Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132.249
Cevap
214
Favori
2.875.391
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      44 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:13:32
      oğuzhan 10 gün yokmuş en az allahdan milli maç arası geldi
      |
      |

• Yüzbaşı
      477 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:14:02
      Oğuzhan sakatlandıktan sonra 5 sene önceki kadroya dönüş yaptık resmen. Oğuzhan'dan sonra olan kadro ile Konya deplasmanından alınan 1 puan iyidir. Karabük maçı ile takım şekillenir, gelenler ile daha geniş bir kadromuz olacağı kesin. Tosic yerine Adriano gerçekten çok ama çok farkediyor, Adriano'nun yokluğunda Caner ilaç gibi gelecektir. Artık şu transferler gelsin antrenmana başlasın.
      |
      |

Black & White
    • Yarbay
      4421 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:14:05
      Allahım nasıl bir günah işledikte kalecimiz tolga oldu ya
      |
      |

• Binbaşı
      1375 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:14:20
      quote:

Orijinalden alıntı: k62545

quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

Bu sene bunların aynılarını ve daha da kötülerini yaşayacağız
      Bu mesaja eklenen görseller:

bu gun yine yasadik 1 ve 2 nin aynisini. Tek farki rakip golu atamadi
      tolga topun kendine dogru geldigini cok gec anliyo

bence anlamamak değil olay çıkmayı beceremiyor diye çıkmıyor topu ısklayacağım diye mi korkuyor bilmiyorum ayağı rezalet adamın topa vuramıyor bu yüzden çıkmıyor en azından karşı karşıya kurtarırsam kurtardım kafasında
      |
      |

Losing virginity is for losers. I'm not a loser!

• Yarbay
      4824 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:14:33
      Şenol Güneş e de kızamıyorum ki elinden gelen en iyi kadroyu yapmaya çalışıyor.

Rhodolfo tamam %100 hazır değildir ama en kötü 60 dakika oynardı

• Yüzbaşı
      867 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:15:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

Necip,Beck,isminin içinde Tolga geçen 2 arkadaş ve sol bek Tosic teşekkürler harikaydınz

beck bence gayet iyiydi 1 asist yaptı 1 tane daha gollük pas verdi cenk topu ezdi .Tolgay rezalet hayatta 10 numara olmaz bu adamdan

Hocam içimi sıktı ya o hareketler hariç bütün pasları nerdeyse Marceloya.Bir de beni rahatsız eden diğer olay bir amatör topçu hissi veriyor.Alman olmanın da etkisi var herhalde ama o dandik hocam arkadan bindir demişti bindirmeleri u15 maçında gibi,stoperden çizgiye doğru atılan pasta extra bir iş beceremeyip dönüp bahane bulması,dakika düşünmeden aynı geri pasları devam etmesi,yetersiz yüksek topları(baka baka kaç tane rakibe pas verdi basit kafa toplarında) beni rahatsız etti.Kalite görmek istiyorum ben bir Beşiktaş bekinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Emekli Yönetici
      2048 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:15:07
      rhodolfo koştu, müdahaleyi çapraz bağ sakatlığını geçirdiği sağ ayağıyla yaptı ve çok da zor bi müdahaleydi, tekrar sakatlanabilirdi. helal olsun...

• Yarbay
      2623 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:15:12
      Yazık ki şu Necip'in yerine bir tane altyapı oyuncusu koyamıyoruz, adam bu yeteneksizlikle, kıt oyun zekası, abuk subuk faulleri, kırmızı kartları ve saçmalıklarıyla yıllardır Beşiktaş'ta barınıyor.Şaka gibi yeminle En az Tolga kadar nefret ediyorum Necip'ten.
      |
      |

• 27 Ağustos 2016 00:15:14
      quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

Oğuzhan 10 gün yokmuş.
      Fırat Günayer yazmış.

milli maç arası var zaten
      |
      |

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:15:22
      Şunu da unutmayalım bence Cenk Tosun, Mario Gomez'i bize mumla aratacak. Çok net.

• DH Yönetici
      7471 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:15:40
      Takım henüz olmamış.

