Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11581159116011611162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediklerinde doğruluk payı var, şöyle ki, insanlar mesela sırf Adriano'yu izlemek için dahi Vodafone Arenaya giderler. Aynı şekilde, Schweinsteiger, Hernanes, Gomez, Etoo, Falcao vs. futbolcular için de gidilir ancak o bahsettiğin gelirlerin, FFP'den dolayı şuan için futbolcu transferine faydası yok. Gelecek sezon FFP kalktığında dediğin daha çok mümkün olabilir. Tabii FFP'nin arkasından dolanmanın da bin tane yolu var o başka. Bunlardan birini Adriano transferinde gördük mesela.

Ayrıca GSnin, Bony'yi transfer edebileceklerine ihtimal vermiyorum. Ederlerse büyük başarıdır.
  • O değilde başkan her hafta ağzımıza bir parmak bal çalıyor. O haftayı bir şekilde geçiriyoruz. Tam cinler tepeye çıkınca ikinci transferi patlatıyor (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

Bence kimse perşembe-cumaya kadar transfer beklemesin, başkan fenerin elenmesini bekliyor

Ne alaka? Fenerden gelecek parayı transferde kullanamıyoruz...

Niye ki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

Bence kimse perşembe-cumaya kadar transfer beklemesin, başkan fenerin elenmesini bekliyor

Ne alaka? Fenerden gelecek parayı transferde kullanamıyoruz...

Niye ki

Çünkü oyuncu satışı veya kiralamasından gelen para değil sadece bunları kullanabiliyoruz.
  • smylmzr kullanıcısına yanıt
    Uefa anlaşması. Sadece oyuncu satarak bonservisli transfere kaynak yaratabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokaktan para bulsak transfere harcayamıyoruz. Vodafone dese ki sana şu oyuncuyu getiricem para benden çıkacak yine olmuyor.Ha getirirsin ama avrupa maçlarında oynayamaz

• Angel Trauco solbek gitmişler kanat yazmışlar ne kadar komik bu spor gazeteleri<
  • aytac001 kullanıcısına yanıt
    Arkadasın mesajındanda anlasıldıgı gibi anlasada anlamasada konusuyo bence az bile o mesaj sayısı şampyon takım gibi davranmıyomşta bididi bididi.kıcını koltga koyup maç izleyen adam herseyi biliyo bu klübün başkanı en ufak bişeyde karşısına çıkılacak ilk kişi olan başkan bilmiyo bütün fm ciler yüzyılın başkanı menajeri.yıllardır ticaret yapan şirketler yöneten binlerce insan çalıştıran bu dar boğazdan stad ve şampiyonlukla çıkan ayrıca borcu düşüren adam bilmiyo bu arkadas biliyo.bide gerçekler yazmış.bu senede sabredicez basmıyomu kafa dikkat etmezsen daha çok gidemezsn ş.ligine.adam kuralları çiğneyip 3 m a adam alıp belkide her sene gelecek 20 30 m dan olmaz bunların yaptıgı bakkal hesabı

• Sisto - Miloseviç + para
    Vida - Boyko + para
    Eto - Pektemek, Ömer + para

3 oyuncuyu böyle elden çıkarmak lazım
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Ömer gitmez gibi hocam ya çünkü 3 forvet şart takıma ama gomez dönerse gomez eto cenk üçlüsü baya sağlam olr ama buda zor gibi gomez dönse ki bana dönecek gibi geliyor hala.gomez cenk ömer işimizi görür gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

Gs de sağ bek yok sol bek yok önlibero yok santrafor yok, teknik direktör yok, satılan kombine yani taraftar yok ve en önemlisi bütçe yok. Bu takımın rakip olacağını sananlar var. Turgay Şeren sezonu diye hakemlerde iteler bu sene ama o bile yetmez bu kadroya. En önemliside kadroları çok şişkin bazı oyuncuları satmaları gerekiyor. Çöpleri satamayacaklar ve transferin son günü panikle çok saçma sapan işler yapabilirler. Süper kupa maçından önce bizim kadro netleşir. En geç 5 agustosta herşey belli olur. Şu hazırlık maçları konusuna gelirsek. İlk kamp da yükleme yapılır. Çok doğru olarak iklim olarak uygun bir yerde kamp yapıyoruz ve bu bölgede kamp yapan takımlarla hazırlık maçları yapıyoruz. Bir hazırlık maçı için başka bir ülkeye gidip maç yapmanın ne anlamı var. İstanbulda neden turnuva yapmıyomuşu?. Biz oyuncu getirmeye zorlanıyoruz ülkeye adam turnuva derdinde. Bu olaylar olmasa süper kupadan 1 hafta önce bir turnuva düzenlenebilirdi ama durum böyleyken mümkün değil. Bide üstüne şampiyonlar turnuvası da zorlaştırdı bu olayı.

Sol bekimiz gayet iyi. Stoperlerimizin ters kademe anlayışı pek olmadığından beklerimiz kötü gözüküyor. Linnes hala alışamadı takıma, bana kalırsa genç ve yetenekli biri, Carole de ilk geldiğinde basit hatalar yapmıştı ama oynadıkça ısındı, Linnes de öyle olacak inşAllah. Ön libero, forvet ve malesef takımda tecrübeli stoper yok. Taraftar konusuna katılmıyorum bizler her zaman takımımızı destekliyoruz fakat şuan ki yönetimimiz sadece kendi cebini doldurma peşinde, komisyoncu şerefsizler. Bizleri stada bir türlü çekemediler. Bony haberleri dolaşıyor ama zerre ihtimal vermiyorum. Olur da Leiva ve Bony gelirse şampiyonluğun en büyük adayı oluruz bence.

