Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.891
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

Fabri yetim mi

Fabri yeni geldi hocam forma verip vermeyeceğini sezon içinde göreceğiz bence Şenol hocaya direkt Türk kaleci takıntısı var demek olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fikret orman belli ki kötü durumlardan kurtulma konusunda iyi ama iyi durumu devam ettirme konusunda kötü. Şampiyon olmuş bir takım gibi davranmıyor aksine son dakika artık toplayan kümeye oynayan bir takım gibi.

|
    |

Orijinalden alıntı: adv11

Fiko Başkan kiralama bedeli vermemiştir o yüzden kulüp yanaşmamıştır bu gsnin elbet parası bitecek o zaman ne halt edecek çok merak ediyorum

Gs şampiyon olursa 2.2 milyon euro dan daha fazla kazanır. Ayrıca lütfen başkanımıza fiko gibi lakaplar takmayalım. Sevsek te sevmesekte bizim kulübümüzün başkanıdır. Biz böyle söylersek başkaları ne der Allah bilir.

|
    |

Şartlar zorlanmalı eskisi gibi değiliz artık stadımız var, gelirlerimiz var, dünya kadar kombine satıldı kimse kusura bakmasın ama Aras Özbiliz'i izlemeye gitmeyecek taraftar oraya, şimdi kalkıp ta bana iyi gün taraftarı falan demeyin bunlar %100 gerçekler.

|
    |

Oyuncu satmadan oyuncu alamıyoruz bunu anlamak çok zor olmasa gerek.

İstersek 250 milyon dolar bulalım yolda,olmuyor 10 m gibi paramız var.

Aras Özbiliz'in Gökhan Töre'den iyi performans sergileyeceğini düşünüyorum.

Az sabır,iyi transferler gelecek.

|
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İkimiz de çıkarız anda yalan.
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Vida ve hernandes olacak merak etmeyin..Fikret Balkan'a güvenin..Çoğumuzun aklından geçen onunda aklından geçiyordur en iyisi için beklemiyorsa nickimi değişirim

|
    |

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bu böyle devam ederse işler hiç iyi gitmez...

Şartlar zorlanmalı eskisi gibi değiliz artık stadımız var, gelirlerimiz var, dünya kadar kombine satıldı kimse kusura bakmasın ama Aras Özbiliz'i izlemeye gitmeyecek taraftar oraya, şimdi kalkıp ta bana iyi gün taraftarı falan demeyin bunlar %100 gerçekler.

Ya gereksiz bir mesaj olacak ama merakımdan soruyorum. Güzel kardeşim 60k mesaj nedir ya Allah aşkına :) Ben hayatım boyunca topla 3k mesaj atmamışımdır arkadaşlara. Sen ne yapmışsın öyle :)

Dediklerinde doğruluk payı var, şöyle ki, insanlar mesela sırf Adriano'yu izlemek için dahi Vodafone Arenaya giderler. Aynı şekilde, Schweinsteiger, Hernanes, Gomez, Etoo, Falcao vs. futbolcular için de gidilir ancak o bahsettiğin gelirlerin, FFP'den dolayı şuan için futbolcu transferine faydası yok. Gelecek sezon FFP kalktığında dediğin daha çok mümkün olabilir. Tabii FFP'nin arkasından dolanmanın da bin tane yolu var o başka. Bunlardan birini Adriano transferinde gördük mesela.

Ayrıca GSnin, Bony'yi transfer edebileceklerine ihtimal vermiyorum. Ederlerse büyük başarıdır.
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    O değilde başkan her hafta ağzımıza bir parmak bal çalıyor. O haftayı bir şekilde geçiriyoruz. Tam cinler tepeye çıkınca ikinci transferi patlatıyor (:
    |
    |

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

Bence kimse perşembe-cumaya kadar transfer beklemesin, başkan fenerin elenmesini bekliyor

Ne alaka? Fenerden gelecek parayı transferde kullanamıyoruz...

Niye ki
    486 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

Bence kimse perşembe-cumaya kadar transfer beklemesin, başkan fenerin elenmesini bekliyor

Ne alaka? Fenerden gelecek parayı transferde kullanamıyoruz...