Necip'in kırmızı göreceği çok barizdi.

Beşiktaş 2 forvetle olmuyor. Şenol hoca bunu anlamadı. Tolgay'ın çıkması da hataydı.

Şu takımda Tolga, Beck, Tosic ve Necip ihtiyaç olmadıkça 18 e bile alınmasın mümkünse. Bu iş Cenk ile de yürümez, tekrar tekrar anlaşıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
    • Yarbay
      6435 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:15:54
      Zemin de felaketti, o yuzden 2 takim da cok kotu oynadi. Milyinlarca dolarlik super ligin zeminleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
      YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
      DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
    • Yarbay
      2105 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:16:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Konya kadar iğrenç futbol oynayan bi takım daha görmedim. Birde şu yönden bakın fb ve gs bu deplasmandan kayıpla dönecek.

İyimisin hocam 10 numara top oynadi adamlar,ortasahamizi duman ettiler 1 puan iyidir bu deplasmanda,objektif olmak ayip degil bizden daha iyiydi konya bugun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      113 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:16:20
      ...............Fabri..................

GG-Rhodolfo-Stoper-Adriano

..........Atiba-Ozi..................

Quaresma-Oğuzhan-Nasri

.............Aboubakar..........

Şenol hocam burası senin köyüne benzemez.Hadi bakalım oynatma bu kadroyu karabük maçında taraftar seni bırakıyor mu.Özellikle tolga oynarsa maç sonu istifa gelebilir.

He oğuzhan sakatlıktan dolayı o hafta içi antremanlara çıkmazsa

Atiba-Talisca

Quaresma-Nasri-Olcay

olabilir.Hadi bakalım hocam hodri meydan.Ben çok manyak taraftar tanıyorum.Onlar bir bağırmaya başlar bütün stad inler.Sen bilirsin köyüne dönersin evladınla
      |
      |

• Yüzbaşı
      672 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:16:26
      benim anlamadığım bütün takımlar bütün transferlerini ilk maçlarında hatta gs süper kupada direk oynatıyor ulan bizim adamlar ayı doldurdu hala uyum süreci mi? gg, rodolfo, adriano... Lan bu uyum bir tek beşiktaşa özel bir durum mu?

Kaleciye girmek bile istemiyorum

https://twitter.com/hashtag/tolgakul%C3%BCbeye?vertical=default&src=hash

#tolgakulübeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan3191 -- 27 Ağustos 2016; 0:17:33 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      294 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:16:37

Mario zaten çok uç bir forvetti. Cenk çok çalışsa ancak Demba Ba'yı yakalar.
      |
      |
      Mr. Salvatore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      118 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ALEX CROSS

27 Ağustos 2016 00:17:00
      HOCA YAPMAYACAK ANLAŞILAN. İŞ BAŞA DÜŞTÜ BEYLER. TOLGA'YI KALEDEN ALIP FABRİ'Yİ KOYMA ZAMANI GELDİ.
      |
      |

• Yarbay
      6435 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:17:48

Hocam o pozisyonun o duruma helisi komin hatasi izle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
      YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
      DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
    • Binbaşı
      1917 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:17:58

Milyon dolar istiyorlar ama tek isabetli orta yok,ulan bir orta bizimkilerin kafasına gelmez mi ya,diğer kazma olan beck ise orta yapmaya cesareti bile yok geri oynamaktan.
      Yeminle amatörde küçük bebeler bile nasıl ortalar yapıyor.Beşiktaş gibi bir takımda CL oynayacak takım seviyesinde,milyon dolarların döndüğü yerde bu kadar beceriksiz adamı bir araya nasıl getiriyorlar akıl sır
      ermiyor.
      |
      |
      kaan0101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1155 Mesaj
      27 Ağustos 2016 00:18:23
      Tolga Zengin ilk hatalı çıkışını,10 Ekim 1983 yilinda artvin hopa da yaptı.

"En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır." - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK - Asla bir aptalla tartışmayın.Sizi kendi seviyesine çeker ve sonra tecrübesiyle sizi yener.
    Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
haberler
web tasarım
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.