Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21112112211321142115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalede fabri oynamalı, her geri pasında gerilmek istemiyorum artık! Rhodolfo kesin oynamalı sakat değilse. Necip'ten stoper yaratma merakı pahalıya mal oluyor. Yarım pozisyon yokken iki gol yedik bu yüzden ki suçlu olarak necip'ı görmüyorum. Sadece adamın mevkisi değil ve üstelik fazla agresif, her maç sarı mı görülür arkadaş.Rhodolfo girince marcelo da rahatladı ve kendini buldu. Ayrıca nedir şu yorulan oyunculara gösterilen sabır? Çok geç oyuncu değişiklikleri yapıyor hoca. Maalesef bazı inatları uğruna yakacak takımı da bizi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Kalede fabri oynamalı, her geri pasında gerilmek istemiyorum artık! Rhodolfo kesin oynamalı sakat değilse. Necip'ten stoper yaratma merakı pahalıya mal oluyor. Yarım pozisyon yokken iki gol yedik bu yüzden ki suçlu olarak necip'ı görmüyorum. Sadece adamın mevkisi değil ve üstelik fazla agresif, her maç sarı mı görülür arkadaş.Rhodolfo girince marcelo da rahatladı ve kendini buldu. Ayrıca nedir şu yorulan oyunculara gösterilen sabır? Çok geç oyuncu değişiklikleri yapıyor hoca. Maalesef bazı inatları uğruna yakacak takımı da bizi de.

Necip mevkisi olmadıgına bende katılıyorum. Ek olarak necip beşiktaş ın futbolcusu deil yıllardır bir futbolcu üstüne birşey koyamazmı adamın kapasitesi bu necip den çok daha iyi futbolcular fb-gs tutunamadı, necip beşiktaşta yeri yok bu kaçıncı takımı yakışı yerindede bundan iyi oynadıgı görülmedi. Al gülüm ver gülümle futbol oynanmıyor artık.

• Bakalım konya seyircisi ceza alacak mı?
    Bizim için şu takıma bilmem ne yap diyen kanı bozuk terbiyeli taraftara ceza gelecek mi merakla bekliyorum. Hani hiç küfür hakaret olmuyor ya konyanın stadında bakalım neler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gulen Adamm -- 27 Ağustos 2016; 9:52:23 >
  • Şenol Güneş gitsin Abdullah Avcı gelsin diyen Beşiktaş taraftarı olamaz olmamalı. Yazık yahu

• Caner erkin ...

Kiralama yok ..

Besiktas caneri ÇATIIIR ÇATIR BONSERVISIYLE "ALDI " ... FIYAT 1MIO ...

Evren yazmış
  • Yalniz milli aradan sonraki mac cok onemli o maca nasil bir kadro ile cikildigi cok daha onemli kalede yine tolga olursa hem tolga hem senol hoca tolgaya tepkiye hazir olsun defanstada gg rhodolfo filan baslamazsa oda ayri bir sikinti marceloya kesinlikle kulubeye cekilmeli kafadan baska bir meziyeti yok

Ayrica senol hoca degisikliklerde cok gec kaliyor dakika 77de degisiklik yapmaya basliyorsun 86da omeri soksan ne olacak adam isindiginda mac bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

Şenol Güneş gitsin Abdullah Avcı gelsin diyen Beşiktaş taraftarı olamaz olmamalı. Yazık yahu

Gerek yok hocam böyle laflara. Fikrinize katılmıyorum dersin olur biter. Bunu beşiktaşlılıkla bağdaştırmak ne alaka? Herkes aynı şeyi düşünecek değil. Anlamsız laflar bunlar.

• O tolga denen adam evinizde oynanan maçta öyle bi isliklanmaliki kaleyi terk edip gitmeli butun yan toplarda yumruk mu vurulur be abi bi kerede topu eline al ama tek suc ta tolgada değil defans rezalet otesi

• Tolgay bu maç çok etkisiz oynadı. Ben olsam ikinci yarının başında çıkarır talisca'yı sokardım. 70. dakika gibi de q7 yorulunca yerine aras'ı alırdım. Oğuzhan'ın çıkmak zorunda kalması şanssızlık oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 27 Ağustos 2016; 10:51:28 >
  • Bu Tolga'yı fanatik deli bir taraftar bir gün bıçaklarsa sorumlusu Şenol hocadır! Ne hayır duası alır hayal edemiyorum yani..

