Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

quote:

Orijinalden alıntı: sasaell

rvp den genç

RVP ile quaresmayi karsilastiramzsin.Quaresma kanat oyuncusu.Nani ile karşılaştırabilirsin
    Q7=31
    Nani=28
    2. Olarak ise rvp dünyada tanınan oyunculardan.Bir hollandalının en iyi dönemlerinde

Olum bırak su telefondan mesaj atmayı git kaldır babanı pc nin basından belli yasın kücük böyle sacma sapan seylerle ugrasıyorsun git dedigimi yap annenede bi faydan dokunmus olur böyle bos seylerlde o beyincigini yorma hadi güzelim.
    Blok.
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    ben rvp diyorum siz bana nanin yaşını söyeleyip rvp övüyorsunuz fanboyluk sanırım böyle bişey
  • Beyler sakin olun, rakip taraftarların konumuza damlaması bu transferden ne kadar rahatsız olduklarını gösterir. Onların konuya damlama oranı ve Beşiktaşa hakaret etme oranı ne kadar artıyorsa bilin ki doğru transferler yapıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar hayirli ugurlu olsun gercekten de cok iyi transfer. Bu sene harbiden lig keyif verecek.
  • muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    Bu yorumunu unutma.
  • Bu ne ya, çakma Liverpool taraftarları bile basmış konuyu. İngilizler kaç paraya kiraladı sizide burda ötüyorsunuz. UEFA da ağlattık sizi yetmedi mi.
  • Bjk aldigi zaman takiminin kovdugu adam olur adamlar gider bir yil once portekizin cok sevdiginiz tabirle ucuncu buyugune kiralanan bu sene takimdan yollanan oyuncusuna star muamelesi yaparlar ki bu adam manuda ronaldonun ismiyle transfer edilmis ve hicbir zaman beklentileri karsilayamamis bir oyuncu digeride arsenalde berkamp'in olusturdugu bosluk dolsun diye transfer edilen ama sampiyinluk bile gorememis yine hayalkirikligi yaratan bir oyuncu iki transferle kendilerini sampiyon sananlar lig baslayinca yine hakemlere federasyona sirt dayayacak baska sanslari yok cunku kaliteleri yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş bu sezon lig de iş yapamaz diyorum. Bana katılan var mı? Fener sağlam, GS kendine yetiyor ama BJK Q7 ye umut bağlamış o bir şey yapamazsa oyun da kurulmaz.

Biliyorum BJK li arkadaslar bana kızacak, fanatikler sinirlencek ama gerçek bunlar. Katılanlar + tuşuna bassın

• Quaresma:2.7milyon euro
    Nani:9.5milyon euro
    ahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhaahahaha

• Ne Persie, ne Podolski ne de Nani. Bu sezonun en iyi transferi Şenol Hoca ve Q7'dir. 1.5 milyon € civarı maaş alacağı söyleniyor. Mükemmel bir şey bu. Şenol Hoca farkını konuşturacaktır. Bu ülkenin en iyi yerli hocası Şenol Hoca'dır. Beşiktaşlı arkadaşlar hiç kuşku yaşamasın. Vodafone Arena, Şenol Hoca, mükemmel taraftar ile Beşiktaş şampiyonluğun en büyük adayıdır.

• Ben ufak bir yazida 1 ay ban yedim , troll rakip taraftarlari burafa teror estiriyor yöneticilerin umrunda degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suriyeli Genç

Beşiktaş bu sezon lig de iş yapamaz diyorum. Bana katılan var mı? Fener sağlam, GS kendine yetiyor ama BJK Q7 ye umut bağlamış o bir şey yapamazsa oyun da kurulmaz.

Biliyorum BJK li arkadaslar bana kızacak, fanatikler sinirlencek ama gerçek bunlar. Katılanlar + tuşuna bassın

suriyeye geri dön evlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Ward-Prowse

quote:

Orijinalden alıntı: Suriyeli Genç

Beşiktaş bu sezon lig de iş yapamaz diyorum. Bana katılan var mı? Fener sağlam, GS kendine yetiyor ama BJK Q7 ye umut bağlamış o bir şey yapamazsa oyun da kurulmaz.

suriyeye geri dön evlat

Haddini bil sen kime evlat diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sasaell

ben rvp diyorum siz bana nanin yaşını söyeleyip rvp övüyorsunuz fanboyluk sanırım böyle bişey

Siz orada yaş karşılaştırması yaptınız.Bende mevkiiye daha uygun bir karşılaşma yaptım.Q7 nin bir sey yapamıyacak olmasını futbol bilginleri zaten biliyor.

• Bu kadar trolluk yeter cocuklar.Yarin da rhodolfo geliyor.Enerjiniz bitmesin daha 11 milyon euro verdiginiz Kjaerle kiyaslayacaksiniz burda.Enerjinizi tuketmeyin yarin tekrar gorusuruz.

• Yine 3. lukler sizi bekliyor.

• Quaresma adamdır

2015 -2016 Assist Kıralı Quaresma

• Quaresma Fenerbahçeyi çok sever. Süper Finalde şampiyonluktan etmişti
  • Beyler ne oldu ne bitti varmı başka gelişme fırsat bulup giremedim bi türlü kaç saattir malum kişiler doluşmuş karalama kampanyasına başlamışlar sanırım gene..
  • 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.