Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
     [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Galatasaray Eren'i KAP'a bildirmiş.

Fikret Orman :"Bazen hedef şaşırtma da yapıyorum. Kime elimizi sürsek, kuyruk acısı olan kulüpler 1 iken 5 ödüyor."

• Şükredelim bence transferler geciktiyse bir sebebi var bakın gs'a

Eren için duyduğum 4-6 milyon deniyor

2.5 m + Umut + Donk (2.5) bu gibi rakamlar var bu konuda ölücü bir başkanımız olduğu için rahatız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

hiç bir avrupa takımı türk oyuncu için 12 den yukarı fiyat biçmez...

Oğuzhan'ı hiç alamazlar o zaman

• Eren'in gecen sene bize attigi gollerden haberiniz yok galiba? Bana gore Cenk'ten daha iyi bir forvet Eren.
    Simdi icinizden birileri diyecek ki Cenk Almanya altyapisi gormus bla bla Bu Eren direk Leverkusen 11'i gormus bir oyuncu
    Eren arkasinda Bruma-Sneijder-Podolski bizim hucum hattimizdan daha goz doyurucu duruyor bana gore karakterini begenmesem de performansi gayet saglamdi gecen sezon.
    Avrupa gormeyecek Galatasaray transferlerini super kupa karsilasmasina yetistirecek gibi bakalim sampiyonlar ligi'nde mucadele edecek biz transferleri ne zaman yapacagiz.

• Beşikaş'a transfer olan Adriano'dan Beşiktaş ve Türkiye hakkında bilgiler alan Mathieu, siyah-beyazlı takımın teklifini değerlendirmeye aldığını yönetime aktardı.

Kaynak: Euro Sports
  • Mathieu geliyor beyler Adriano çözmüş olayı

• Ben bizim başkanın neden transferde yavaş ilerlediğini biliyorum.Başkan önce rakiplerin transferlerini yapıyor.Sonra bombalar patlasın.

• Gs fena transfer yapmiyo eren hayatinin en guzel gollerini bize atmis olabilir.kupa maci zor gececek sutorleri bizden iyi sanki..

• Eren gs için iyi transfer iyi yedek olur.

ama bize uymaz zaten yedek Cenk var . bize As adam lazım Ömer-Pektemek 3. forvet lazım olunca girecekler
  • Genc yeteneklerden sedat sahinturku bir tek ben mi begendim bence bu cocuga biraz sans taninmali ozellikle kupada

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Eren'in gecen sene bize attigi gollerden haberiniz yok galiba? Bana gore Cenk'ten daha iyi bir forvet Eren.
    Simdi icinizden birileri diyecek ki Cenk Almanya altyapisi gormus bla bla Bu Eren direk Leverkusen 11'i gormus bir oyuncu
    Eren arkasinda Bruma-Sneijder-Podolski bizim hucum hattimizdan daha goz doyurucu duruyor bana gore karakterini begenmesem de performansi gayet saglamdi gecen sezon.
    Avrupa gormeyecek Galatasaray transferlerini super kupa karsilasmasina yetistirecek gibi bakalim sampiyonlar ligi'nde mucadele edecek biz transferleri ne zaman yapacagiz.

Eren bence de iyi bir golcü. Yazdığın GS kadrosu da kağıt üzerinde gayet iyi ama Podolski istikrarsız bir oyuncu,1 maç iyi 3 maç ortada yok. Önemli kulüplere gitmesine rağmen tutunamamasının nedeni bu. Bruma'nın kaderi bence Serdar Özkan'a benzeyecek. Çalım atma yeteneklerini,oyun zekası ile tamamlamadıkları için bir yere varamıyorlar.Sneijder'in performansı da yanındaki adamlara bağlı,geçen sene çok fazla katkı sağlayan Sosa'nın yerinde GS'de kötü sezon geçiren Sneijder olsaydı,Sosa'dan daha iyi istatistiklere ulaşabilirdi.

• Bir hafta sonra:
    Mathieu ve kulübü FC Barcelona ile görüşmelere başlanmıştır.

Mathieu ile anlaşmaya varılmıştır. Oyuncuya bla bla ücretler verilecektir. FC Barcelona'ya transfer bedeli olarak 50 kuruş 3 taksitle ödenecektir.
    Haydi Fikret başkan bekliyoruz

• Kartal Bakışı ‏@Kartal_Bakisi 3 dk.3 dakika önce

Beşiktaş'ın forvet hattı için görüşmelerini sürdürdüğü Samuel Eto'o, Antalyaspor'un Hollanda kampına katılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oceanic815

Galatasaray Eren'i KAP'a bildirmiş.

Fikret Orman :"Bazen hedef şaşırtma da yapıyorum. Kime elimizi sürsek, kuyruk acısı olan kulüpler 1 iken 5 ödüyor."

Şimdi bununla ilgili yazdım gs forumuna. Cidden verdikleri parayı merak ediyorum.

Adam hem kulüp yönetiyor hem de diğerlerini zarara sokuyor.

• Bizim forumda Eren > Cenk yazmışlar

Eren Derdiyok Son 5 Sezon 28 Gol 8 Asisit
    Cenk Tosun Son 5 Sezon 58 Gol 6 Asist

Cenk'in kıymeti bilinmiyor şuan fw almasak bile sistemle gol kralı olma potansiyeli var bu adamda
  • Ohh be Derdiyoktan da kurtulduk.

Remy
    Eto
    Gomez

Artık bunlardan biri gelecek büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: Oceanic815

Galatasaray Eren'i KAP'a bildirmiş.

Şimdi bununla ilgili yazdım gs forumuna. Cidden verdikleri parayı merak ediyorum.

Adam hem kulüp yönetiyor hem de diğerlerini zarara sokuyor.

2.5 milyon euro + umut + donk diyorlar..

• vallaha kızmayın ama bi tek bizim taraftarda var bu futbolcuya neredeyse tapma olayı. gomez için hashtag açma olayları falan, yok resmine bakıp sigara içmeler, güzellemeler yazmalar filan. tamam iyi topçu kimse bi şey demiyor da bizi 2 ay bekletti ve gitti işte herif yani ne gerek var böyle şeylere anlayamıyorum cidden.
  • 
Sayfa: önceki 11751176117711781179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.