Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

Kovdugunuz adami geri aldiniz

Kovari aliriz aliri kovariz keyif bizim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi BQ7niz

• NANİ diyenler şaka yapmıyoralr değil mi ciddi ciddi Nani Quaresmdan iyi diyorlar

• Büyük taraftara helal olsun Q7 yi karşılamaya havaalanına en az 7.000 kişinin gittiğini söyledi spor yazarı Fatih Doğan, bu taraftarın yarısı bile RVP ye gitmemişti, saygılar.
  • 7 bin taraftar, Beşiktaş bu alanda da rekor kırdı İlklerin takımı BEŞİKTAŞ !
  • mumenu kullanıcısına yanıt
    a spor'dan izlemeye çalışıyorum ben, 10-15 snlik görüntü çekebilmişler 3g ile onları sürekli yayınlıyorlar. heralde genel bir sıkıntı var çünkü ilk gelişinde çok rahat izlemiştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

NANİ diyenler şaka yapmıyoralr değil mi ciddi ciddi Nani Quaresmdan iyi diyorlar

Hocam yapmayın allah askina ya adam united da kac sene oynadı quaresmayi sizden daha cok sevmeme ragmen kusura bakmayin nani cok daha buyuk oyuncu

• quote:

biz dünya yıldızını kovuyoruz sizin kovabilecek bir dünya yıldızınız bile yokkkk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nani anca ambulans sesi olur naninaninanina j

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

biz dünya yıldızını kovuyoruz sizin kovabilecek bir dünya yıldızınız bile yokkkk

Gsli ve fbli trolleri dikkate almayin hocam q7 nin olusu yeter icten ice kiskaniyorlar

• Hani suruç'ta ki olaydan dolayı karşılama olmayacaktı güya çarşı açıklama yapmıştı sabah haberde öyle diyordu.
  • Türkiye'den kovulan quaresma'yı beğenip Avrupa'nın üst düzey takımlarından birinde düzenli olarak oynayan Nani'yi futbolcudan saymamak ilginç olmuş. Neyse 2 gol atar bütün sene yatar Fenerbahçe ve Galatasaray'ın işine yarar. Olcay kestiği vakit ne olacak merak ediyorum. İnşallah bu sefer güzel bir bahane söylenir yollanması için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

a spor'dan izlemeye çalışıyorum ben, 10-15 snlik görüntü çekebilmişler 3g ile onları sürekli yayınlıyorlar. heralde genel bir sıkıntı var çünkü ilk gelişinde çok rahat izlemiştik.

Aspor da Bjk TV den almış yayını.

• Yetenek olarak Quaresma daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Hani suruç'ta ki olaydan dolayı karşılama olmayacaktı güya çarşı açıklama yapmıştı sabah haberde öyle diyordu.

Çarşı gitmedi zaten Beşiktaş taraftarı gitti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

quote:

Gsli ve fbli trolleri dikkate almayin hocam q7 nin olusu yeter icten ice kiskaniyorlar

Takmıyorum hocam hadlerini bildiriyorum

• Görsel: @SnC1903
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Hani suruç'ta ki olaydan dolayı karşılama olmayacaktı güya çarşı açıklama yapmıştı sabah haberde öyle diyordu.

Organizasyon yok bireysel katılım. 7000 kişiyi bireysel olarak oraya toplamak herkese nasip olmaz.

• nani'yi de ülkesine postalamamışlar mıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Türkiye'den kovulan quaresma'yı beğenip Avrupa'nın üst düzey takımlarından birinde düzenli olarak oynayan Nani'yi futbolcudan saymamak ilginç olmuş. Neyse 2 gol atar bütün sene yatar Fenerbahçe ve Galatasaray'ın işine yarar. Olcay kestiği vakit ne olacak merak ediyorum. İnşallah bu sefer güzel bir bahane söylenir yollanması için.

Turkiyeden kovuldugu dogrudur ona lafim yok. O zaman dogru veya yanlis yapildi onada yorum yapmayacagim. Fakat sunu soylemek istiyorum Nani'nin oynadigi ust duzey takimi aciklae misiniz ? Farkindaysaniz Quaresma o ust duzey dediginiz ligin en iyi takiminda 40 kusur maca cikti.

• 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.