Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

q7 gelmiş. hayırlı olsun. umarım uefa da başarılı olursunuz.

Sağol. umarım sizde Afyon kupasında başarılı olursunuz

neden nefret dolu bir alıntı yapıyorsun arkadaşım? bak fenerli kardeşim gelmiş hayırlı olsun diyor. bize sağolun umarım keyifli bir lig olur demek düşer.

hele üstteki fenerli trollerden sonra böyle olgun bir yorumun gelmesi beni sevindirdi.

not: belki kötü niyetle söylemedin ama bana biraz aksi bir cevap gibi geldi.

@ugacomtr

sağolun hocam sizin içinde nani hayırlı olsun umarım dostluk içinde geçer lig.

• quote:

quote:

kötü bir amacım yoktu... uefa da başarılı olmanızı istedim ve transferinizi kutladım. yanlış anlama olmasın. bjkli asaletini koruyup sakin olun...
  • Transfermarkta Quaresmanın numarası 77 olarak yansımıs.
    http://www.transfermarkt.com.tr/ricardo-quaresma/profil/spieler/4188
    Genelde dogru cıkıyor.
  • Senceroo kullanıcısına yanıt
    Bana hiç bir Fenerbahçeli samimi gelmiyor. Yapmacıktan sağol teşekkürler diyip geçemiycem.
  • Macar oyuncu olmadı, Q7 oldu. Bu saatten sonra bizlere oyuncuya güvenmek düşer. Umarım disiplinli ve iyi bir şekilde performans gösterir.

Asıl önemli noktaya gelecek olursak, defans-forvet ve orta saha transferleri ne olacak? Gomez sanırım gelemeyecek bu nedenle yerine başka bir forvet bakılmalı. Defansa 2. isim olarak Dnipro'lu Douglas alınmalı. Hani o alınıyordu ne oldu? Anlaşmışlardı geçen hafta. Sanırım oda olmayacak. Ayrıca orta saha ne olacak? Atiba-Necip-Oğuzhan ile olmaz. Tolgay-Veli uzun süre olmayacak. Bu yüzden ne yapıp ne edilip bu bölgeye adam alınmalı.
  • quote:

quote:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

quote:

quote:

neden nefret dolu bir alıntı yapıyorsun arkadaşım? bak fenerli kardeşim gelmiş hayırlı olsun diyor. bize sağolun umarım keyifli bir lig olur demek düşer.

hele üstteki fenerli trollerden sonra böyle olgun bir yorumun gelmesi beni sevindirdi.

@ugacomtr

yok hocam hicbir aksilik yok. Fenerbahceli olmasam bjk li olurdum. 7-8 cocukluk arkadasım var hepsi bjk li... olimpiyat macina bi araba dolusu yanlarında bagıra cagıra gittigim oldu. Mac Fener maciydi ama :) kısacası Türkiyede belki rakibiz ama avrupada degiliz.. bunun bilincinde olunması gerekir. Bu yıl biz alamazsak da şampiyonlugu, avrupaya odaklanırsak falan şampiyonluk giderse sizin olmanızı isterim.

• quote:

Bana hiç bir Fenerbahçeli samimi gelmiyor. Yapmacıktan sağol teşekkürler diyip geçemiycem.

valla şu konuya 1 hafta önce geldim. neden banını açtınız bunun. kimse seni sevmiyor diye seni alıntılamışlardı. "Noldu acaba sorun ne ki?" diye düşünüyordum 1 haftadır. Şimdi anlamış oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suriyeli Genç

Beşiktaş bu sezon ilk 3'e bile giremez bence. Neden diye soracak olursanjz kadrosu yeterli seviyede değil.

https://www.youtube.com/watch?v=WAyjJwKze24
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

quote:

quote:

@ugacomtr

yok hocam hicbir aksilik yok. Fenerbahceli olmasam bjk li olurdum. 7-8 cocukluk arkadasım var hepsi bjk li... olimpiyat macina bi araba dolusu yanlarında bagıra cagıra gittigim oldu. Mac Fener maciydi ama :) kısacası Türkiyede belki rakibiz ama avrupada degiliz.. bunun bilincinde olunması gerekir. Bu yıl biz alamazsak da şampiyonlugu, avrupaya odaklanırsak falan şampiyonluk giderse sizin olmanızı isterim.

sizin yoruma aksi demedim hocam. şu nefret dolu malesef beşiktaşlı arkadaşa söyledim. sağolun yorum için. iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

Gomez işi yatmış kaynak fatih doğan aspor menejari açıklamış almanyaya dönmek istiyormuş

Kimin ne dediği belli değil hocam trt sporda fırat gunayer de gomez le anlaşıldı tek sorun kulüp ama ondada anlaşma yakın son anda bi pürüz çıkmazsa bu transferede bitti diyebiliriz dedi.

• Senceroo kullanıcısına yanıt
    Kimseye yaranmak için yorum yapmıyorum.Düşüncelerimi yazıyorum. Beğenirsen beğenirsin beğenmezsen beğenmezsin bu kadar basit yani.
  • Gomez noldu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuncuları bulup kesfedip oynatan bir takım olarak yapılan işi tebrik ediyordum. q7 gelene kadar. düzgün bir sekilde ayrılsaydı belki olabilirdi diye düsündüm ama olaylı ayrılmıstı. oynamaya gelmistir umarim yatmaya degil.
  • quote:

quote:

quote:

kötü bir amacım yoktu... uefa da başarılı olmanızı istedim ve transferinizi kutladım. yanlış anlama olmasın. bjkli asaletini koruyup sakin olun...

https://youtu.be/XHMTKm5eKVk?t=28

• @firatgunayer
    Bu arada..
    Beşiktaş, Gökhan İnler için Napoli'ye teklif yaptı..

• Gomez
    Olcay Sosa Q7

arkadaşlar ileri uç böyle olursa şampiyonsunuz Töre bu yılki şampiyonluğun katilidir.
  • lebron nerde ? admin olmali o adam.

• Ya arkadaşlar en güncel haberleri paylaşalım. 2-3 gün öncesinin haberlerine itibar etmeyin. Son 24 saatin haberlerine göre bir çok yer Gomez'in Beşiktaş'a geleceği yönünde haberler yayınlamış. Orta sahayı falan idare ederiz ama bu santrafor işi gerçekten çok öenmli, Gomez gelirse Şampiyonluğumuz hayırlı olsun. + Şenol hoca bu kadroyla UEFA kupasını da aldırır bize.

http://www.sporx.com/mario-gomeze-son-dakika-teklifi-saat-verdiler-SXHBQ478277SXQ
  • 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.