Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
    Kaldi 3...Rhodolfo tamam...Siradaki Mario Gomez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam stoper hayırlı olsun.

• Bir Gomez Bir İnler Bir Yabancı Kaleci = Şampiyon Beşiktaş Bir defans daha gelirse = Uefa Avrupa Ligi
  • Basta q7 olsadq suan maliyetine bakarak ondan dahi memnunun demistim bnm gibi birkac dostum daha var bu fiyata q7nin golgesi yeter.

Suana kadar butun transferlerden memnunum hatta sabirsizlaniyorum baslasada izlesek diye.

Devre arasinda ben cucakinda gelecegine inaniyorum

• q7ye portoda aldığın paranın 3 katını vermişiz yav
  • Başkan her güne 1 kap yollicakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: nusta

Yorumları okuyunca forumda ne kadar vefasız taraftar olduğunu görüyorum.

Querasma'ya sevineceğini ifade ederken Olcay Şahan'ı niye yerin dibine sokmaya çalışıyor taraftar anlamıyorum.

Uygun sistemde ve formda bir quaresma yı ben de tercih ederim, ama Olcay'ı her zaman değerli bir yedek olarak kadroda tutarım.

https://www.youtube.com/watch?v=n_PvHbHRSaA Burada Olcay'ın yaptıklarına bakın, objektif yaklaşın.

Olcay, bu ligin en zeki 2-3 oyuncusundan biridir. Fiziksel yeteneğinin farkında olduğundan aklıyla düzgün ve tehlikeli koşular yapmak suretiyle asist-gol üretir.

Kendisi belirtildiği gibi büyük maçlarda etkisiz olmamıştır.

İlk aklıma gelenler;

Son derbi galibiyeti İnönü, dk. 90, attığı insan üstü depar, müthiş bir gol koşusu ve santrasız bir galibiyet. 3-2.

Kadıköy 3-3 lük maç, G.Gönül'ü pazara gönderip yaptığı muazzam son vuruş.

Trabzon'u 2-0 ve 3-0 yendiğimiz maçlarda, taç çizgisinde bireysel çaba sonucu kaptığı 2 topla yaptığı 2 asist.

GS maçı Holosko'ya boş kale asisti.

Tottenham maçı, Tosun'a boş kale asisti.

Olcay'daki zeka ve gol koşusu Quaresma'da olsa kendisi Ribery-Robben seviyesinde bir oyuncu olurdu.

Şenol Hoca'nın baskılı oyun stratejisindeki karambollerden curcunalardan iyi gol çıkaracaktır Olcay.

Yapmayın etmeyin onca emek vermiş adamları da harcamayın, vefasızlık yakışmıyor bize! sarı kardeşlerden ne farkımız kalır yoksa!

Karakterine kişiliğine lafım yok fakat Olcay Şahan Beşiktaş'a gelmiş en yeteneksiz 10 adam arasına rahatlıkla girer. Savunmayın Olcay'ı,10 numarayı o adamda gördükçe içim kan ağlıyor yemin ederim ki.

Yetenekli adam aldık görecez anyayı konyay. Futbol ytenekle oynanmıyor.

Oynan Barcelona 'da o oyuncular yerine harlem football grubu oynardı.

•  [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Gomez de aciklanacak sabirsizlanmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

q7ye portoda aldığın paranın 3 katını vermişiz yav

FİKRET ORMAN: "Quaresma, Porto'da yıllık 1,3 milyon Euro'ya oynuyor."

diye açıklama yapmıştı basın toplantısında.
  • Manchester United tarihin en kötü döneminde kadroda düşünülmeyen adamı MESSİ yaptılar. Ne naniymiş yav,ne biçim bir memleket bu. Bu kadar sığ futbol görüşü olamaz vallahi. Q7 nin sol kramponu olamayacak adamı başına taç etti adamlar,yazık günah.

• Q7'nin portoda aldığı ücretin ne önemi var beyler hangi oyuncuyu getirebiliyoruz sanki avrupada oynadığı fiyata. Bence gayet makul bi ücret olmuş. Ancak pektemek ile aynı parayı alıyor olması cidden şaka gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    1.3 aliyordu portoda.Ve mac basi para da aliyordu diye biliyorum ben.Burda mac basi para almayacak sanirim.

• Keşke Porto ya para vermeseydik.

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: nusta

Yorumları okuyunca forumda ne kadar vefasız taraftar olduğunu görüyorum.

Querasma'ya sevineceğini ifade ederken Olcay Şahan'ı niye yerin dibine sokmaya çalışıyor taraftar anlamıyorum.

Uygun sistemde ve formda bir quaresma yı ben de tercih ederim, ama Olcay'ı her zaman değerli bir yedek olarak kadroda tutarım.

https://www.youtube.com/watch?v=n_PvHbHRSaA Burada Olcay'ın yaptıklarına bakın, objektif yaklaşın.

Olcay, bu ligin en zeki 2-3 oyuncusundan biridir. Fiziksel yeteneğinin farkında olduğundan aklıyla düzgün ve tehlikeli koşular yapmak suretiyle asist-gol üretir.

Kendisi belirtildiği gibi büyük maçlarda etkisiz olmamıştır.

İlk aklıma gelenler;

Son derbi galibiyeti İnönü, dk. 90, attığı insan üstü depar, müthiş bir gol koşusu ve santrasız bir galibiyet. 3-2.

Kadıköy 3-3 lük maç, G.Gönül'ü pazara gönderip yaptığı muazzam son vuruş.

Trabzon'u 2-0 ve 3-0 yendiğimiz maçlarda, taç çizgisinde bireysel çaba sonucu kaptığı 2 topla yaptığı 2 asist.

GS maçı Holosko'ya boş kale asisti.

Tottenham maçı, Tosun'a boş kale asisti.

Olcay'daki zeka ve gol koşusu Quaresma'da olsa kendisi Ribery-Robben seviyesinde bir oyuncu olurdu.

Şenol Hoca'nın baskılı oyun stratejisindeki karambollerden curcunalardan iyi gol çıkaracaktır Olcay.

Yapmayın etmeyin onca emek vermiş adamları da harcamayın, vefasızlık yakışmıyor bize! sarı kardeşlerden ne farkımız kalır yoksa!

Karakterine kişiliğine lafım yok fakat Olcay Şahan Beşiktaş'a gelmiş en yeteneksiz 10 adam arasına rahatlıkla girer. Savunmayın Olcay'ı,10 numarayı o adamda gördükçe içim kan ağlıyor yemin ederim ki.

Yetenekli adam aldık görecez anyayı konyay. Futbol ytenekle oynanmıyor.

Oynan Barcelona 'da o oyuncular yerine harlem football grubu oynardı.

Futbol yetenek ile oynanmıyor diyip BARCELONA'yı örnek göstermek... Ne desem bilemedim. Adamların stoperini bizim lige getir oyun kurucu yerine oynarlar be.

• beyler onu bunu geçin de bu gomez yatacak kesin ya :(
  • Bazı renkliler Rhodolfo'ya bu kim diyorlar ama Josef De Souza ya 8 m veriyorlar acaba önceden kaç kez duydular adını
  • bünye bu kadar kap ı üst üste kaldıramıyor beyler. Biraz bekleyelim Gomez için. Sonra burası gomez Song ile coşar zaten :)
  • Rhodolfo hayırlı olsun Gomez KAP yarın gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.