Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: profoliq

Geçmiş Olsun .

Fotosok mu la bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mario Gomez ile ilgili ilginç bir bilgi , kesinlikle izleyin .

https://twitter.com/HedefBesiktas/status/759850177066733568
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Sosa için "Oyuncu + 4 milyon €" tarzı bir anlaşma olacağına direkt 6-7 milyon € civarına satsak, Fikret Orman o parayla en kral adamları getirir aslında .
    Luiz Adriano hiç içime sinmiyor. O geleceğine Eto'o tercihimdir. Ama Kucka + 4-5 milyon € fena olmaz hani .

Kucka + 4.5 milyon'a, Kucka kiralık gelmiş oluyor. Gerçi ben ona da razıyım

ffp illetinden kurtulana kadar kiralık gelse bile yeter hocam.

• Gomez geri gelecek sosa kalacak herkesin çok iyi diyeceği bir stoper gelicek transfer dönemi böylece kapanacak bunlarda maksimum 2 hafta içinde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Sosa için "Oyuncu + 4 milyon €" tarzı bir anlaşma olacağına direkt 6-7 milyon € civarına satsak, Fikret Orman o parayla en kral adamları getirir aslında .
    Luiz Adriano hiç içime sinmiyor. O geleceğine Eto'o tercihimdir. Ama Kucka + 4-5 milyon € fena olmaz hani .

Kucka + 4.5 milyon'a, Kucka kiralık gelmiş oluyor. Gerçi ben ona da razıyım

ffp illetinden kurtulana kadar kiralık gelse bile yeter hocam.

Lawagolem'in de dedigi gibi Honda ile takas yapsak daha iyi olur.Biraz da para koparsak super transfer olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

Gomez geri gelecek sosa kalacak herkesin çok iyi diyeceği bir stoper gelicek transfer dönemi böylece kapanacak bunlarda maksimum 2 hafta içinde olur

Valla peri masalları bile böyle mutlu sonla bitmiyor hocam,naptın sen

• Gomez Barca'ya gider ise iyi paraya gider. Yolumuzu buluruz. Kalırsa zati sorun kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Gomez Barca'ya gider ise iyi paraya gider. Yolumuzu buluruz. Kalırsa zati sorun kalmaz.

Barca işi riskli, Tello ile takasta kullanılmak isteniyormuş.Gerçi Southampton da iyi para teklif etmiş Tello için, umarım İngilizler bitirir o transferi de Fio'nun planı suya düşer
  • The Beatles kullanıcısına yanıt
    neden turuncu yazmadın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

Gomez geri gelecek sosa kalacak herkesin çok iyi diyeceği bir stoper gelicek transfer dönemi böylece kapanacak bunlarda maksimum 2 hafta içinde olur

Valla peri masalları bile böyle mutlu sonla bitmiyor hocam,naptın sen

benim gomez için ümidim oldukça fazla adam her gün beşiktaşla ilgili resimleri beğeniyor bugün milosevicin bile fotoğrafını beğenmiş durup dururken böyle bir şey yapmaz heralde ayrıca zamanda daralıyor şuan onu memnun edecek bir teklif yok gözüküyor buda bize gelme olasılığını arttırıyor sosaya ise mllanın 5 milyondan fazla vereceğini düşünmüyorum yönetimde 5 milyona vermez büyük ihtimal sosayı stoper için ise fatih doğan yarın çok önemli bir stoperle anlaşılabilir dedi yani o kadar da peri masalı olduğunu düşünmüyorum inşallah dediklerim gerçekleşir

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Bin Sabbah

Mario Gomez ile ilgili ilginç bir bilgi , kesinlikle izleyin .

İzlemeyenler kesinlikle izlesin
  • Bu fikret orman kılığına girip gomezi arayan menajerin kimin adamı olduğu derhal ifşa edilmeli. Gerçi kim olduğu %99 belli de yinede günaha girmeyelim.

• Bruma bruma diyorlarda bruma 10 milyon euro ya geldi onca sene para da aldı takımdan üstüne satışında %25 para verecekler eski takımına (max 3 milyon euro) o kadar paraya onca sene eşşek olsa at olmuştu üstüne Türkiye den 15 milyon dan daha pahalı oyuncu çıkmaz her türlü zarar

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Bu fikret orman kılığına girip gomezi arayan menajerin kimin adamı olduğu derhal ifşa edilmeli. Gerçi kim olduğu %99 belli de yinede günaha girmeyelim.

Kim oldugunu dusunuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Bu fikret orman kılığına girip gomezi arayan menajerin kimin adamı olduğu derhal ifşa edilmeli. Gerçi kim olduğu %99 belli de yinede günaha girmeyelim.

Birine dert olmuş belli zaten kimin yaptırdığını herkes tahmin ediyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Mobildeyim ozet gecebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: profoliq

Geçmiş Olsun .

mario gomezin bence dönmeyeceği kesinde barça'ya filan giderse en azından derim bizden iyi kulübe gitti.Anlamadığım Gomez beşiktaşta devam edeceğini açıkladıktan sonra başka takıma transfer olsa herkes diyecek trasfer için anlaştın zaten bahane uyduruyorsun olaylar durulduktan sonra transfer olmayı düşünüyor bence.Gomez ntv'deki konuşmasında fiorantina ile yaptığım hatayı tekrarlamayacağım ani karar vermeyeceğim dedi ama şu an ciddi hata yapıyor bilmiyorum türkiyedeki olaylar nasıl yansıtıldı ona büyük ihtimal telefon yağmıştır kaç türkiyeden kaç diye her zaman böyle olaylar olacak her yerde kötü emellerini gerçekleştirmek isteyen zalim kişiler her zaman kan dökecek bu asırlardır böyle Almandır karakterli adam dedik böyle korkakça kaçıp gitmesi asıl beni üzen oldu..

• O menajer aradı da ne dedi acaba, ben onu merak ettim. Yoksa yaptıran belli zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

quote:

Mobildeyim ozet gecebilir misiniz

Bir şahıs kendini beşiktaşım başkanıyım diye tanıtım gomezin menejeriyle kouşmuş gomez çıldırmış bu konuşmada ne olduysa ayrılma noktasına gelmiş başkan ben böyle bir konuşma yapmadım deyince olay çözülmüş

• 
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.