Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11721173117411751176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell Süper Kupa'da Vodafone reklamı ile şampiyon olacağız rahat olun.

Devr-i Beşiktaş başlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steelpanther

Bu adam bizim maçta elle oynayıp penaltı yaptıran adam değil mi? O maç fark atabilirdik defansları o kadar kötüydü ki.

aynen öyle . daha sonraki birkaç maçta da aynı şeyleri yaptı. napoli de çok fazla izleme imkanımız olmadı. ama pimi çekilmiş el bombası bir Romen.
  • Eto'o 25 gol atamazsam bedava oynarım demişti,
    Şenol Hoca ile konuştum 24. golünden sonra yedekte bekletecek...

-Fikret Orman

• quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Eto'o 25 gol atamazsam bedava oynarım demişti,
    Şenol Hoca ile konuştum 24. golünden sonra yedekte bekletecek...

-Fikret Orman

Büyüksün başkan

• quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

quote:

Orijinalden alıntı: bosnali23h

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

Ya da öyle lanse ediyor. Taktik de olabilir. Antremanlarda gayet neşeli gibi ( basına yansıyan karelerde)

Süper kupaya yetişmeyecek stoper ve forvet ya

bu halde bile ağlatırız sıkıntı yok.

Çok kötü görünmüyorlar açıkçası q7 falan da yokken oyuna direk etki edecek adam sayımız azalıyor. Kalede tolga olmasa fabri olsa bari

şenol hocanın bu takıntısını anlamak mümkün değil. her neyse bana sorarsanız hocam fabri çok güven veriyor. defans zaten ana hatlarıyla tamam sadece yedek stoperler kaldı.

• Kayserispor touleseden kana biyik'i almış marcelodan daha iyi bence o adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiralık olarak Manzukic ve opsiyonlu iniesta gelse yanında bonservis siz yıllık 1.5 milyona eto o gelse ne güzel olur
    Defans ta bu hafta içi açıklanacak deniyor haydi hayırlısı

• Şafak Malatya ‏@SafakSina1903 2 sa.2 saat önce

Stoper için A.Dominguez ile de temas kurdular..

Forvet ve Ofansif orta saha işini menajer. Defans ve sol bek işini transfer komitesi çözecekti. Ancak stoperde ki belirsizlikten ve
    + Adı geçen G.Gomez transferinin kapanmasından dolayı, şu an A.Bulut aracılığı ile farklı isimlere yöneliniyor.

şu managerleri kullanmayın ya.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya da öyle lanse ediyor. Taktik de olabilir. Antremanlarda gayet neşeli gibi ( basına yansıyan karelerde)

Çok kötü görünmüyorlar açıkçası q7 falan da yokken oyuna direk etki edecek adam sayımız azalıyor. Kalede tolga olmasa fabri olsa bari

şenol hocanın bu takıntısını anlamak mümkün değil. her neyse bana sorarsanız hocam fabri çok güven veriyor. defans zaten ana hatlarıyla tamam sadece yedek stoperler kaldı.

Yedek değil as stoper lazım hocam marcelo yerine vida gelirse as oynar. Bu arada geçen sene çok eleştiremiyorum şenol hocayı çünkü boyko iyi değildi ama bu sene fabri tolgaya göre cidden güven verebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: binLadin710

Kiralık olarak Manzukic ve opsiyonlu iniesta gelse yanında bonservis siz yıllık 1.5 milyona eto o gelse ne güzel olur
    Defans ta bu hafta içi açıklanacak deniyor haydi hayırlısı

Yok hocam bu adamlar bizim kalitemize yakışmaz messi,neymar'ı alalım en iyisi biz daha yararlı olur
  • Alvaro dominguez sol ayaklı olabilir o adam.chicresden daha olasılıklı

• Forum ahalisi çok karamsarlaşmış.

Bi stoper bi santrafor eksiğimiz var. Sosa giderse (ki gitmeyecek bana kalırsa) bi forvet arkası. Öyle darmaduman halde değiliz.

Marcelo rhodolfo ikilisi lig kalitesinin çok üstünde neden küçümsüyorsunuz anlamadım. Öyle çok masraflı olmayan bi 3.stoper alsak yeter.

Forvete de eto gelecek gibi. Eto overall de gomezden daha iyi sezon geçirdi bana kalırsa. Eto gomezden daha büyük oyuncu sadece yaşı sıkıntı biz de zaten ffpden kurtulana kadar idareten yapıcaz bu transferi

Seneye inşallah bonyler dzekolar getirecek bütçemiz olur

O yüzden bu sene idare etmek şart

• 1. Kaleci olarak Fabri fena görünmüyor. Şenol yerli sevicilikten vazgeçip de formayı verir mi acaba?
  • quote:

Fabriyi defansta oynatmak zorunda kaldı ne ya

Eskiden oynadığım takımda birinci kaleciyken beni de defansa alıyorlardı, bu biraz çabuklaşmam için ve diğer kalecilerin yeteneklerini geliştirmesi içindi. Geçen sene golf topuyla idman yaptıran kaleci antrenöründen sonra bu adımlar daha gerçekçi. Çünkü fabrinin 2. hamleler için ağır kaldığını son maçta görmüştük o çıkardığı 3 kontra şutta. 2. hamleden sonra yerden kalkamadı la ya adam ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Şu Fiko yazanlara 1-2 gün bölüm cezası verilse çok yerinde olur. Bu seviyesizlikleri görmek can sıkıcı.

