Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21092110211121122113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz arasi gokhan torenin topsuz oyunu daha iyi diye dusunuyorduk ama senol hoca arasi kerimden bile sonra dusunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Amacım trollük değil de
    bunun hakkında ne düşündüğünüzü merak ettim

gözükmüyorsahttp://twitter.com/sportakusnet/status/769271010629746688

Olcay'ı seven kişileri bende böyle canlandırıyorum gözümde.
    Hepsi böyle fütursuzca Olcay'ı övme potansiyeline sahip.

Olcay işte poor man's Tuncay

Pasta, çalımda, orta açma, top saklama da yok. Q7-Töre-Oğuzhan hazırlarsa forvetten kalan boşluğa girip gol atacak inş diye bekleniyor.
    Hızı ahım şahım değil. Patlayıcılığı da süper lig seviyesinde sıradan.
    Almanya'da 1.ligte zor oynardı. Kariyerinin yarısını Oğuzhan'a borçlu.

Dostum geçen sene şenol hoca töre q7 yi aynı anda denedi ama istediği verimi alamadı sonrasında ilk yarı olcay töre ikinci yarı olcay q7 oynadık ve takım gayette iyiydi. Orta yok çalım yok teknik yok bunlara eyv ama pas yok diyemezsin. Bizi ligte diğer takımlardan ayıran ilk özelliğimiz nedir diye sorsalar tiki taka diye tabir edilen tek paslarla bir anda rakip ceza sahası içinde olmamızdır. Senden ricam geçen yılki paslaşmalara bak olcay bir çoğunda o pas trafiğinin içinde. Ve bana göre olcayın bu takımda ilk 11 de olmasının en büyük sebebi nerede duracağını nereye koşacağını biliyor. Bak bu dediğim bir futbolcu için çok büyük bir yetenektir. Eğer cenkte bu yetenek olsaydı hem bugünkü maçı hemde süper kupa maçını çok rahat alırdık. Adam aslında bitirici ama nerde ne zaman olacağını tam olarak bilmediği için topun yanlış yerinde kalıyor ve bitirici gözükmüyor. Olcay ise nerde duracağını nereye koşacağını gayet iyi biliyor ama onunda teknik özellikleri zayıf. Ne kerim ne de aras olcayı kesemez. Hatta yarın muhammed salah gelsin olcay ile salah ilk 11 ile çıkarız, şenol hoca q7 yi keser. Hee nasri gelirse işte o zaman olcay kesilir nasri q7 11 ile çıkarız. Yani demek istediğim adam hem pas trafiğine katılıyor hem de forvet gibi gol arıyor. Çok koşup pres yapması defansa yardıma gelmesi bunlardan bahsetmiyorum bile. Olcayı eleştirirken sadece çalım ve orta açma ve kale önünde kaçırdığı şutlar olarak değerlendirmeyin. Ki olcay oynamasa olcayın kaçırdığı pozisyonlarda oluşmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep aynı hayali yaşıyorum. Beşiktaş'a teknik direktör olmuşum ve Tolga bana ilk toplantıda ayağa kalkıp kendini tanıtıyor!...
    Daha hala küfür etmeden cümle kuramadım kendisine
    Bugün İzmir'de fuar başladı bu Laz Rus hastasıdır kesin alın gelin buraya ben basmanede onu ağırlayım! Sonra zaten kırarız ağzını burnunu kaçar lazland ine
    Tolgay geçmiş olsun dahada 11 göremez ztkda sana başarılar
    Necipten bahsetmiyorum bile biliç Zaman'ı fener maçını izleyen bi futbol meraklısı geçtim teknik direktörü bu Adamı pafa koymaz
    Neyse en azından yenilmedik ama Vodafone arenada Tolga'nın surat! ı çooook ekşiyecek benden söylemesi ulan insan para için ölmüş annesine küfrettirmez azıcık şeref olur insanda ne diyim kendi kaşındı...

• Beyler bir şekilde tepki koyalım change.org'da imza kampanyası mı yaparsınız başka bir yerde mi yaparsınız bilmem de Tolga'yı taraftarın %90'ı istemiyorken nasıl oynayabiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

Muhabir:Tolga'ya taraftar tepkisi arttı..Dinlendirmeyi düşünüyor musunuz?

Güneş:Çirkin bir soru.Kendiniz hüküm verip,kendiniz soruyorsunuz

Kafayı yiyeceğim

vodafone arenadaki ilk maçta görürüz kim hükmü veriyormuş.Bu adamın işi lizbon maçı bitmişti ama tolgadan da mal bir kaleci geçti yerine acayip bir gol yedi yine tolgaya kaldık acaba günay tolga abisine ayıp olmasın diye mi yedi o golü
  • Yazılacak herşey yazılmış eklemek istediğim. Böyle güzel bir stadyumda seyircisini arkasına almış takımın 8 kişi arkaya yaslanmasını garipsiyorum hayır rakip 10 kişi kalmış en büyük silah olarak kontraya çıkmaya çalışıyorsun. işin kötü tarafı ilk 5 içinde yine bitirirler.
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    Rayo'da kaç maç oynatmışlar adamı,2-3 maç falan.Hazırlık maçlarında gayet de etkiliydi üstelik.Rayo da birçok süper lig ekibinden iyidir ayrıca.Bence Aras'a şans verilmeli,Quaresma bekleneni verememeye başladı ne yazık ki

• quote:

Orijinalden alıntı: RoideTemps

Rayo'da kaç maç oynatmışlar adamı,2-3 maç falan.Hazırlık maçlarında gayet de etkiliydi üstelik.Rayo da birçok süper lig ekibinden iyidir ayrıca.Bence Aras'a şans verilmeli,Quaresma bekleneni verememeye başladı ne yazık ki

