Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Beyler 3 yerde oynayacaksınız Eto nun Antalya da antremanını, kondisyonunu, yaşını düşününce fiziği Beşiktaş a yeterli gelir mi acaba?

en az 3 ün 1 inde oynar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TARİHTE BUGÜN: Şenol Güneş, Beşiktaş - Trabzonspor maçıyla futbol kariyerini sonlandırdı. (1 Ağustos 1987)

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Orijinalden alıntı: Oceanic815

Galatasaray Eren'i KAP'a bildirmiş.

Fikret Orman :"Bazen hedef şaşırtma da yapıyorum. Kime elimizi sürsek, kuyruk acısı olan kulüpler 1 iken 5 ödüyor."

Aynı transferi biz yapsaydık; Veli ve Pektemek'i göndersek burada Fikret Orman yaptı yine yapacağını, iki tane çöpten kurtulduk artı Cenk ile beraber en iyi forveti aldık diye güzellemeler yapılırdı adım gibi eminim.

elimizde cenk ve ömer var zaten daha üst seviye bir forvet bekliyor bütün taraftar Donk ve Umut formsuz oyuncular kasımpaşada yine eski formlarına dönerler ama veli ile pektemek kronik sakat 2 oyuncuda özellikle velinin omzu yıllardır düzelmiyor eren'in beşiktaşa gelmeyeceğini geçen seneki ndoye transferi gibi yem olduğunu yazmıştım zaten yönetim aha beleş transfer diyerekten yapmıyor transferi takımı ihtiyacı doğrultusunda yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Btd sayfası İngiltere liginde ŞL tecrübesi olan bir oyuncuyla görüşülüyor diyor. Gene hayal mi satıyor bilemedim...

Söylentiler Mamadou Sakho 'yu işaret ediyor. Duyumcuların aldığı istibahrat böyle en azından.
    Zaten Fikret başkan'ın Matthieu ismiyle milleti oyalayıp bambaşa birini getirmesi hiç süpriz olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Kondisyon kim? Onuda transfer ederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

TARİHTE BUGÜN: Şenol Güneş, Beşiktaş - Trabzonspor maçıyla futbol kariyerini sonlandırdı. (1 Ağustos 1987)

fotoğraftaki beşiktaş forması bu seneki formamıza benzemiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Nytz

quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Btd sayfası İngiltere liginde ŞL tecrübesi olan bir oyuncuyla görüşülüyor diyor. Gene hayal mi satıyor bilemedim...

Söylentiler Mamadou Sakho 'yu işaret ediyor. Duyumcuların aldığı istibahrat böyle en azından.
    Zaten Fikret başkan'ın Matthieu ismiyle milleti oyalayıp bambaşa birini getirmesi hiç süpriz olmaz.

yav kim geliyorsa gelsin artık kafada saç kalmadı hadiyin yavvv..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

TARİHTE BUGÜN: Şenol Güneş, Beşiktaş - Trabzonspor maçıyla futbol kariyerini sonlandırdı. (1 Ağustos 1987)

bu formaya kıl oldum biraz..gecelik gibi duruyor..siyah çizgiler işi bozuyor..siyah formalar hoşuma gidiyor..ya da üst beyaz alt siyah..maçı izlerken takip etmesi kolay oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lindeman

quote:

quote:

bu formaya kıl oldum biraz..gecelik gibi duruyor..siyah çizgiler işi bozuyor..siyah formalar hoşuma gidiyor..ya da üst beyaz alt siyah..maçı izlerken takip etmesi kolay oluyor.

dışarıda çakmasını gördüm ilk defa bir beşiktaş formasından nefret ettim cidden hiç beğenmedim futbolcuların vücut yapısına göre göze hoş gelebilir belki olcayda filan kötü durur bence

•  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

beyler 39 tl yazıyor forma lisanslıda diyor neden böyle olmuş pek anlamıyorum anlayan var mı ?

http://urun.n11.com/tisort-atlet/besiktas-2016-2017-sezonu-ic-saha-forma-P123441268?cid=604001&gclid=CKjpjtD4oM4CFUMo0wodxcIAvA&gclsrc=aw.ds
    linkte burda

• quote:

beyler 39 tl yazıyor forma lisanslıda diyor neden böyle olmuş pek anlamıyorum anlayan var mı ?

http://urun.n11.com/tisort-atlet/besiktas-2016-2017-sezonu-ic-saha-forma-P123441268?cid=604001&gclid=CKjpjtD4oM4CFUMo0wodxcIAvA&gclsrc=aw.ds
    linkte burda

lisanslı değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Beyler 3 yerde oynayacaksınız Eto nun Antalya da antremanını, kondisyonunu, yaşını düşününce fiziği Beşiktaş a yeterli gelir mi acaba?

Bizim bu yüksek tempolu oyun stilimizi kaldırabileceğini düşünmüyorum etonun.Gomezde ısrar edilmeli bence.
  • remiles01 R kullanıcısına yanıt
    hocam orjinal üretim fazlası yazıyor lisanslı olmadığını nereden anladınız

birde altta bu yazıyor

BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ LİSANSLI OLUP, TARAFINIZA FATURALI OLARAK İLETİLMEKTEDİR.
    ÜRÜNLER KAPALI AMBALAJ ŞEKLİNDE KULLANILMAMIŞ OLARAK ULAŞACAKTIR.
  • Turgay Demir: Mario Gomez %99 kalacak diye düşünüyorum. Gomez bence dönüş için ufaktan bavulunu toplamıştır. Süper Kupa maçına kadar çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilcry345

Büyük ihtimalen süper kupa maçına şu şekilde çıkacağız:
    Fabri
    GG-Marcelo-Rhodolfo(Tosic) Adriano
    Atiba Tolgay
    Olcay Oğuzhan Quaresma

Cenk
    Transferler gelirse de şöyle bir kadro bekliyorum:
    Fabri
    GG Matheu Rhodolfo Adriano
    Atiba Tolgay(Sosa gelirse Ozi)
    Oğuzhan(Sosa)
    Olcay Quaresma
    Eto'o(Gomez)

Hocam adriano hala barcelonalarda geziyor gelecekte antremana katılacakta takıma alışacakta 10 gün sonraki maça çıkacakta sanmıyorum bu arada turgay demir gomez kesin dönecek diyor kendinden çok emin inşallah doğrudur

• bu seneki formalar eski formalardan esinlenerek yapıldı zaten. Fotoları vardı ama bulamadım.

• hocam kimse almayınca ellerinde mi patlasın mebur 3e 5e satacak

• Daha yeni çıkmış formanın üretim fazlası olmaz. Ayrıca dikkat edersen 130 dan düşürmüşler. 155 liralık formayı 130 dan 30 liraya düşürmeleri resmen ben çakmayım diye bağırıyor inanmayın böylelerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: colourofthelife

Bu, Schweinsteiger kalibresinde bir oyuncuya yapılacak davranış değil. Anlaşılan adamlar bonservisten falan da vazgeçmişler.

Mourinho pislik yapıyor gittiği her yerde birilerine takmasa olmaz şimdi de unitedta bastianla janusajı istemiyor adamlar geleceğimiz diyor o gönderiyor sırf patron benim ayağı için

• Hocam almayın iki kullanıcı yorumunun ikisinde de ürünlerin çakma olduğu yazıyor
  • 
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.