• meten1903 kullanıcısına yanıt
    1)Kıçımı koltuğa koyup maç izlemedim bu sene çok kez başakşehire gittim takımı destekledim, şampiyonluk kutlamalarına gittim vs. bayrakların formaların atkıların fotolarını attırma bana.

2)FM oynamam.

3)Eğer kaliteli adamları alamazsan, CL'de ve derbilerde ezilirsen gidersin artık bakkala bol bol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Sisto - Miloseviç + para
    Vida - Boyko + para
    Eto - Pektemek, Ömer + para

3 oyuncuyu böyle elden çıkarmak lazım

Ömeri versek Antalya para bile almaz

• Eto o kesinlikle gelmeli pektemek den kurtulmanın tek yolu adama 3 yılda 5 milyon vercez onun yerine eto o ya 1 yılda 2 versek daha iyi sonra cenk 1. Forvet olur

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Sadece senin için söylemedim genelde senin gibi konşanlar için söyledim.geçen sene iyi bir takım kurulmuş ki gidip forma almışsın iyi işler yapılmışki şampyon olnmuş ş.ligine gidilmiş değilmi yine yapılır transfer sezonu bitsn bizde konusuruz ama bi anlaşma yapmşsın öle otrup klavyeden sallamak gibi olmyo o işler.sanki geçen sene iyi işler yapan bu yönetim değil onlarda başarı için yapıyolar bu işi gece gündüz çalışyolar öle hemen çamur atamazsın.ben fikret ormancı değilim başkanlar gelip geçer ama bu adam iyi işler yapıyo belkide klüp tarihinin ticari zeka olarak en iyisi.gs fener önümzdeki seneler ne hale gelicek bizim gibi çıkamıycaklar işin içinden ozaman anlarsın bu yönetimi

• meten1903 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben Fikret başkanın sürprizlerini bekliyorum derim hep, severim de ayrıca sadece durum değerlendirmesi yaptım yazdığımız bir YORUM, kesin yargı değil, sakin ol bizde takımın iyi gitmesini istiyoruz, transfersizlik kalp çarpıntısı yaptı bizde.
    Galatasarayın gomez 9 m çok para gücümğz yetmez dediği yerde kiralık getirdiler sdamı kalmak istese bin euro ya takımda kalacaktı bu bi başarıdır tabatalara 8m verilirken bu adam barcelondan adrianoyu getirdi hemde 600 bin euro ya bu bi başarıdır bunları yapabilen adamlara çıkıp.şampyon takım gibi davranmyo yok o gelir var bu gelir var ama adam alınmyo diyip çamur atılmaz.dünya para gelyo ama adam sosayı takımda turmaya calısıyo bu adam salak çünkü

• Şl için 8 oyuncunun trde yetişmiş olması lazım. Bizde şuan 4 oyuncu var. 21 oyuncu mu kaydedicez? Nasıl aşıcaz bu sorunu

Öle tabiki hocam ben sakinim zatn sıkıntı yok kavga etmyoruzda burda böle yorumlar olunca sarışınlar falan damlıyo bu sene napıcaksınız bakalım sosa gidiyo gomez gitti falan diyolar ismaili transfer çalımı veliyi Beşiktaşın beyni diye almaya çalışan adamlar akılları sıra laf söylemeye kalkıyo :))) oblara fırsat vermeyelim.10 senede ne başarınız var diyolardı baktılar onlardada bi numara yok 20 seneye çıktı falan :)) yönetime güvenicez yine destkliycez arasıda izlemeye gidicez necibide bu senede böle olucak seneye ffp kalksın bidaha bakarz dalgamıza

• Gorusune saygi duysamda carole cok yetersiz bir oyuncu ve direk bir yedegi de yok. Olcan gecen sene kullanilmisti onu da butce tasarrufu nedeniyle satmak zorunda. Sadece hakan balta kaliyor. O da sol bek oynayacak durumda degil. Bizde tosic de ayni durmda ama 1. Sol bekimiz en azindan sakatlik olmazsa lig ve avrupayi goturebilecek kapasitede tosic kupada oynar. Ismailin gitmesi yedek kadromuzu zayiflatti. Linnes sabri den cok beklentin olmasin. Stoperlerin semih serdar birbirinin kopyasi ched kafa olarak kopmus ve yanindaki adamla uyumu yok. Kisaca defansiniz kotu ve duzeltecek maddi guc yok. Kabaca bir hesap yaptim transfermark da 31 kisi var kadronda toplam maas yukun suan 55 milyon euro civarinda. Gondermek istedigin oyuncular yuksek maasli amadolu kulupleri o maaslari vermez yani kabaca 5 milyon euro maasla on libero ve santraforu cozmen lazim. Bony bjk vundemindeyken de soyledim turkiyeye gelmez. Buyuk ihtimal eren + leiva alirsiniz. Gs nin durumu kolay kolay duzelmez sampiyonluk adayi falan olma sansin pek yok kusura bakma avrupaya katilim hakki kazanirsa gs buyuk basari olur.

• 
Sayfa: önceki 11581159116011611162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.