Niye ki

Çünkü oyuncu satışı veya kiralamasından gelen para değil sadece bunları kullanabiliyoruz.
    |
    |

Uefa anlaşması. Sadece oyuncu satarak bonservisli transfere kaynak yaratabiliriz.

|
    |
    smylmzr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Angel Trauco solbek gitmişler kanat yazmışlar ne kadar komik bu spor gazeteleri<
    |
    |

Arkadasın mesajındanda anlasıldıgı gibi anlasada anlamasada konusuyo bence az bile o mesaj sayısı şampyon takım gibi davranmıyomşta bididi bididi.kıcını koltga koyup maç izleyen adam herseyi biliyo bu klübün başkanı en ufak bişeyde karşısına çıkılacak ilk kişi olan başkan bilmiyo bütün fm ciler yüzyılın başkanı menajeri.yıllardır ticaret yapan şirketler yöneten binlerce insan çalıştıran bu dar boğazdan stad ve şampiyonlukla çıkan ayrıca borcu düşüren adam bilmiyo bu arkadas biliyo.bide gerçekler yazmış.bu senede sabredicez basmıyomu kafa dikkat etmezsen daha çok gidemezsn ş.ligine.adam kuralları çiğneyip 3 m a adam alıp belkide her sene gelecek 20 30 m dan olmaz bunların yaptıgı bakkal hesabı

|
    |
    aytac001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sisto - Miloseviç + para
    Vida - Boyko + para
    Eto - Pektemek, Ömer + para

3 oyuncuyu böyle elden çıkarmak lazım

Ömer gitmez gibi hocam ya çünkü 3 forvet şart takıma ama gomez dönerse gomez eto cenk üçlüsü baya sağlam olr ama buda zor gibi gomez dönse ki bana dönecek gibi geliyor hala.gomez cenk ömer işimizi görür gibi

|
    |
    666azazel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Gs de sağ bek yok sol bek yok önlibero yok santrafor yok, teknik direktör yok, satılan kombine yani taraftar yok ve en önemlisi bütçe yok. Bu takımın rakip olacağını sananlar var. Turgay Şeren sezonu diye hakemlerde iteler bu sene ama o bile yetmez bu kadroya. En önemliside kadroları çok şişkin bazı oyuncuları satmaları gerekiyor. Çöpleri satamayacaklar ve transferin son günü panikle çok saçma sapan işler yapabilirler. Süper kupa maçından önce bizim kadro netleşir. En geç 5 agustosta herşey belli olur. Şu hazırlık maçları konusuna gelirsek. İlk kamp da yükleme yapılır. Çok doğru olarak iklim olarak uygun bir yerde kamp yapıyoruz ve bu bölgede kamp yapan takımlarla hazırlık maçları yapıyoruz. Bir hazırlık maçı için başka bir ülkeye gidip maç yapmanın ne anlamı var. İstanbulda neden turnuva yapmıyomuşu?. Biz oyuncu getirmeye zorlanıyoruz ülkeye adam turnuva derdinde. Bu olaylar olmasa süper kupadan 1 hafta önce bir turnuva düzenlenebilirdi ama durum böyleyken mümkün değil. Bide üstüne şampiyonlar turnuvası da zorlaştırdı bu olayı.

Sol bekimiz gayet iyi. Stoperlerimizin ters kademe anlayışı pek olmadığından beklerimiz kötü gözüküyor. Linnes hala alışamadı takıma, bana kalırsa genç ve yetenekli biri, Carole de ilk geldiğinde basit hatalar yapmıştı ama oynadıkça ısındı, Linnes de öyle olacak inşAllah. Ön libero, forvet ve malesef takımda tecrübeli stoper yok. Taraftar konusuna katılmıyorum bizler her zaman takımımızı destekliyoruz fakat şuan ki yönetimimiz sadece kendi cebini doldurma peşinde, komisyoncu şerefsizler. Bizleri stada bir türlü çekemediler. Bony haberleri dolaşıyor ama zerre ihtimal vermiyorum. Olur da Leiva ve Bony gelirse şampiyonluğun en büyük adayı oluruz bence.

• Yarbay
    72241 Mesaj

1)Kıçımı koltuğa koyup maç izlemedim bu sene çok kez başakşehire gittim takımı destekledim, şampiyonluk kutlamalarına gittim vs. bayrakların formaların atkıların fotolarını attırma bana.

2)FM oynamam.

3)Eğer kaliteli adamları alamazsan, CL'de ve derbilerde ezilirsen gidersin artık bakkala bol bol.
    |
    |
    meten1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.