Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam son durumu çok içaçıcı degil bonservis dışında gelir gider tablosuda incelenicek hem adama sözleşme yapsak seneye ffp biticek bnce bu sene idare edilir atibanın performansı seneye düşebilir en kötü yerine adam alınır atiba yedege cekilir bu darbogazda flamini gereksiz masraf olır bnce ihtiyaç ılan bölgelere gelecek adama daha çok yıllık ücret verir kaliteli adam getrirler diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Flamini şu an kulüpsüz Atiba'nın yedeği olarak alınamaz mı ?

Velosoda boşta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Velosoda boşta

Genoa kaptı onu

@meten1903

Sosa giderse mecbur orta saha alınacak. Şu anki durum bence de yeterli.
  • Bence şu an yönetimin agırdan almasının tek sebebi sosa.sosanın durumuna göre hareket edeceklerki en dogrusuda bu kalırsa başkan sosanın yaptıgına göz yumar oda sadece bu sene için.sonuçta takımın başarısı esas olan.sosa kalırsa bence oynarda geçen senede biton tantana yaptı çıktı oynadı.güney amerikalılar hep böyle.gelecek oyuncuların kalitesi buna bağlı diye düşünüyorum.sosanın açığı bi şekilde kapanır oğuzhan var tolgay var kerim var en kötü quaresma var

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Velosoda boşta

veloso Genoa'ya gitti
  • Flamini'ye futbolu tekrardan sevdirirsek istedigimiz verimi alabiliriz bence kimse ondan asist ya da gol beklemez pres yapsın pas arası yapsın adam karşılasın yeter maliyeti de fazla olmaz inanın sadece o futbol aşkını adama anlatabilsinler flaminin parayla işinin olduğunu düşünmüyorum zaten hali hazırda messi+ ronaldodan daha zengin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sakatlık veya aksilik olmazsa ben tolgayın yada oguzhanın sosanın yerini doldurabilecegine inanıyorum en kötü ihtimalle.çift yönlü bir orta saha alınır 10 numara bulmak zatn zorken bide maddi imkanlara uydurmak çok daha zor olacaktır.buda artık son yapacagımız şey olur bence

• Yok flaminiye futbolu sevdircez. Yok sosa ya topu sevdircez. Balotelliyi kullerinden dogurcaz. Gecin bu isleri hic bir futbolcu Besiktas tan yuksek degildir. Besiktas ta oynamak isteyen oynar alir parasini taraftar sevgisi eksik olmaz. Boyle gamsiz adamlarla isimiz olmasin buyuk klubuz futbolcu keyfine gore hareket etmemeliyiz.

• Mandzukic i cok isterim gelirse takim eksiklerine ragmen yine o tiki takalari yapiyo maclarda iyi yoldayiz.

Sosa cok ayip etti artik 5-6 satilmali gitcekse Allah bi daha yuzunu guldurmesin futbol anlaminda diyorum sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Bir sakatlık veya aksilik olmazsa ben tolgayın yada oguzhanın sosanın yerini doldurabilecegine inanıyorum en kötü ihtimalle.çift yönlü bir orta saha alınır 10 numara bulmak zatn zorken bide maddi imkanlara uydurmak çok daha zor olacaktır.buda artık son yapacagımız şey olur bence

Sosa giderse zaten ikisinden biri geçer oraya 10 numara zor transfer ve riskli transferdir. Hem Oğuzhan yerine ortasahaya daha güçlü savunma yönü iyi bir adam almış oluruz. Ayrıca Tolgay da çok iyi idare eder ortada.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    Mandzukic, Gomez'i aratmaz fakat bonservisiyle almamız imkansız gibi birşey. :) Kiralama olabilir olursa.
  • Aynen bende tam olarak böyle düşünüyorum hocam bence şu an en büyük sıkıntı stoper ve forvet en kötü ihtimalle eto gelmeli bu zor şartlarda bizi 1 sene götürür.ayrıca etoya 1+1 sözleşme duyumları çıkmıştı başkan etoyla anlaşır zaten bu sene oynar seneye çine falan güzel bi paraya gönderir bu bakımdan 1+1 sözlşme mantıklı bence olması gerekende budur.beleşe al 2 3 neyse en kötü gelen bir oyuncunun yıllık ücreti çıkar.satılmaz kalırsada yedek oturur bir sezon daha futbolu bırakır gider.Antalyaya yaptırdığı reklamlar yeter.antalyadaki organizasyon gibi arenada eski yıldızlarla organizasyon olsa gösteri maçı vs yapılsa o stad ful dolar dünya gelir elde edilir.50 tl den bilet satsa 2 m yapar parasını çıkartır 1 sezonda
  • Alacağı yokki bıraksın
  • Yönetime hep destek verdik ama yeter artık kardeşim daha ne zaman alınacak bu santrafor, stoperler falan. Ağustos ayı gelmiş kamp bitmiş bunlar ne ara alınacak da ne ara takıma adapte olacaklar. Durum pek iyi değil gibi yalnız şu da bir gerçek ligde bu kadro ile bile işi götürürüz ama ŞLde sökmez.

• Arkadaşlar sizlere tavsiyem finansal fair play nedir diye biraz araştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Mandzukic, Gomez'i aratmaz fakat bonservisiyle almamız imkansız gibi birşey. :) Kiralama olabilir olursa.

dogru tek umudum juventus 90 milyona higuiani aldi mandzukic yedek olmaktansa 1 sene bize kiralik kabul edebilir. gomezden daha asagi maasa oynar 5.5 istemesin bi zahmet 3-4 yidir.
  • OnrbK kullanıcısına yanıt
    Mesajını ne taraftarlığıyla okuyacam. Fenerli gibi düşünüp marin beck i mi kötüleyecem.
    Benim demek istediğim belli yani Beck'in çapı belli.
    Boşuna yanına iyi isimşeri yazmayın.
    Marin i anlatırken böyle mi anlatacaksın?

Marin bir takımda bile düzgün tam sezon geçirmemiş sayılır.
    Beckte vasat oynamış, ortalama topçu olmuş hep.

Tarafa gerek yok.

• Bence en mantıklı olan sosa'yı 4-6 milyon arasında kaptırıp yanında adriano yada kucka'yı almak. Böylece o parayla da diğer ihtiyacımızı gideririz.

• Lig için stoper pozisyonunda suanki kadronun sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. Marcelo,rodolfo,tosic,milosevic götürür.
    Ama şl için mutlaka daha iyi biri alınmalı.

Bence en kritik yer forvet.Mutlaka cenkten daha iyi gomez ayarında tecrübeli biri alınmalı.
    Ayrıca sosa gidecekse oraya da biri şart çünkü tolgay veya oğuzhan sakat cezalı durumdayken alternatif biri yok takımda.
    Transferler için geç kalındı en azından bir mevki daha halledilmeliydi.
    Ama bu hafta halledilirse çok sorun yaratmayacaktır

• Euro 2016 dışında Mario Mandzukic'i hiç izlemedim. Avrupa Şampiyonasında da çok vasat bir futbol sergiledi bana göre. Normalde iyi midir bilemem ama iyi takımların formasını terletmiş. İzleyenler biraz görüş belirtir mi?
  • 
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.