Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.839
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

Aynen Olcay topçu değil. 4 senedir banko oynamıyor bu takımda. Milli takımada seçmiyorlar bir türlü.

Bu senede forma yüzü göremez.

Sen biliyorsun kimse bilmiyor. Hepsini geçtim Şenol hocada bilmiyor.

Bilmiyor evet kardeşim. 10 tane BJK'li tanıdığım varsa 9 tanesi sevmiyor Olcay'ı. Tıpkı bizdeki Umut gibi. Tanıdığı oyuncu diye oynatıyor işte, tıpkı Tolga gibi. Tolga çok mu iyi kaleci ? Kesinlikle değil ama Şenol Hocanın yıllardır çalıştığı bir oyuncu.

Etrafımda ne kadar Beşiktaşlı var ise hepsi sever sayar Olcay'ı. Hatta son şampiyonluk maçında Olcay eksikti. Eyvah dedik iş sıkıntıya girmesin.

10 da 9 gibi bir rakam olamaz. Babam kardeşim çok fanatik bir Beşiktaşlı kardeşim banko yazar Olcay'ı ilk 11'e. Bizim şahsi düşüncemiz tabi.

Olcay şahan sırf kalitesinden dolayı bile oynatılır.

Hocam trol amaçlı yazıyorsanız lütfen alıntı yapmayın mesajımı.

Hadi ciddi yazıyorsanız tartışalım tabi ki. Buraya gelip insanları durduk yere germeye tahrik etmenize gerek yok.

• Yüzbaşı
    736 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

Nick değişim , tipim nasıl konusu açan liseye yeni geçmiş ergenle niye tartışıyorsunuz beyler adam forumdaki ilk senesini doldurmanın mutluluğunu yaşıyor

tipini yerim ben onun tatlı sarışın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    528 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

Aynen Olcay topçu değil. 4 senedir banko oynamıyor bu takımda. Milli takımada seçmiyorlar bir türlü.

Bu senede forma yüzü göremez.

Sen biliyorsun kimse bilmiyor. Hepsini geçtim Şenol hocada bilmiyor.

Bilmiyor evet kardeşim. 10 tane BJK'li tanıdığım varsa 9 tanesi sevmiyor Olcay'ı. Tıpkı bizdeki Umut gibi. Tanıdığı oyuncu diye oynatıyor işte, tıpkı Tolga gibi. Tolga çok mu iyi kaleci ? Kesinlikle değil ama Şenol Hocanın yıllardır çalıştığı bir oyuncu.

Etrafımda ne kadar Beşiktaşlı var ise hepsi sever sayar Olcay'ı. Hatta son şampiyonluk maçında Olcay eksikti. Eyvah dedik iş sıkıntıya girmesin.

10 da 9 gibi bir rakam olamaz. Babam kardeşim çok fanatik bir Beşiktaşlı kardeşim banko yazar Olcay'ı ilk 11'e. Bizim şahsi düşüncemiz tabi.

Olcay şahan sırf kalitesinden dolayı bile oynatılır.

Hocam trol amaçlı yazıyorsanız lütfen alıntı yapmayın mesajımı.

Hadi ciddi yazıyorsanız tartışalım tabi ki. Buraya gelip insanları durduk yere germeye tahrik etmenize gerek yok.

Bu konuda tamamen ciddiyim.

Yukaridada belirttigim gibi Olcay sahan turk futbol tarihinin en kaliteli futbolcularindan biriyim.Fenerbahceli olmama ragmen cok sevdigim biridir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    63 Mesaj
    Blokla geç..Çocuk mu eğlendireceğiz bu saatten sonra..

|
    |

Müller Olcay karşılaştırması yapılmış , Ben daha çok Türklerden Tuncay Şanlıyı benzetiyodum Müllere Gerçi olcayda benziyor ama kanatta oynuyor Olcay şimdi karşılaştırmaya bak felan diycek renkliler ama öyle Tamam Müllerin %50 si bile değiller ama Fırsatçılık konusunda benziyorlar Yeteneksizler ama mücadele ediyorlar dikkat edin Müller de aman aman çalım atan bir futbolcu değil , Gizli Forvet gibi oynuyor , ama çok beğeniyorum Mülleri tam bir fırsatçı başka hiç bi halta yaradığı yok şans futbolcusu
  • Çavuş
    63 Mesaj
    1- SAMUEL ETO'O GERÇEKLERİ...
    Kartal’ın Eto’o konusunda tavrı net: Bonservis ödemek yok. Bonservissiz gelirse alırız, yoksa transfer etmeyiz. Antalyaspor, "Satmıyoruz" derse futbolcuya yıllık ücreti için teminat mektubu vermek zorunda. Aksi halde FIFA'lık olabilirler. Beşiktaş'ın bonservis için tek atımlık kurşunu var. Onu da stoperde kullanacak. Çok sayıda isimle görüşmeler sürüyor. (SABAH)

2- PAZARTESİ MARIO GOMEZ, SALI ETO'O
    Beşiktaş bir yandan Eto’o ile prensip anlaşmasına vardı ancak h,l, daha Mario Gomez’den haber bekleniyor. Balayında bir kez daha düşüneceğini söyleyen Alman golcü pazartesi günü son kararı verecek. Gomez dönerse Eto’o’dan vazgeçilecek. Aksi halde Eto’o bitecek! (HÜRRİYET)

