Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tolgay'ı yedekleyecek orta saha ne ya çok pahalı olur o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oceanic815

Bana kalırsa asıl hedef şu kadroyu kurmak olmalı, sonuç olarak bir FFP durumumuz var ve değerlenmesi muhtemel futbolculara sahibiz.

Marcelo'yu yedekleyecek sağlam bir STOPER,
    Atiba'nın yanına, Tolgay'ı yedekleyecek bir ORTA SAHA,
    Oğuzhan'ın yedeği olacak bir ORTA OFANS,
    Gomez ayarında, Cenk'i yedekleyecek bir FORVET

Bence Sosa yerine direkt birini almaya gerek yok, orada Oğuzhan çok verimli olacaktır, arkasına sert bir orta saha ile inanılmaz işler yapabilir.

Bence Tolgay geçen sene Ozzy'nin oynadığı rolde oynayabilir. İkincil 10 numara gibi. Bilmiyorum ben mi çok güveniyorum Tolgay'a ama çat diye yedeğe atılacak bir oyuncu değil bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sosa için "Oyuncu + 4 milyon €" tarzı bir anlaşma olacağına direkt 6-7 milyon € civarına satsak, Fikret Orman o parayla en kral adamları getirir aslında .
    Luiz Adriano hiç içime sinmiyor. O geleceğine Eto'o tercihimdir. Ama Kucka + 4-5 milyon € fena olmaz hani .
  • Off bu seneki transfer dönemi çok sıkıcı yav
  • Oceanic815 kullanıcısına yanıt
    Günlerdir bu kadroyu yazıyorum sonunda benim gibi düşünen birini buldum çok şükür. Bayern ve Atletico ile aynı anda eşleşmediğimiz sürece bu kadro Vodafone Arena desteğiyle net ilk 2 olur.

• Başkan Ağustos geldi hadi ya
  • yine lig tv de remy adı geçiyor,chealse kiralık olarak vermek istemediğini açıklamamışmıydı?
  • her sene şampiyonlar liginde başarılı olan bir ülke değiliz şuan hiç bir türk takımının şampiyonlar liginde iyi bir başarı yakalyacağını inanmıyorum kura şansı ile en fazla 2. olup gruptan çıkılabilir ilersine gidemeyiz gibi geliyor.avrupa ligi bizlere daha uygun.şu ffp derdide klüplerin başındayken bence bu sene çok büyük risklere gerek yok türkiye ligi için yetecek düzeyde transferler yapılıp bir sistem kurulabilir seneye ffp kalkıncada daha yıldız daha iyi transferler yapılabilir.bazılar hala yıldız yıldız diyorda şuan ffp yüzünden bonservisleri ödeyecek durumda değiliz.zaten yaşanan olaylar yüzündende yabancı oyuncuların bir kısmı türkiyeye gelmek istemiyor.bu şartlar altında hala ne diye yönetemi eleştiriyorsun anlamıyorum.
  • otuztemmuz kullanıcısına yanıt
    Büyük oynayarak büyük takım olursun.

Bu sene 4.olalım ama CL'de büyük takım gibi oynayalım.

Beşiktaş'ın potansiyelinin farkına varın lütfen.

• Fabricio

Gökhan - Rhodolfo - Vida - Adriano

Tolgay - Atiba

Quaresma - Oğuzhan - Sosa

Gomez

Daha öncede yazmıştım bence en güzel kadro bu olur fakat sosanın milana giderse hem 10 numara oynayabilen hem kanatta oynayabilen ( honda mesela ) biri alınmalı böylece hem tolgaya daha çok şans verilir hem de sosa gerektiğinde 10 numaraya çekilip oğuzhan tolgay yerine geçebilir ya da sosa yerine sow gibi visca gibi çok gol atıp asist yapacak bir kanatta alınabilir
  • Jeremy Menez -> Bordeaux (Bonservissiz)
  • Zılatan Z kullanıcısına yanıt
    zaten elimizden gelenin en iyisi yapacağız.ama bazı gerçekleri kabul edin şampiyonlar ligi şuan bize ve diğer türk takımlarına göre çok üst düzey.başarı bekleyeceğimiz yer avrupa ligi olabilir.ilerleyen senelerde bir sistemimiz olur borçlar azalır daha iyi kadrolar kurulur o zaman şampiyonlar liginde biraz daha iyi başarı bekleriz.barcelonanın yılıık geliri 700 milyon euro takım değeri senin 10 katın sadece barcelona değil şampiyonlar liginde bir çok takımla aramızda bu kadar uçurum varken gerçekten büyük bir başarı bekliyormusunuz.bu takımların yaşından dolayı yada başka bazı nedenlerden klüplerinde istemedikleri oyuncuları yıldız diye alıp onlara karşı mücadele etmeye çalışıyoruz. ffp olayı varken şampiyonlar liginde mücadele edecek bir takım kuramayız o yüzden daha ileri dönük yada maliyetsiz günü kurtarmak için takviyeler yapılmalı.
  • Fatih Doğan:Yarın bir gelişme var.1-2 gün içinde Beşiktaş çok sağlam bir stoperi kadrosuna katacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profoliq

(:

• Vida ile görüşme olmuş, Kiev başkanı 9 milyon euro talep ettiği ve Boyko'yu da reddettiği için transferden vazgeçilmiş.Stoper transferinin salı, en geç çarşamba gününe netleşeceğini düşünüyorum diyor Fatih Doğan.Herkesin mutlu olacağı bir isimmiş.
  • Fatih Doğan:Yarın bir gelişme var.1-2 gün içinde Beşiktaş çok sağlam bir stoperi kadrosuna katacak.

Fatih Doğan:Sosa büyük ihtimalle takımda kalacak.

Fatih Doğan:Beşiktaş , Vida ile ilgili bugün bir görüşme gerçekleştirdi . Kiev , 9 milyon euro istemiş Vida için bu yüzden Beşiktaş masadan kalktı.

Fatih Doğan:Salı-Çarşamba günü stoper konusunun netleşeceğini düşünüyorum.

Fatih Doğan:Beşiktaş yönetimi Monaco'da sadece 3 kişinin bildiği ismi gizli tutulan bir stoper transferi için uğraşıyor.

Fatih Doğan:Duruma göre 2 forvet gelebilir .
  • Haxball oynayıp gündem hakkında muhabbet ediyoruz, forum nickinizle gelin pls

şifre: dhbjk

http://www.haxball.com/?roomid=~2b63aa40373a594e343f7a2edb439fc596e30d686b83120fd3a5041eb9750ba2a&pass=1
  • Beşiktaş, Hernanes için Juventus'a €6.5M + bonuslar önerdi. Juventus ise €8M talep ediyor. (@NicolaBalice - Calcio Mercato)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Bin Sabbah

Fatih Doğan:Yarın bir gelişme var.1-2 gün içinde Beşiktaş çok sağlam bir stoperi kadrosuna katacak.

Fatih Doğan:Sosa büyük ihtimalle takımda kalacak.

Fatih Doğan:Beşiktaş , Vida ile ilgili bugün bir görüşme gerçekleştirdi . Kiev , 9 milyon euro istemiş Vida için bu yüzden Beşiktaş masadan kalktı.

Fatih Doğan:Salı-Çarşamba günü stoper konusunun netleşeceğini düşünüyorum.

Fatih Doğan:Beşiktaş yönetimi Monaco'da sadece 3 kişinin bildiği ismi gizli tutulan bir stoper transferi için uğraşıyor.

Fatih Doğan:Duruma göre 2 forvet gelebilir .

muhtemelen gomez dönerse 1 forvet,gomez dışında ki isimler olursa 2 forvet gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.