Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.346
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    287 Mesaj
    Sosa kalmayacaksa veya yerine en az onun kadar biri alınmayacaksa neden Gomez'i istiyorsunuz ki ? Gomez kendi pozisyonunu kendisi yaratabilen bir oyuncu değil, Gomez'e pası atacaksın sonra gol diye sevinmeye başlayacaksın.İnanılmaz bitiriciliği var ama beslenmezse bizim RvP gibi elini havaya kaldırıp yürür sahanın içinde.Sosa kalmayacaksa Eto sizin için daha iyi bir tercih olur.Neyse bu mesajı da lawo siler birazdan kesin

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Hernandez 12 m euroya transfer olmuştu Hull City'e. Geçen seneki performansı ve 2 yıl daha devam eden sözleşmesi düşünüldüğünde bizden bir klübün alması zor gibi görünüyor.

|
    |

• Yarbay
    2152 Mesaj

Twitterdaki yabancı eleman trollemiştir belki

Bakalım çıkar yakında kokusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    meten1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana kalırsa asıl hedef şu kadroyu kurmak olmalı, sonuç olarak bir FFP durumumuz var ve değerlenmesi muhtemel futbolculara sahibiz.

Marcelo'yu yedekleyecek sağlam bir STOPER,
    Atiba'nın yanına, Tolgay'ı yedekleyecek bir ORTA SAHA,
    Oğuzhan'ın yedeği olacak bir ORTA OFANS,
    Gomez ayarında, Cenk'i yedekleyecek bir FORVET

Bence Sosa yerine direkt birini almaya gerek yok, orada Oğuzhan çok verimli olacaktır, arkasına sert bir orta saha ile inanılmaz işler yapabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: bosnali23h

quote:

Orijinalden alıntı: lindeman

http://www.fanatik.com.tr/2016/07/31/mario-balotelli-nin-menajeri-mino-raiola-fikret-orman-la-bulustu-1245266

Mario Balotelli'nin menajeri Mino Raiola, Fikret Orman'la buluştu!

Forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. İtalyan medyası Balotelli'nin Beşiktaş'a yakın olduğunu yazdı.

Koltukdan düştüm hahahah

|
    |

• Yüzbaşı
    566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Oceanic815

Bana kalırsa asıl hedef şu kadroyu kurmak olmalı, sonuç olarak bir FFP durumumuz var ve değerlenmesi muhtemel futbolculara sahibiz.

Bence Sosa yerine direkt birini almaya gerek yok, orada Oğuzhan çok verimli olacaktır, arkasına sert bir orta saha ile inanılmaz işler yapabilir.

Lig icin

Atiba-Oguzhan
    --Transfer---

Cl icin

Atiba-Tolgay
    Transfer/Ozzy

|
    |

• Çavuş
    76 Mesaj

Hocam böyle mesaj atın canımızı yiyin kendi fikrinizi söylemişsiniz ne güzel. Yani söylediğinize bakınca mantıklı geliyor ama bizim pas oyunumuz ve oğuzhan ile yine besleyebileceğimizi düşünüyorum Gomez'i. Töreyi kaybetmiş olabiliriz ama orta açabilecek beklerimiz var artık. Aras da yaratıcı bir oyuncu gibi duruyor. Kerim'in de bu sene daha fazla şans alacağını düşünüyorum. Tolgay'ın ileri top taşıması falan derken ofansif anlamda bir kuvvet kaybetsek bile oyuncular birbiri ile oynamaya alışık Eto yerine daha güvenceli geliyor bana. Sizin yorumlarınız dışında diğer forumlardan arkadaşlar geliyor geçen sene hiçbir şey yapmamış RVP için RVP>Gomez diyor gidiyor. Sneijder>Sosa diyor tüm sezonu sakatım diyip sadece derbilerde oynayan göbekli Sneijder için. Sadece böyle kızıştırmak için yorumlar yapılıyor böyle yorumlar yapın beraber tartışalım futbol konuşalım güzel olur.
    |
    |
    Gin And Juice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    104 Mesaj
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Oceanic815

Bence Tolgay geçen sene Ozzy'nin oynadığı rolde oynayabilir. İkincil 10 numara gibi. Bilmiyorum ben mi çok güveniyorum Tolgay'a ama çat diye yedeğe atılacak bir oyuncu değil bence.

|
    |

• Emekli Yönetici
    3382 Mesaj
    Sosa için "Oyuncu + 4 milyon €" tarzı bir anlaşma olacağına direkt 6-7 milyon € civarına satsak, Fikret Orman o parayla en kral adamları getirir aslında .
    Luiz Adriano hiç içime sinmiyor. O geleceğine Eto'o tercihimdir. Ama Kucka + 4-5 milyon € fena olmaz hani .
    |
    |

Günlerdir bu kadroyu yazıyorum sonunda benim gibi düşünen birini buldum çok şükür. Bayern ve Atletico ile aynı anda eşleşmediğimiz sürece bu kadro Vodafone Arena desteğiyle net ilk 2 olur.

|
    |
    Oceanic815 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    yine lig tv de remy adı geçiyor,chealse kiralık olarak vermek istemediğini açıklamamışmıydı?
    |
    |
    her sene şampiyonlar liginde başarılı olan bir ülke değiliz şuan hiç bir türk takımının şampiyonlar liginde iyi bir başarı yakalyacağını inanmıyorum kura şansı ile en fazla 2. olup gruptan çıkılabilir ilersine gidemeyiz gibi geliyor.avrupa ligi bizlere daha uygun.şu ffp derdide klüplerin başındayken bence bu sene çok büyük risklere gerek yok türkiye ligi için yetecek düzeyde transferler yapılıp bir sistem kurulabilir seneye ffp kalkıncada daha yıldız daha iyi transferler yapılabilir.bazılar hala yıldız yıldız diyorda şuan ffp yüzünden bonservisleri ödeyecek durumda değiliz.zaten yaşanan olaylar yüzündende yabancı oyuncuların bir kısmı türkiyeye gelmek istemiyor.bu şartlar altında hala ne diye yönetemi eleştiriyorsun anlamıyorum.

Büyük oynayarak büyük takım olursun.

Bu sene 4.olalım ama CL'de büyük takım gibi oynayalım.

Beşiktaş'ın potansiyelinin farkına varın lütfen.

|
    |
    otuztemmuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İkimiz de çıkarız anda yalan.
  • Binbaşı
    1678 Mesaj
    Fabricio

Gökhan - Rhodolfo - Vida - Adriano

Tolgay - Atiba

Quaresma - Oğuzhan - Sosa

Gomez

Daha öncede yazmıştım bence en güzel kadro bu olur fakat sosanın milana giderse hem 10 numara oynayabilen hem kanatta oynayabilen ( honda mesela ) biri alınmalı böylece hem tolgaya daha çok şans verilir hem de sosa gerektiğinde 10 numaraya çekilip oğuzhan tolgay yerine geçebilir ya da sosa yerine sow gibi visca gibi çok gol atıp asist yapacak bir kanatta alınabilir
    |
    |
    |
    |
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.