Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oturmuş güven veren bir takımı çok değiştirmemek gerektiği fikrine katılıyorum.

Ama takımda ilk 11'e herkesin güvenerek yazabileceği sadece 2-3 isim varsa yeni transferler tabi ki mecburi hale gelir.

Önemli olan hocanın istediği nokta atışı doğru transferleri yapabilmek.

Örneğin 100. yılda Lucescu;

Cordoba, Zago, Kaan Dobra, Giunti, Sergen, Pancu transferlerinden örneği görülmemiş biçimde katkı almayı bildi. Tolga Doğantez ve Serdar Topraktepe'den bile katkı almıştı.

Sonraki yıl haliyle takım oturmuş olduğu için küçük takviyeler yeterli olmuştu.

Bence bu senede transferde şu ana kadar kötü gitmiyoruz.

Tosic direk katkı sağlar. Beck istikrar katar ve katkı sağlar. Rhodolfo agresif-lider olduğu söylenen ve yorumları olumlu olan bir isim. RQ ise Sergen Yalçın örneğine bire bir uyuyor. Çok yetenekli bir oyuncudan verim almak hocanın işi. Tutarsa hepsi nokta atışı olacak. Forvet için çaba var.

Yani 2015-2016 sezonu kadromuzda takım haline gelebilirsek kalburüstü oyuncularımız şunlar olacak; Tosic, Rhodolfo, Beck, Sosa, Töre, RQ, Forvet.

İlk 11 inde 6-7 tane kalburüstü oyuncusu olan bir takım iyi bir takım haline gelebilirse süpürür ligi. Üstteki listenin olmazsa olmazı bence KALECİ ve ORTASAHA. Tolga'nın durumuna Şenol Hoca ne diyor bilmiyorum, ama Cenk ile filan olacak iş değil. Ortasaha da yine Tolgay, Veli sonrası sadece Atiba, Necip, Eslem vb yetmez oraya.

Son Not: Parayı kıy Ospina'yı al 5mEUR, Cambiasso'yu bedavaya bitir, Gomez i ikna et getir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: ByKöpekBalıgı

quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

quote:

Orijinalden alıntı: ByKöpekBalıgı

Ciddi ciddi Rhodolfo'nun uçağı THY16 kayboldu lan.Valla haritada yok,okyanus üzerinde giderken birden kayboldu.

Nasıl yani

Valla yok hocam aramada bile çıkmıyor uçak THY16.
    www.flightradar24.com/

harbiden uçak yok o taraftan gelen

Uçağı ekranımda göremedim maalesef

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Geliyor geliyor, yolu yarıladı Rhodolfo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shorunmuuu

Pacalar sivanmis catismalar basliyor.

töre hiç iyi bakmıyor q7'ye ben söyliyim:)). uzak tutun töreden:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

quote:

Cenk Tosunla q7 kardeş çocukları gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

quote:

• Gomez riskli transfer ,sakatlanırsa kalacağımız forvetler belli.Başka transfer düşünülmüyorsa bu reisin kiralık gelmesi daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Gomez riskli transfer ,sakatlanırsa kalacağımız forvetler belli.Başka transfer düşünülmüyorsa bu reisin kiralık gelmesi daha iyidir.

Mario Gomez'in en büyük hayranlarından biriyim, bana göre Bierhoff, Klinsman ve Klose ile beraber Alman futbolun en büyük golcüsü, ama gönlüm nedense Balotelli'nin gelmesinden yana, Balotelli herşeyiyle Beşiktaş'a uygun bir oyuncu, inanılmaz yetenekli, güçlü, bitirici, manyak, psikopat :))

• Quaresma harbiden akıllanmış açıklamalarına bakarsak hem forma konusu hem bireysel bi şey yapılamayacağını söylemesi hemde başkanla konuşup eski defterleri kapattım tarzı açıklamalarda bulunması bana daha bi olgunlaştığını düşündürüyo bu sefer adam akıllı oynucağa benziyo inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz

• Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bazıların kayış kopmuş Rhodolfo nun ucagı düştü sandınız bi ara sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav Podolskiyle o kadar dalga geçildi 4 gol, 2 si gsye diye. Balotelli de 4 gol 1 i bize. Bu adam geleceğine N'doye gelsin daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Camaleonte

quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Gomez riskli transfer ,sakatlanırsa kalacağımız forvetler belli.Başka transfer düşünülmüyorsa bu reisin kiralık gelmesi daha iyidir.

Mario Gomez'in en büyük hayranlarından biriyim, bana göre Bierhoff, Klinsman ve Klose ile beraber Alman futbolun en büyük golcüsü, ama gönlüm nedense Balotelli'nin gelmesinden yana, Balotelli herşeyiyle Beşiktaş'a uygun bir oyuncu, inanılmaz yetenekli, güçlü, bitirici, manyak, psikopat :))

Manyak ve psikopat haricindeki hiçbirşeye katılmıyorum. Gelmiş geçmiş en büyük balonlardan biridir bu adam. Tarihte bunun kadar yatırım yapılıp elde patlayan adam yoktur. Bizden uzak allaha yakın olsun. Mazallah bize gelse her maç kırmızı kart görür bu hakemlerle

• Ricardo Quaresma'nın geliri konusunda ciddi bir dezenformasyon var.

Porto'dan geçen yıl aldığın bonuslarla birlikte $2,033,778 idi. En yüksek vergiyi ödese bile kendisine net olarak 1.2m EUR civarında bir gelir kalmıştı.

Kendisinin porto'da 300 e 500 e oynadığı iddialarına kulak asmayın. Bunlar sırf takımın huzurunu bozmak için söylenen adi yalanlar.

Kaynak:http://www.celebritiesmoney.com/ricardo-quaresma-salary-net-worth-striker-rigjht-wing-of-fc-porto/
  • Q7 ile GT7 kol kola girip bi foto çaksalar instagrama da bi ohhh çeksek şöyle

• FIFA menajeri Giovanni DeMontis "Gomez, Beşiktaş'a çok yakın" demiş.
  • Haber1903 ün haberine göre Süper MARİO GOMEZ pazartesi geliyor

• Forvet transferi onemli fakat oncelik kaleci ve stoper olmali.Zaten tore,Q7 ve sosa uclusu her forvete gol attirir(pekto haric).Gomez transferinden sonra transfer biterse cok buyuk hata olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Forvet transferi onemli fakat oncelik kaleci ve stoper olmali.Zaten tore,Q7 ve sosa uclusu her forvete gol attirir(pekto haric).Gomez transferinden sonra transfer biterse cok buyuk hata olur

Teog nasıldı kenk

• Arkadaş yine bir şehit haberi daha vallaha Beşiktaş a bile bakasım gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Arkadaş yine bir şehit haberi daha vallaha Beşiktaş a bile bakasım gelmiyor

Öyle hocam bozuyor moralleri böyle acı haberler Rabbim rahmet eylesin yakınlarına sabırlar versin.

• Arkadaşlar kombine kart alacağım ama stad kaçıncı haftada açılacak net bir bilgi var mı? Açılana kadar Başakşehir'de mi oynanacak maçlar?
  • 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.