Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fenerliler bir takımı hasbel kader yenmeye görsün hemen şmarıyor. Merak etmeyin bu yine geçici bir süreç, Monaco bunları eleyince tekrar inlerine çekilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi

quote:

Orijinalden alıntı: anderscolsefini

Lig başlamadan eğlenmeye devam renkliler sonra çok ağlıyorsunuz anlıyorum sizi

bu kafayı çözemiyorum.Siyah ve beyazda bir renk değil mi?.Hem renkliler nedir ya.Aciz bjkli.soyleyecek,kötüleyecek laf bulamayinca renkliler diyor.

çok vurmayın arkadaşlar herkese bırakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

OLCAY ŞAHAN
    12/13 Sezonu :

34 Lig maçı 11 gol 5 asist

13/14 Sezonu :

34 Lig maç 8 gol 9 asist

14/15 Sezonu :

30 Lig maçı 8 gol 6 asist

15/16 Sezonu :

33 Lig maçı 5 gol 6 asist

Son yıllarda kazmalık yaptı önumuzdeki sene performansı artabilir

Boyle bir sacmalik yok.Adam 4 sene ust uste istatistiklerinde düşüş yaşamış.Seneye performansi artar diyosun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Leo Messi kullanıcısına yanıt
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Trevorax

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anderscolsefini

Lig başlamadan eğlenmeye devam renkliler sonra çok ağlıyorsunuz anlıyorum sizi

bu kafayı çözemiyorum.Siyah ve beyazda bir renk değil mi?.Hem renkliler nedir ya.Aciz bjkli.soyleyecek,kötüleyecek laf bulamayinca renkliler diyor.

çok vurmayın arkadaşlar herkese bırakın.

Hepinizle tek başıma başa çıkarım.Sizin devriniz 1960larda kaldı.Full hd 4k plazmalar çıkmış adamlar hala siyah beyaz diyorlar

Son 20-25 mesajın bölüme tahrik içerikli.Bu kadar insanın rahatını kaçırıp,beddua almak,annene babana laf söyletmek hoşuna gidiyorsa devam et.Yine de sana tavsiyem bu kadar aciz olma.Ne geçiyor elinde gerizekalılığını ispatlamaktan başka ?

Neyse birazdan yönetici gelir mesajları siler uzaklaştırır zaten.Gomez nöbetine devam edelim biz

• konuyu renkli ergenler basmış, cevap vermeyin şu gereksizlere...
  • quote:

Kandirmayin şu gariban besiktaslilari

Hayaller balotelli hayatlar çiftetelli

• quote:

Orijinalden alıntı: jr_swish

ee yani

• quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Aynen Olcay topçu değil. 4 senedir banko oynamıyor bu takımda. Milli takımada seçmiyorlar bir türlü.

Bu senede forma yüzü göremez.

Sen biliyorsun kimse bilmiyor. Hepsini geçtim Şenol hocada bilmiyor.

Bilmiyor evet kardeşim. 10 tane BJK'li tanıdığım varsa 9 tanesi sevmiyor Olcay'ı. Tıpkı bizdeki Umut gibi. Tanıdığı oyuncu diye oynatıyor işte, tıpkı Tolga gibi. Tolga çok mu iyi kaleci ? Kesinlikle değil ama Şenol Hocanın yıllardır çalıştığı bir oyuncu.

Etrafımda ne kadar Beşiktaşlı var ise hepsi sever sayar Olcay'ı. Hatta son şampiyonluk maçında Olcay eksikti. Eyvah dedik iş sıkıntıya girmesin.

10 da 9 gibi bir rakam olamaz. Babam kardeşim çok fanatik bir Beşiktaşlı kardeşim banko yazar Olcay'ı ilk 11'e. Bizim şahsi düşüncemiz tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

quote:

Kandirmayin şu gariban besiktaslilari

Hayaller balotelli hayatlar çiftetelli

Aatıf da o kadar kötü topçu degil be kardesim.

• quote:

quote:

quote:

Aynen Olcay topçu değil. 4 senedir banko oynamıyor bu takımda. Milli takımada seçmiyorlar bir türlü.

Bilmiyor evet kardeşim. 10 tane BJK'li tanıdığım varsa 9 tanesi sevmiyor Olcay'ı. Tıpkı bizdeki Umut gibi. Tanıdığı oyuncu diye oynatıyor işte, tıpkı Tolga gibi. Tolga çok mu iyi kaleci ? Kesinlikle değil ama Şenol Hocanın yıllardır çalıştığı bir oyuncu.

Etrafımda ne kadar Beşiktaşlı var ise hepsi sever sayar Olcay'ı. Hatta son şampiyonluk maçında Olcay eksikti. Eyvah dedik iş sıkıntıya girmesin.

10 da 9 gibi bir rakam olamaz. Babam kardeşim çok fanatik bir Beşiktaşlı kardeşim banko yazar Olcay'ı ilk 11'e. Bizim şahsi düşüncemiz tabi.

Olcay şahan sırf kalitesinden dolayı bile oynatılır.

• Nick değişim , tipim nasıl konusu açan liseye yeni geçmiş ergenle niye tartışıyorsunuz beyler adam forumdaki ilk senesini doldurmanın mutluluğunu yaşıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam trol amaçlı yazıyorsanız lütfen alıntı yapmayın mesajımı.

