Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RVP hayalini Fiko size bosyere kurdurdu. Aziz isterse futbolcuyu yatağından alır transfer eder.
  • Dün başkan konuşurken Lukakuyu sordular, konuyu değiştirdi. Acaba dedim vodafone getirir mi diye. Mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol hoca lig tv de

• Arkadaslar queresma isi ne oldu var mi gelisme?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son karar Şenol Güneş'te ise Quaresma transferi oldu gibi.
  • Ne diyor dinleyen varmi

• Hoca Pedro ve Milosevic'e pek güvenmiyor gibi, kafasına hep bir ikinci stoper transferi var ki çok haklı.

Q7 konusunda ise pası tekrar başkana atması akıllıcaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: razorr8

Dünden bugüne 8sayfa ilerlemiş konu kim geliyor biri özet geçebilr mi

Hayaller Van Persie,gercekler N'Doye by Fikret Orman a.k.a negotiation master

Ayrica q7 bitmek uzere

Çok boş konuşmuşsun.
  • somut bişey yoktu diyebilmek için gerçekten anlama kıtlığınızın olması lazım.
    adam açık açık fenerin aklında bile yokken biz dembabadan önce rvp ile konuşup teklif sunmuştuk dedi.
    Fenerin teklifinden sonra da hiç bir şey eklemedik ilk teklifimize sadık kaldık dedi.
    Bunun neresini anlamıyorsunuz? cidden büyük sıkıntı olması lazım.
  • maracanna kullanıcısına yanıt
    Fikret Orman' ı savunuyorum ve destekliyorum. Beşiktaş' ı iflastan kurtaran bir kahramandır kendisi. Q7 gibi kendi kendine hareketler yapan takıma hiçbir faydası olmayan birini niye seviyorsun anlamıyorum.
    Pektemek' e gelince belki yeteneksiz ama canını dişine takıyor, takım için herşeyi yapıyor. Ayrıca takımda hiçbir huzursuzluk çıkarmıyor.
    Q7 demek sorun demek.

• Hayaller rvp hayatlar ndoye
    Şerefli 3.ler sizi
    Noldu fikoooo paran mı yetmedi
    Kafamızı kızdırmayın takımınızı alırızzz !1!!111!!

Sizin yerinize yazdım fenerliler hadi artık konunun içine ettiniz. Ben böyle birşey görmedim ya. Gidinde Fan pörsinizi karşılayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canok

somut bişey yoktu diyebilmek için gerçekten anlama kıtlığınızın olması lazım.
    adam açık açık fenerin aklında bile yokken biz dembabadan önce rvp ile konuşup teklif sunmuştuk dedi.
    Fenerin teklifinden sonra da hiç bir şey eklemedik ilk teklifimize sadık kaldık dedi.
    Bunun neresini anlamıyorsunuz? cidden büyük sıkıntı olması lazım.

Dostum transfer için somut bir sey yoktu demek istedim. Neyse hayırlısı ne ise o olsun. Güzel çekişmeli bir lig olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Fikret Orman' ı savunuyorum ve destekliyorum. Beşiktaş' ı iflastan kurtaran bir kahramandır kendisi. Q7 gibi kendi kendine hareketler yapan takıma hiçbir faydası olmayan birini niye seviyorsun anlamıyorum.
    Pektemek' e gelince belki yeteneksiz ama canını dişine takıyor, takım için herşeyi yapıyor. Ayrıca takımda hiçbir huzursuzluk çıkarmıyor.
    Q7 demek sorun demek.

"Pektemek' e gelince belki yeteneksiz ama canını dişine takıyor, takım için herşeyi yapıyor."

Bizim bu kafayla 3.olmaya mahkumuz zaten..
  • Bu trollerin analarına babalarına acıyorum hayat amacı trollemek bir insan 1 günde olsa trollemez.Hayat gelecek bunları trolleyecek haberleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Q7 demek sorun demek.

fikret orman konusunda haklısın fakat canını dişine takmak futbol oynamaya yetmiyor malesef.
    bana da o parayı versinler ben de canımı dişime takarak oynarım. Bize kaliteli futbolcu lazım . bu adam defans oyuncusu olsa hadi neyse yine bi yere kadar sabredersiniz.
    fakat adamda yetenek 0. yapamıyor işte bunu futboldan anlayan herkes biliyor. Hala gönderilmiyorsa eğer insan bunun altında başka birşeyler arıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

quote:

Ayrica q7 bitmek uzere

Çok boş konuşmuşsun.

Dunden beri konunun bu kadar ilerlemesi Fikret Orman in "bizim sayemizde Fener kaziklandi"modunda soylemleri degil mi?

O yuzden konustugum sey bos degil.

Ha birde Rvp yi biz alirdik da deyip N doye yi almaya calisirsan da konu uzar

• N doye nedir ya !! bu kadar şeyin üstüne gidipte böyle bi çöp alırlarsa cidden yazıklar olsun umarım yalan haberdir git bi şekilde al şu remy yi bitsin bu iş işte.

• senol hoca ne diyor dinleyen var mı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

quote:

Ayrica q7 bitmek uzere

Çok boş konuşmuşsun.

Dunden beri konunun bu kadar ilerlemesi Fikret Orman in "bizim sayemizde Fener kaziklandi"modunda soylemleri degil mi?

O yuzden konustugum sey bos degil.

Ha birde Rvp yi biz alirdik da deyip N doye yi almaya calisirsan da konu uzar

Yeri değil, adam insan gibi soru sormuş. Git bulaşacaksan "bizim sayemizde fener kazıklandı" diyen varsa ona bulaş.

• AgaCinayetVar kullanıcısına yanıt
    Terbiyesiz seni.

Ne oldu,surada gercekleri yazdim diye kufur yagdirman mi lazim?

Senin gibilere aciyorum

• 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.