Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
55.810
Cevap
142
Favori
1.074.232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

atiba 90dk top oynar oyundan düşmez. hatta 90+90 oynar yine düşmez. Bütün takım 60 larda 70lerde oyundan düşerken tek ayakta kalan atibadir. atibanin nasıl oynadığını görmek için canlı izlemek lazım. atibanin top ayagindayken topu kaptiracak kontra yicez diye korkmazsiniz. Sağ bek, sol bek, defans, orta saha heryerde oynar. kısaca atiba her eve lazımdır

geldiğinde tüm Türkiye yere göğe sıgdıramıyordu ya bizde bi atiba alsak felan muhabbetleri vardı şimdi adam istenmeyen adam gibi oldu .

atiba gibi ön libero almak icin bi ton para vermeniz gerekli .

not : fenerin yerinde olsam souza yı alacagıma 8 e atiba 1 ay boşta gezdi yapıştırırdım imzayı ligi bilen on numara topcu Allah korudu da biz tekrardan imza attırdık sonra bi ton para yenisini almak .
    |
    |

• Yarbay
    3624 Mesaj
    Atibaya sallayanları anlamıyorum, fenerin 8m lik josef i atibanın yaptığının yarısını yapmıyor.

Atiba göbeği gerçekten rahatlatıyo, top almaya gidiyo, boş alanlara oynayıp nefes aldırıyo. Gökhan inler . Atiba ikilisi iyi iş yapar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: nitro gliserin

Görev adamı ne demek? Takimim yeteneksiz ve çok koşan isimleri mi?

Yeteneksiz demek tam doğru olmaz. Bunu mesela Necip-Mustafa için kullanabiliriz.

Belirli bir standartları olan ve sürekli bu çizgide oynayan adamlardır. Daha da açarsak görev adamı dediğimiz oyuncular genelde tamamlayıcı olan, yetenekleri belli ama bir özellikleri ön planda olan ve mücadeleci oyunculardır. Herşeyden bir parça vardır ama skoru tek başlarına çeviremezler. Mesela Atiba. En önemli özelliği orta alanda iyi yer tutması, geriden pas dağılımları yapmasıdır. Bu oyuncu gidip asist yapsa, şut atsa, gol atsa o zaman ekstra özellikli oyuncu olur. Mesela buna da örnek Fernandes. Bu tür oyuncular her takımda bulunur ve olması gereken oyunculardır.

100. yılda Kaan D.-İbo-Tayfur-Ahmet Y. falan bu özellikte oyunculardı. Verilen görevi yapan, adam kaçırmayan, rakibi zorlayan oyunculardı. Zaten bu oyuncular skora çok fazla katkı yapabilseler seviyeleri inanılmaz artar. Ve maç içindeki golleri falan ekstraya girer. Hatırlıyorum Gs'yi İbo'nun golüyle yenmiştik. İbo'nun saysak Beşiktaş forması altında 10 golü zor bulur!
    |
    |

• Yüzbaşı
    736 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Atibaya sallayanları anlamıyorum, fenerin 8m lik josef i atibanın yaptığının yarısını yapmıyor.

Atiba göbeği gerçekten rahatlatıyo, top almaya gidiyo, boş alanlara oynayıp nefes aldırıyo. Gökhan inler . Atiba ikilisi iyi iş yapar

Aynen öyle. atibanin yanina veli olmaz. atiba-inler yada veli-inler olur. koy atibanin yanina inleri ikisi beraber rakibin anasını inletsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Exvision

Töre 25-30 civarına satılsa bile yerini doldurmak çok zor. Anca sadio mane falan alınabilir onu da southampton 35'den aşağı vermez.

Töre bırak 20'yi 15 gelirse satılmali. Tek top bilmeyen adama kimse 20 vermez zaten. 35'e Sanchez aldı Arsenal abartmayalim yani

|
    |
    Stad da yapıyoruz para lazım
    |
  • Yarbay
    3453 Mesaj
    Forma ve takım ürünü aldım ama paranın
    Pektemek
    Köybaşı
    Cenk gönen
    Ersan
    Necip'e gittiğini bildiğimden çıldırıyorum.

|
    |

''Ömür dediğin üç gündür; dün geldi geçti, yarın meçhuldür. O halde ömür dediğin bir gündür; o da bugündür".
  • Kurmay Yarbay
    1811 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Quaresma ve Motta kanka olmuşlar
    http://www.bjk.com.tr/tr/galeri/set/4352/1
    |
    |
    Töre nin geleceğini arda gibi görüyorum.Gökhan daha 23 yaşında ve yalan haber değilse atl.madrid istedi arda 28 yaşında gökhan o yaşa gelene kadar kendini kanıtlar azda gece hayatını bırakıp futbola odaklanırsa oynar ağabey
    |
    |
    https://www.change.org/p/be%C5%9Fikta%C5%9F-jk-y%C3%B6netim-kurulu-fikret-orman-be%C5%9Fikta%C5%9F%C4%B1m%C4%B1z-mustafa-pektemek-ve-ismail-k%C3%B6yba%C5%9F%C4%B1-ile-yollar%C4%B1ni-ay%C4%B1rs%C4%B1n?just_created=true
    Beyler actirdiniz kampanyayi imzalayin ve paylasin twitter ve facebookta.Yoksa bir halt olmaz bu kampanyadan olmayacak gibi de gozukuyor.

Orijinalden alıntı: Dilsiz Gurme

quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Töre 25-30 civarına satılsa bile yerini doldurmak çok zor. Anca sadio mane falan alınabilir onu da southampton 35'den aşağı vermez.

Töre bırak 20'yi 15 gelirse satılmali. Tek top bilmeyen adama kimse 20 vermez zaten. 35'e Sanchez aldı Arsenal abartmayalim yani

40 küsür milyona piyasası yokken gitti. Şuan rahat 70 milyon eder.

Çalım atabilen ve oyuna katkısı olan kanatlar biraz zor bulunuyor.

Gokhana 20m euro veriyorlarsa sat.Yerine gelecek eleman hazir bile Pione Sisto.Serbest kalma bedeli var zaten.5m ya da 7 m tam hatirlamiyorum fmde vardi.Al bu adami parlatip satarsin.Kalan parayi da diger paralara ekle.Kaleci,stoper,ortasaha,forvet al.

Takimin bir iki hazirlik macina da toparlayacagini dusunuyorum.Gecen sezonki kadrodan sadece demba ba ve atinc gitti.Atinc zaten oynamiyordu.Demba Ba da oyunda yoktu.Bitiriyordu gol atiyordu.Hazirlik macinda da gorduk zaten pektemek bitiremedi.Ama bunun yaninda kotu bir oyun vardi.Ben bunun nedenini rakibin son hazirlik maci bizim ise ilk hazirlik maci olmasina bagliyorum.Bir de gecen sezon erken form tutmamiz gerekiyordu.Bu sezon oyle bir dert yok.

La ligada gol krallığı potasindaydi Sanchez Messi ve Ronaldonun ardından, Bayern aynı fiyatlara Costayi aldı. Pedro için 20 milyon felan konusuluyor. Töre 15 üstüne satılmalı, yarı fiyatıda yeri doldurulabilecek bir çok oyuncu var

Exvision kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Mobilya Takımları
haberler
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.