Hadi ciddi yazıyorsanız tartışalım tabi ki. Buraya gelip insanları durduk yere germeye tahrik etmenize gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

Nick değişim , tipim nasıl konusu açan liseye yeni geçmiş ergenle niye tartışıyorsunuz beyler adam forumdaki ilk senesini doldurmanın mutluluğunu yaşıyor

tipini yerim ben onun tatlı sarışın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam trol amaçlı yazıyorsanız lütfen alıntı yapmayın mesajımı.

Hadi ciddi yazıyorsanız tartışalım tabi ki. Buraya gelip insanları durduk yere germeye tahrik etmenize gerek yok.

Bu konuda tamamen ciddiyim.

Yukaridada belirttigim gibi Olcay sahan turk futbol tarihinin en kaliteli futbolcularindan biriyim.Fenerbahceli olmama ragmen cok sevdigim biridir.

• Blokla geç..Çocuk mu eğlendireceğiz bu saatten sonra..

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müller Olcay karşılaştırması yapılmış , Ben daha çok Türklerden Tuncay Şanlıyı benzetiyodum Müllere Gerçi olcayda benziyor ama kanatta oynuyor Olcay şimdi karşılaştırmaya bak felan diycek renkliler ama öyle Tamam Müllerin %50 si bile değiller ama Fırsatçılık konusunda benziyorlar Yeteneksizler ama mücadele ediyorlar dikkat edin Müller de aman aman çalım atan bir futbolcu değil , Gizli Forvet gibi oynuyor , ama çok beğeniyorum Mülleri tam bir fırsatçı başka hiç bi halta yaradığı yok şans futbolcusu
  • 1- SAMUEL ETO'O GERÇEKLERİ...
    Kartal’ın Eto’o konusunda tavrı net: Bonservis ödemek yok. Bonservissiz gelirse alırız, yoksa transfer etmeyiz. Antalyaspor, "Satmıyoruz" derse futbolcuya yıllık ücreti için teminat mektubu vermek zorunda. Aksi halde FIFA'lık olabilirler. Beşiktaş'ın bonservis için tek atımlık kurşunu var. Onu da stoperde kullanacak. Çok sayıda isimle görüşmeler sürüyor. (SABAH)

2- PAZARTESİ MARIO GOMEZ, SALI ETO'O
    Beşiktaş bir yandan Eto’o ile prensip anlaşmasına vardı ancak h,l, daha Mario Gomez’den haber bekleniyor. Balayında bir kez daha düşüneceğini söyleyen Alman golcü pazartesi günü son kararı verecek. Gomez dönerse Eto’o’dan vazgeçilecek. Aksi halde Eto’o bitecek! (HÜRRİYET)

3- ŞENOL GÜNEŞ, ACİLEN STOPER İSTİYOR
    Takım kurgusunun tamamlanması açısından transferde adı geçen stoperlerden birinin en kısa zamanda alınmasını isteyen teknik direktör Şenol Güneş’in, bu bölgedeki gecikmenin sıkıntı yaşatabileceğini söylediği öğrenildi. Stoper transferinin birkaç gün içerisinde bitmesi gerektiğini belirten Güneş’in bu isteği üzerine, yönetim savunma için düğmeye bastı. (MİLLİYET)

4-BEŞİKTAŞ'TAN KIEV'E TAKAS TEKLİFİ
    Beşiktaş, İstanbul’da oynamaya sıcak bakan Hırvat Domagoj Vida için Dinamo Kiev'e Denys Boyko'yu önerdİ (HABERTÜRK)

5- FIORENTINA'NIN MARIO GOMEZ OYUNU
    Mario Gomez'in bonservisini elinde bulunduran Fiorentina'dan flaş bir hamle geldi. İtalyan kulübü, transfer etmek istediği Cristian Tello'ya karşılık Sporting Lizbon'a Gomez'i önerdi. Alman yıldızın satılması durumunda yüzde 40 pay alacak olan Beşiktaş, eğer Fiorentina hedeflediği takası gerçekleştirirse para kazanamayacak. Yönetimin bu durumda UEFA'ya bile başvurabileceği konuşuluyor. (TAKVİM)

6- BURADA ZORLA TUTAMAZSINIZ"
    Kariyerinin son döneminde bir kez daha Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek isteyen Kamerunlu forvet, Beşiktaş’a transfer olmak için Antalyaspor yönetimiyle görüştü... Kamerunlu yıldız, ısrarla bonservis bedeli talep eden Kırmızı-Beyazlı yönetime, "Beni burada zorla tutamazsınız. Gitmek istiyorum" dedi
    7- KENDİ GÖBEĞİNİ KENDİN KES"
    Samuel Eto’o, Antalya Başkanı Öztürk ile görüşüp “7 milyon euro alacağımı ödeyemezsiniz. Bırakın gideyim” diyecek. Oyuncunun menajeri de son sözü Beşiktaş’ın söyleyeceğini belirtip transferin her an bitebileceği sinyalini verdi (FOTOMAÇ)

• Süper kupaya büyük ihtimal mevcut kadro ile çıkacağız.
  • 
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.