Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
55.810
Cevap
142
Favori
1.074.267
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    126 Mesaj
    hazırlık maçlarını aslında önemseyen biri değilim ama bu ikinci kamp dönemi olmasın rağmen ve bize göre çok kuvvetsiz bir takıma karşı hiç bir varlık gösteremedik kaybedebilirsin ama ortaya bir mücadele koyarsın hele ikinci yarı bitsede gitsek diye oynadılar bizim takıma bu kadar kötü oyunu yakıştıramadım.
    |
    |
    Sezonun 2. yarısında maçlar daha zorlu oluyor (Lig, Avrupa ve kupa) erken form tutan takımlar ise tam bu zorlu dönemde hararet yapıyor yorgunluktan havlu atıyor. Fener avrupada ön eleme oynayacağı için sezonu erken açtı bizim böyle sorunumuz yok. Form takvimine göre temmuz ayında performanslar vasat olur gayet normal.
    |
    |
  • Yarbay
    2229 Mesaj
    Merhabalar. Yeni transferlerinizin oyunlarını art niyet olmadan soruyorum. İzleyen varsa yorumlayabilir mi?
    tosic milosevic beck ?
    |
    |
    Sistem 1-) i7 7700k @4.5ghz.-Cooled By Corsair h110i extreme /Aerocool xpredator white ed. / Corsair 2400mhz cl15 16gb / Asus Z270E ROG Strix / 28" samsung uhd 28" Viewsonic vx2853wv 23" Fujitsu / toshiba tr150 240 gb sata3 western black 2tb Seagate 1,5 Tb Samsung 1.5 Tb / Asus 24b1lt NEC 3551 Lightscribe Labelflash / Skystar 2.6d / Air 5760 75mbps vdsl2/ Logitech G700 G510 G602 G930 / Asus RX 480 8gb strix / Logitech Z5400 Digital / Gigabyte ODIN GT 800Watt Göstergesi / Logitech F710® Sistem 2-)i7 930 intel dx58so 16 gb ddr3 ram 240gb ssd HackOs X 10.13 Win10pro ubuntu.
    Fiat Stilo Dynamic 5d Sky Iphone 6s black 64gb, Galaxy s5 phoenix rom with Sennheiser CX500
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    Ya saçmalamayın abi ya alt tarafı hazırlık maçı napsın adamlar yüzde yüzünü verip kendilerini mi sakatlasın?Takılmayın bu kadar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: [ILKER]

Pektemek bizim için kayıp olmazdı,Ömer en az onun kadar katkı verirdi zaten bu sezon

Bu sezon icin haklisin ama gecen sezon Pektemek ile yenilemesek Ba ile Tosun kaliyordu.Ikisi de sakatliga yatkin oyuncular oldugu icin boyle bir sozlesme imzaladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

Fernandao yu keşke alsaydık yazmıştım,eksi yağmuruna tutulmuştum.Hala aynı fikirdeyim risksiz bir transfer olurdu bizim için

Kesinlikle ben Demba Ba-Fernandao değişikliğine razıydım.

3.4 e aldı fener biz bu fiyata alsak 9 milyon euro net karımız olucaktı.Adam ciddi ciddi çok faydalı oynunyor gözüm kaldı açıkcası
    |
    |

Beşiktaş Olmak Böyle Bir Şey!
  • Er
    9 Mesaj
    Benim anlamadigim bu Pedro Francoyu kim ilk kotulediyse artik her yenilgiden sonra adam kotuleniyor.Hep sitelerde Pedro-Necip-Mustafa-Ismail gitmeli yaziliyor.Hayir benim mi gozlerim bozuk.Bu adam kotu falan degildi macta.Hamleleri yerinde ama agir kaliyor o kadar.Yoksa pozisyon almasi ve mudahaleleri yerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Keşke beş altı sıfır yenilseydikte şu pektemek, necip, serdar, ismail gibi adamların topunu silselerdi kadrodan. Görüldüğü gibi orta saha aynı tas aynı hamam, sürekli sıkışınca geri pas yapıyorlar, bir tane düzgün etikili atağımız yok. En büyük nedenlerinden biri necip gibi serdar gibi pasif elemanların kanatlara pas çıkartamaması ve çalım becerilerinin olmayışıdır. Atiba ne iş yapıyor onu da anlamış değilim, insan bir tane uzun pas çıkaramazmı yahu, sürekli kısa paslarla orta sahada rakibe top kaptırmaktan başka bişey yapamadılar.

Yanlışın var hocam,zaten yeni sözleşme bu sezondan itibaren geçerli,sezon ortasında imzalamasak bile sezon sonuna kadar bizdeydi
    |
    |
    JeffJason kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beşiktaş Olmak Böyle Bir Şey!
  • Yüzbaşı
    829 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

mustafa, necip, ismail, cenk ve tolgay hemen gönderilmeli. FM misali kulüplere 100bine falan önerilmesi lazım. bunların yerine almanya'dan adı sanı duyulmamış adam getirsen kat kat faydalı olacaktır.

Tolgay ne alaka

|
    |
    636 Mesaj
    O Rhodolfo hala uçakta mı ? :))
    |
    |

Orijinalden alıntı: junis

Keşke beş altı sıfır yenilseydikte şu pektemek, necip, serdar, ismail gibi adamların topunu silselerdi kadrodan. Görüldüğü gibi orta saha aynı tas aynı hamam, sürekli sıkışınca geri pas yapıyorlar, bir tane düzgün etikili atağımız yok. En büyük nedenlerinden biri necip gibi serdar gibi pasif elemanların kanatlara pas çıkartamaması ve çalım becerilerinin olmayışıdır. Atiba ne iş yapıyor onu da anlamış değilim, insan bir tane uzun pas çıkaramazmı yahu, sürekli kısa paslarla orta sahada rakibe top kaptırmaktan başka bişey yapamadılar.

Su atibayi cidden begenennler var adam bildigin el freni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Mitsubishi Colt CZ3
    iPhone SE

Dark Side
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    @firatgunayer: Beşiktaş'ın ilk hazırlık maçı.
    Takım 4 Temmuz'dan beri günde çift antrenman yapıyor.
    Hata olur..Kötü gol yenir.
    Küfür,kıyamet..Ayıp oluyor..
    @firatgunayer: Takıma Q7 geliyor..
    1.92'lik agresif bir stoper geliyor..
    Yine dev gibi bir forvet geliyor..
    Gökhan İnler olma ihtimali var..
    Az sabır..

Ve rakip haftaya resmi maça çıkıcaklarmış. Hazır takım
    Oyunccuları eleştirebilirsiniz ama geleceğe yönelik boş konuşmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Bir ara Cenk çılgınlığı vardı, gördük işte. Tolga her türlü daha iyi kaleci, en azından dengesizce davranmıyor. Bu takımın evet kaleciye ihtiyacı var ama alınmayacaksa birinci kaleci Tolga olmalı.
    |
    |
    |
    |
    Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 | M.Kemal Atatürk BULGARİSTAN/ESKİ CUMA
  • Binbaşı
    1516 Mesaj
    Vay arkadas takim ne oynadı böyle herkes umudunu kaybetmis ilk mactan

|
    |

Canlı Tv izle
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.