3- ŞENOL GÜNEŞ, ACİLEN STOPER İSTİYOR
    Takım kurgusunun tamamlanması açısından transferde adı geçen stoperlerden birinin en kısa zamanda alınmasını isteyen teknik direktör Şenol Güneş’in, bu bölgedeki gecikmenin sıkıntı yaşatabileceğini söylediği öğrenildi. Stoper transferinin birkaç gün içerisinde bitmesi gerektiğini belirten Güneş’in bu isteği üzerine, yönetim savunma için düğmeye bastı. (MİLLİYET)

4-BEŞİKTAŞ'TAN KIEV'E TAKAS TEKLİFİ
    Beşiktaş, İstanbul’da oynamaya sıcak bakan Hırvat Domagoj Vida için Dinamo Kiev'e Denys Boyko'yu önerdİ (HABERTÜRK)

5- FIORENTINA'NIN MARIO GOMEZ OYUNU
    Mario Gomez'in bonservisini elinde bulunduran Fiorentina'dan flaş bir hamle geldi. İtalyan kulübü, transfer etmek istediği Cristian Tello'ya karşılık Sporting Lizbon'a Gomez'i önerdi. Alman yıldızın satılması durumunda yüzde 40 pay alacak olan Beşiktaş, eğer Fiorentina hedeflediği takası gerçekleştirirse para kazanamayacak. Yönetimin bu durumda UEFA'ya bile başvurabileceği konuşuluyor. (TAKVİM)

6- BURADA ZORLA TUTAMAZSINIZ"
    Kariyerinin son döneminde bir kez daha Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek isteyen Kamerunlu forvet, Beşiktaş’a transfer olmak için Antalyaspor yönetimiyle görüştü... Kamerunlu yıldız, ısrarla bonservis bedeli talep eden Kırmızı-Beyazlı yönetime, "Beni burada zorla tutamazsınız. Gitmek istiyorum" dedi
    7- KENDİ GÖBEĞİNİ KENDİN KES"
    Samuel Eto’o, Antalya Başkanı Öztürk ile görüşüp “7 milyon euro alacağımı ödeyemezsiniz. Bırakın gideyim” diyecek. Oyuncunun menajeri de son sözü Beşiktaş’ın söyleyeceğini belirtip transferin her an bitebileceği sinyalini verdi (FOTOMAÇ)

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    Süper kupaya büyük ihtimal mevcut kadro ile çıkacağız.
    |
    |
    Olcay'ın sıkıntısını ben ilk geldiği sezondan beri yazıyorum,ilk 2-3 hafta var sonra 8 hafta yok.Sonra bi 2-3 hafta iyi yine sonra yine yok,büyük takımın kanadının böyle olması sizce de saçma değil mi ? Hani Olcay,Quaresma gibi Töre gibi veya ne bileyim Kerim gibi değil.Ne dribblingi üst üdüzey,ne de yeteneği.Pozisyon bilgisi anlamında bu üçünün hiçbiri Olcay'ın eline su dökemez.Ama formsuz olduğu haftalarda yuvarlanarak koşuyo bu adam,yani o da bir işine yaramıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: cnyt2011

çocuk ya ahahaha
    |
    |

• Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Mandzukic gelsin 35 gol atmazsa bişey bilmiyorum. Gomez'in adı anılmaz bir daha.
    |
    |

Yazık anasından babasından sevgi görmüyor demek ki çokta üstüne gitmeyin biraz eğlensin.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Besiktas balotelli ile gorusuyor

Firat gunayer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Balotelli büyük kumar. İddaa'da 2.20 orana bütün paranı basmak gibi. Tutarsa büyük katkı verir ve iyi bonservis kazandırır. Tutmazsa Cenk ve Ömer ikilisine kalırız. Şenol hoca belki bir sihirbazlık daha yapar İtalya'ya santrafor verir.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Yazık anasından babasından sevgi görmüyor demek ki çokta üstüne gitmeyin biraz eğlensin.

Sen çok terbiyesiz bir insansın.Sana karşı ne kadar ılımlı yaklaşsam sen daha çok terbiyesizleşiyorsun.Lütfen terbiyeni takın

Senden mi öğrenicem terbiyeyi ufaklık

|
    |

• Binbaşı
    1352 Mesaj
    balotelli sevdası olan arkadaşlar, burası fairyland değil. şenol hoca da peri değil her oyuncuya sihir yapsın. gelirse 20 gol atma ihtimali %10, 9.hafta ıslıklanma ihtimali %90. gerçi bizim taraftar sever böyle oyuncuyu. gönül ister 1. olasılık olsun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Balotelli'yi Şenol Güneş'in düzeltme ihtimali yok mental anlamda.Hatta tekme tokat girerlerse birbirlerine şaşırmam.Laz adam Şenol hoca alttan alacağını sanmıyorum.

Balotelli'nin düzelmesi için tek umut taraftar olabilir.Ailesiz büyüyen,sevgi eksikliği yaşayan adam burada bir anda hepsini bulup kendini adayabilir.Ama en iyi ihtimalde dahi her an su kaynatma olasılığı var.
    |
    |
    |
    |

Toyota Corolla 1.6 Advance Multidrive S 2016
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    Leo Messi misin nesin terket burayı ŞABALAK geliyo bak
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.