Quaresma hakkında yanlış konuşuyosun şu an.Alanya ve GS maçlarında çok etkili değildi ama bu maçta ilk yarı Olcay'a ters kanada kaç tane top attı sayamadım ben çoğu da tehlikeli atak oldu,keza ilk yarı bir sürü orta açtı ama ceza sahasında kaybolan bi forvetimiz var hiçbirini alamadı ve Sosa gibi tamamlayıcı bi 10 numaramız olmadığından ceza sahasından dönen topları tamamlayacak adam eksikliği yaşadık.Taraftarın hepsinde alışkanlık oldu artık.Takım kötü mü oynuyor,direk suçu Quaresma'ya at.Ya çıkarın şu at gözlüklerinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sigurdss10

Beyler bir şekilde tepki koyalım change.org'da imza kampanyası mı yaparsınız başka bir yerde mi yaparsınız bilmem de Tolga'yı taraftarın %90'ı istemiyorken nasıl oynayabiliyor?

Selam. Geçtiğimiz gün change.org üzerinde şu anda devam eden bir imza kampanyası konusu açtım. Bir bayan açmış kampanyayı ve 1023 imza almış.
    Yalnız bu forumda konuyu açmam ile birlikte, yönetim tarafından konunun silinmesi 3 dakika sürdü. Demek ki forum içerisinde change.org linki paylaşmak yasak. ?
    Google üzerinde change.org öykü arpacı yazın, "Petition" ile başlayan kampanya. Saygılar
  •  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

EKŞİMİŞ SURATIN kaptan olduğunu her hatırladığım zaman aklıma pascalın şu filmdeki repliği geliyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 27 Ağustos 2016; 3:43:25 >
  • Tolga ve bikaç vasata rağmen yine galip gelecektik ama transfersiz bu kadar oldu neyse artık gelsin transferler biz şampiyon olacağız inanıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy1903

http://www.transfermarkt.com.tr/vincent-aboubakar/profil/spieler/147487

gelir mi dersiniz?

16 gün önce niyet edip yazmışlığım vardır, iyi geceler

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Beşiktaş'ta Abdennour sesleri

Transferin bitmesine günler kala defans hattına takviye yapmayı planlayan Beşiktaş, gündemine Valencia'da forma giyen Aymen Abdennour'u aldı.
    Kaynak: Orhan Yıldırım - Fanatik

Orhan' ı hiç sevmem, her yaz bize mitroğlunu aldırır durur.

Yalnız görünen şu ki ; maalesef bu iş Rhodolfo veya Marcelo ile olmayacak. Yönetim Nasri' leri alarak büyük iş yaptı yalnız bu kadar kaliteli transfer neticesinde şu anki gibi leş bir defans kurgusu olmamalı. 2 tane çok sağlam stoper alınmalı diye düşünüyorum...
  • yeni transferler ve milli maç arası hazırlık maçı iyi geçse bari...

Fabri - defans ve solbek ,ofans orta saha katkısı acil gerekiyor Tolga-Necip-Tosiç- ilk 18 e zor girer- ama yine kıyak geçecek , Tolgay yada Oğuzhan aynı anda oynamaz.....orta saha etkisiz kalıyor.
  • benim icin caner transferi bitmistir hayırlı olsun

əvrən ‏@evrenmanchester 10 dk.10 dakika önce
    Caner erkin ...

Kiralama yok ..

Besiktas caneri ÇATIIIR ÇATIR BONSERVISIYLE "ALDI " ... FIYAT 1MIO ...

AZIZ BASKAN fena bilendi bjk ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderBorn

quote:

Orijinalden alıntı: RoideTemps

Quaresma hakkında yanlış konuşuyosun şu an.Alanya ve GS maçlarında çok etkili değildi ama bu maçta ilk yarı Olcay'a ters kanada kaç tane top attı sayamadım ben çoğu da tehlikeli atak oldu,keza ilk yarı bir sürü orta açtı ama ceza sahasında kaybolan bi forvetimiz var hiçbirini alamadı ve Sosa gibi tamamlayıcı bi 10 numaramız olmadığından ceza sahasından dönen topları tamamlayacak adam eksikliği yaşadık.Taraftarın hepsinde alışkanlık oldu artık.Takım kötü mü oynuyor,direk suçu Quaresma'ya at.Ya çıkarın şu at gözlüklerinizi.

Taraftarın bir diğer alışkanlığı: Quaresma birkaç olumlu hareket mi yaptı, bütün yanlışlarını görmezden gel. Doyamadınız şu el freni adama.

Benim için bu maçtan sonra kesinleşen 2 şey var biri Tolgay-Oğuzhan-Atiba orta üçlüsünden yeterli verim alamayacağımız diğeri de Quaresma'nın ilk geldiği döneme geri dönmüş olması. Hem ligde şampiyon oldu hem Euro 2016'yı kazandı bu yıl. Quaresma'da bunu kaldırabilecek psikoloji hiçbir zaman olmadı zaten, saçına bile yansıdı adamın.

• Bütün maçı izledim yediğimiz 2 gol de de tolganin hiçbir hatası yok tamam iyi kaleci dir demiyorum ama bugun için skora etki eden bir hatası olmadı

• Günaydın kalesinde Tolga gibi bir bela bulunan takımın güzel taraftarı

• Günaydın beyler

• Şenol hoca pepe'yi istemiyormuş.
    Aldığım istihbarata göre Tolga Zengin hem kalede hem defansta boy gösterecekmiş.Tüm camia'ya hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 21092110211121122113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.