Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlız Van Persie'nin transfermarkt daki değeri 25'ti. Fenerbahçe görüşmelere başladığından beri 15'e düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Ndoye kim hayırlı olsun

kopenhag'da oynuyordu eskiden o ara trabzon almak istiyordu da lokomotif'e gitmişti. o ara trabzon'da şenol hoca mı vardı acaba, ondan mı yeniden istedi bilmiyorum ama 30 yaşına gelmiş, demba ba'dan sonra aynı performansı görebilir miyiz bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Innovative

Dame N'Doyeeeeee
    büyük transfer, rvp yi gölgeler.

ya bak gıt şu konudan illa küfürmü istıyorsun
  • eğer ndoye gelirse kesinlikle bir forvet daha alınmalı ndoye tek başına yeterli olmaz
  • N'doye kim ya? Diyecek laf bulamıyorum. Bu mu BA yı gölgede bırakacak forvet ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu zamana kadar Beşiktaş yönetimini eleştirmemiştim.Ama eğer Q7 ve sözde yıldız transferi yapıcaz diye N'Doye gelirse Beşiktaş yönetimi benim için bitmiştir.Taraftar olarak bu transferlerin yapılmaması için yönetime baskı oluşturmak şart

• İsim olarak kesmeyebilir ancak gayet iyi bir oyuncu. Yalnız daha dün başkan Rvp ayarında bir çok oyuncuyla görüşüyoruz demişti , o demeçten bu transfer kesmez. Keşke hem Ndoye hem de Remy tarzı 2 adam alınsa ve Mustafa şutlansa, olması gereken bu çünkü. Bizim 1 değil 2 forvete ihtiyacımız var.
  • Yazıklar olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Innovative

Dame N'Doyeeeeee
    büyük transfer, rvp yi gölgeler.

Amacın ne senin koçum?

• N'doye'yi alacağımıza Cenk'e güven yanına da gelecek vaadeden bir santrafor al çok daha iyi olur.
  • N doye geleceğine Cenk oynasin daha iyi

• khan_1903 kullanıcısına yanıt
    baba gitmek istemiş, ayrıca uefa ile aramızda anlaşma vardı satılmasa sadece atınç'ın parasıyla transfer yapabilecektik.
  • Troller basmış yazık... Tebrikler donanımhaberforum yöneticileri.
  • NTV SPOR'a pek güvenilmez ama haber şu:

Beşiktaş yeni forvetini buldu... Kara Kartal, Hull City'den Dame N'Doye ile görüşmelere başladı.

Siyah-beyazlılar, forvet arayışlarını sürdürürken son olarak Senegalli golcüde karar kılındı.

Beşiktaş, N'Doye ile 3 yıllık sözleşme imzalaması beklenirken kulübüne 3 milyon euro bonservis bedeli ödenecek.

Slaven Bilic'in görev yaptığı dönemde Lokomotiv Moskova'da da forma giyen N'Doye, geçtiğimiz sezon Premier Lig'de 15 maçta 5 gole imza attı.

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/134153/besiktasin-forveti-adadan

• N doye bizi şampiyonu bırak avrupa ligi hersey bu sene unutun eger gelirse bu yaramaz harbiden
  • N doye ye 3m euro verceğimize hiç forvet almayalım cenk tosun ömer şişmanoğlu mustafa pektemek oynasın zaten tek forvet oynuyoruz

O değil de o hedef büyüten duyumcular nerde şimdi nerdesiniz
  • Forvette N'Doye ile 5. oluruz kimse kusura bakmasın. Taraftarı umutlandırıp günlerce Londra'da kalıp da N'Doye almak hakarettir.

Vodafone Arena'nın yıldızı N'Doye....

Ne hallere düştü koskoca kulüp ya.

• Bence N'Doye haberi kolpadır.Yönetim ôyle bir hata yapmaz.

• Biraz izledim haber ciktiktan sonra.Bence Ba ayarinda harbiden ama isim olarak taninmiyor.Bakalim ne olacak

• Arkadaşlar bildirim kap'tan gelmedi bi sakin olun ntvspora göre biz 2-3 tane sağ bek ile görüşmelere başlamıştık farkındaysanız gelen adam ntvsporun anca transferden sonra haberi olduğu beck geldi o yüzden fazla takılmayın yıpratmak için kasti yapılmış haber bile olabilir kap gelmeden ben hiç bir transfere inanmam
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.