• Neyse Necip cezalı bi daha ki maç eli mahkum rodolfoyu oynatacak. Sol bektede tosic yerine adrianoyu oynatırsa haftaya daha dengeli bir takım izleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hg34

Şenol Güneş gitsin Abdullah Avcı gelsin diyen Beşiktaş taraftarı olamaz olmamalı. Yazık yahu

Kafalarinin icinde beyin olamaz desek daha dogru,5 6 senede 1 sampiyon olan takim taraftarinin bunu deme luksu yok bana gore,yahu ligin en iyi hocasi bizde bu oyun sistemine hic bi takim karsi koyamaz uzun vadede,gecen sene 2.macta evimizde ts ye yenildik ne oldu ? İstikrar sart futbolda en az 3 5 yil kalmali senol gunes,sergen diye abdullah avci diyende futbol izlemesin gitsin bale izlesin,sergenin su takimda 1 kisiye bile otoritesi gecmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hani nerde ulan bu nasri ve diğerleri

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Tolgay bu maç çok etkisiz oynadı. Ben olsam ikinci yarının başında çıkarır talisca'yı sokardım. 70. dakika gibi de q7 yorulunca yerine aras'ı alırdım. Oğuzhan'ın çıkmak zorunda kalması şanssızlık oldu.

Talisca varmiydi yedekte bi bak bakalim

• Kendi ayagina skmaya neden devam ediyor SG anlamk zor..bnm tahminim taraftarla inatlasiyor..ne kadar istenmese de o kadar oynatmk istiyo..bruge macindan sonraydi galiba kalede kaleci mi var diyen bi adam neden hala israr ediyo tolgada.takima zarar veren adami neden koruyor..takimin basarisina el freni olmasina neden gozyumuyor..tek neden ego..kucuk morinhocuk olursun ancak..bjk taraftari tahammul eder sabreder ama istemedigi zamanda kovsalarda gitmem diyemezsin..kapinin onune koyarlar..bu takimin temelini atan samet aybaba bilic ustune koydu..sg hazira kondu..onceden de butur goller yiyordu takim.hic bi maci rahat rahat izlettirmiyordu..smdide ayni durum var..iki senedir ustune ne koydu sg..gecen sene sampiyon olduysa takim gomezin son maclarda formunu bulmasina bagli..Demba ba ayni donemde bunu yapamadigi icin gs sampiyon olmustu..sg tr sartlarinda idare eder..ama abartmaya da gerek yok.

• Joe hart in maasinin %90 nini karsilayacakmis city hangi takima giderse,keske baskan nasriyle beraber getirse :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

Joe hart in maasinin %90 nini karsilayacakmis city hangi takima giderse,keske baskan nasriyle beraber getirse :(

Tolga yi kesemez bosuna kalabalığa gerek yok

• 4 gün sonra şu nalet olası transfer dönemi ve duyumculardan kurtuluyoruz.

• Ebubekir 16da Atatürk hava limanında

• Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt
    Gökhan Gönül
    Luiz Rhodolfo
    Adriano Coreira
    Caner Erkin
    Atiba Hutchinson
    Oğuzhan Özyakup
    Gökhan İnler
    Tolgay Ali Arslan
    Ricardo Andrade Quaresma Bernardo
    Samir Nasri
    Anderson Talisca
    Vincent Aboubakar
    Samuel Eto'o

Bu oyuncuların teknik direktöre ihtiyacı var gibi mi görünüyor? Yapman gereken tek şey doğru 11'i çıkartmak. Gerisi bunlarda. Sergen de bunun farkındadır. 11'i verir, taktik vb. bir şey söylemeye gerek duymadan soyunma odasından çıkar

• 
Sayfa: önceki 21112112211321142115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.