Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11591160116111621163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazmayı geçtim, çoluk çocuğun yorumları da okunmuyor artık bölümde.
  • Sıktı artık gelsin de birileri başlasın takımla çalışmaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sene sonunda şampiyon olursak bu yazdığını alıntılayıp sayfada paylaşmanı rica ediyorum senden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laf attığın adamın yönetiminde Beşiktaş'ın geldiği noktayı unutma.Bu takımın forveti Almeida'ydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Gomez, Ajax için Amsterdam'da.

Başkanınız sizi kandırmaya devam etsin. SSK'dan emeklilik maaşı alan Eto'o'yu falan alsın da mutlu olun. Şampiyon takımın kadrosundaki en önemli oyuncular dağılmış, yerlerinde yedekten öteye gidemeyecek kalibrede oyuncular oynuyor. 3 hafta sonra lig başlıyor, halen daha transfer yok. Ben bu kadar koyunu peşinden sürükleyen sadece 2 adam gördüm. Birincisi malum, ikincisi de Fikret Orman.

He he bekleyin 5 yıl lig domine edecez, 3 yıl içinde Şampiyonlar Ligi'nin 1. torba takımı olacaz. Vodafone Arena'da Avrupa Kupası kalkacak bekleyin.

https://twitter.com/Samedowski/status/759713701398126592

• Sadece küçümseme duygusuyla yazılmış bir mesaja bu kadar medeni cevap verebilmişsin tebrik ederim. Bony konusunda katılıyorum Türkiye'ye yolu düşmez kesinlikle, adam Hollanda'da gol kralı olduktan sonra bile Swansea'ye gitti. Olmak istediği yer orası yani, ilk hedefi kalıcı olmaktır. Gerekirse tekrar PL'de orta sıra takımına gider seve seve.

• Gomez Ajax'a giderse gerçekten terör yuzunden ayrılmış demektir

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Sene sonunda şampiyon olursak bu yazdığını alıntılayıp sayfada paylaşmanı rica ediyorum senden.

Sene sonunda şampiyon olabilmek için gidenlerin yerini doldurmak lazım. Eğer doldurulursa şampiyonluğun en büyük adayı tabii ki Beşiktaş'tır.

Sen şuanki mevcut kadronun transfersiz şampiyon olabileceğini düşünüyorsan, hayal dünyasında yaşamaya devam et. Ligde şampiyon olmak, Al Hilal ile hazırlık maçı oynamaya benzemiyor.

• https://forum.donanimhaber.com/m_106214064/mpage_549/tm.htm

Geçen seneki transferin son günü
    Israrla da ders alınmıyor şaka gibi.Az susun yav zor değil
  • Flamini boştaymış neden haber vermiyorsunuz yav

Biri twitter formatında duyum yazıp beni mutlu etsin lütfen

• Arkadaşlar var mı iyi kötü bir haber?
  • Şuanki mevcut kadroyla şampiyon olacağımızı düşünen varsa büyük bir yanılgı içindedir.

Töre,Sosa,Gomez gibi şampiyonluktaki kilit isimlerden 3'ü gitmiş ve biz onların yerini halâ dolduramıyoruz.

• Bazıları hala anlamıyor ya da anlamak istemiyor. Bu kulüp ffp cezası almış durumda öyle çat çat adam getirecek durumu yok. Ffp cezası olmasa bile bir ton borcu var.
  • Sanki yeri dolmasi gereken gidenler eski yonetimden miras kaldi bu yonetime. Sosa yi da getiren gomezi de getiren bu yonetim. Bunlari getirdikleri tarihler de belli. Kimse sampiyonlar liginde 1. Torba takimi olacagini iddia etmiyor ayrica. Kaldiki 1. Torba takimi olmak ulke puaniyla mumkun takimin kendi puani ne olursa olsun ulke puanin ilk 7 deyse 1. Torba takimisin. Ligi domine etmek konusunda nedir sikinti. Gs zaten zayif fb 3-5-2 sistemiyle bir noktaya gelmez. 1 stoper 1 orta saha 1 de santrafor alinacak. Bunlardan 1 tanesi bedava 1 tanesi kiralik olacak. 1 tanesine bonservis odeyecek para var sadece. Sen hayal dunyanda farkli canlandirdiysan o senin sorunun. Bizim butce bu. Butce etoo ya yetiyorsa etoo alinir. Cenkle donusumlu oynar. Avrupa ligi kazanma konusunda o seviyeye yaklastik stad ve kadro kalitesiyle. 2 sene icinde oynarsak avrupa liginde aliriz.

• Bu fetö olayları yüzünden bu sene feneri şampiyon yaparlar

• Tamam güzel hep transferler sonradan geldi Ama her zaman şapkadan tavşan çıkmayabilir bunda fetonun da etkisi oldu yoksa gomez şimdi kamptaydı.

• Arkadaşlar digitürk kullanan birisi bana pm atabilir mi bişey sorucam da

• Şu sene de şampiyon olabilirsek ffp bizim işimize gelmiş olur aslında, seneye çok daha kaliteli transferlerle çok sağlam durmuş oluruz. Pato' yu getirebilseydik çok iyi olabilirdi aslında, Cenk'i yedek bırakabilecek bir santrafor ile Sosa gitse dahi şampiyon olacağımızı düşünüyorum; gelecek stoperin pek de önemi yok Rhodolfo, Marcelo ve Tosic mevcut beklerle beraber lig için gayet yeterliler zaten. Sosa giderse bence Oğuzhan' ı 10 numaraya çekip bir "tam anlamıyla 8 numara" almalıyız ki Avrupa için biraz olumlu düşünebilelim.
  • Şu fotoğrafta güveneceğiniz şey sadece TOP olsun o kadar diyim bunlardan daha adam çünkü.

bir tanesi şizofren kendisine dayı diyor, öteki higuain beşiktaş'a gelebilir diyor diğeri şekip mosturoğlundan küfür yedim diye prim yapıp muhabir oldu çıktı kamplara giriyor beşiktaş düşmanı, bir diğeri barbekü partisinde futbolcular gomez'in aldığı maaşdan dolayı tepkiliydi diye haber yapar, diğeri fikret ormanın ağzından balotelli bizi istiyor diye haber yapar, diğeride lanzinin forma numarasını açıklasın bekliyoruz merakla. Bizim şu adamlardan daha çok bilgimiz/duyumumuz var yemin ederim hiçbişey yapmadan para kazanıyorlar.

• Financial fair play yuzunden aldigimiz oyuncuyu clde oynatamiyorsak oynatamayalim. Sonucta sampiyon olmiyicaz ordan. Bas 7-8 i al bir tane stoper, bas 7-8 i al forveti de. Yoksa bir cacik olmaz ben soyleyeyim yani.

• 
Sayfa: önceki 11591160116111621163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.