Bölüm yöneticimiz işlem yapıyor zaten. Admin reddetmediği taktirde cezasını alır. Kendisinin yaşında çocuğu var adamın farkında değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

1. Kaleci olarak Fabri fena görünmüyor. Şenol yerli sevicilikten vazgeçip de formayı verir mi acaba?

Süper kupada yapacağı tercih sezon genelini yansıtır bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yedek değil as stoper lazım hocam marcelo yerine vida gelirse as oynar. Bu arada geçen sene çok eleştiremiyorum şenol hocayı çünkü boyko iyi değildi ama bu sene fabri tolgaya göre cidden güven verebilir

bence marseloyla rhodolfo iyi bir uyum yakalarlar hocam ama haklı olabilirsiniz bir adet şl stoperine ihtiyacımız var.

fabri bu yılın bombası olacak bence, çok şaşıracağız gibime geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

Fabriyi defansta oynatmak zorunda kaldı ne ya

Eskiden oynadığım takımda birinci kaleciyken beni de defansa alıyorlardı, bu biraz çabuklaşmam için ve diğer kalecilerin yeteneklerini geliştirmesi içindi. Geçen sene golf topuyla idman yaptıran kaleci antrenöründen sonra bu adımlar daha gerçekçi. Çünkü fabrinin 2. hamleler için ağır kaldığını son maçta görmüştük o çıkardığı 3 kontra şutta. 2. hamleden sonra yerden kalkamadı la ya adam ^^

İlginç hocam nasıl hızlandıracağını anlayamasam da stoper oynatmanın

• Spor Yazarı Gülengül Altınsay, Beşiktaş gündemini HABER1903'e değerlendirdi.
    Altınsay yaptığı açıklamada;

- BENİM İÇİN DEĞERLİ OLAN BEŞİKTAŞ'TIR"

Beşiktaş yönetiminin iyi niyetle çalıştığını dile getiren Altınsay; " Yönetim iyi niyetli çalışıyor. Hiç kimse ' Yönetim transferi umursamıyor' diyemez. Türkiye'nin içerisinde bulunduğu ortam işleri biraz zorlaştırıyor. Ancak hiç bir transfer son dakikaya bırakılmamalı. Bu hangi yönetim olursa olsun. Yönetimde bulunan isimler benim arkadaşlarım ama benim için daha değerli olan Beşiktaş'tır. Herkes futbolu çok iyi anladığını düşünüyor. Takım başarılı olduğunda yönetim rehavete katılıyor. Serdar Bilgili'nin döneminde de bu olmuştu ve bir çok hatalı kararlar alınmıştı. Beşiktaş aynı şeyleri yaşamasın diye bir çok uyarılarda bulundum. Beşiktaş takımı kadrosunu korumalıydı. Özellikle eksik bölgelere transferler yapılmalı. "dedi.

- TRANSFERLERDE GEÇ KALINDI -

Beşiktaş'ın transferlerde genç oyuncuların transfer edilmemesini eleştiren Altınsay; " Beşiktaş'a bu dönem alınan futbolcuların geleceği yok. Bu transferler günü kurtarma transferleridir. Bu sene zorunlu bu transferler yapıldı ama 30 yaş üstü oyuncular bu kadar fazla olmamalı. Gökhan Gönül'ü burada ayrı tutuyorum. Takımı yenilerken yaşlı futbolcular ile yenileyemezsiniz. Futbolcuların bu noktaya gelmeden 20-21 yaşındaki halini bulup, parlatıp göndermeniz gerekir. Bunu Beşiktaş maalesef yapmıyor. Beşiktaş'ta yeniden ismi olan, Avrupa'da kulüp bulamadığı için gelen, son transferlerini yapan oyuncuların kadroya katılması fazlalaştı. Transfer işlerinin daha önceden planlanması ve gençlerin katılması lazımdı. Bu olmadı. Geç kalındı ve kolaycı yola girildi. Bu transferlerle uzun vadede başarılı olamazsınız" dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

• Bana göre tolga daha güven veriyor. Refleksleri çok iyi olmasa da pozisyon bilgisi ve elle kontrolü Türkiye standartları üstünde. Boykonun yan top zaafları ve elle kontroldeki beceriksizliği çok ortada. Fabri'nin toparlanıp kaleyi devralacağı kanaatindeyim, olur da Tolga sakatlanırsa kaleyi bir daha o adamdan geri alamaz.

• 
Sayfa: önceki 11721173117411751176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.