Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne Quaresmaymis be uzattikca uzattiniz. Quaresma fanlarida Q7 giderse Fikret Orman biter Besiktasi birakirim diyordu simdide karsi taraf, gelirse Besiktasi birakirim, Fikret Orman kaybeder diyor. Hani noldu Q7 fanlari gidince birakti mi Besiktasi. Ciddi soyluyorum cok buyutuyorsunuz. Toplam maliyeti 1.5 milyon olmayacak adama bu kadar konusuyorsaniz YD zamaninda nerdeydiniz? Fikret Orman tukurdugunu yalarmis yalasin sacma sapan bir oyuncuya 8 M euro mu veriyor Yd gibi. Fikret Ormani cok begenmesemde Q7 konusundaki tavirlariniz cok sacma bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JensenAckles

Adamlar Van Persie, Robben, Ibra hayalleri kuruyor biz burada Q7 mi Dzsudzsak mi diye tartışıyoruz. Q7 ile kandırmaya çalışıyorlar

Parayı veren düdüğü çalar..
    DÜDÜK..
    DÜDÜ..
    DÜD..
    DÜ..
    D..

• quote:

Orijinalden alıntı: JensenAckles

Adamlar Van Persie, Robben, Ibra hayalleri kuruyor biz burada Q7 mi Dzsudzsak mi diye tartışıyoruz. Q7 ile kandırmaya çalışıyorlar

Yok öyle birşey robben felan çıkar onu aklından.

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Ne Quaresmaymis be uzattikca uzattiniz. Quaresma fanlarida Q7 giderse Fikret Orman biter Besiktasi birakirim diyordu simdide karsi taraf, gelirse Besiktasi birakirim, Fikret Orman kaybeder diyor. Hani noldu Q7 fanlari gidince birakti mi Besiktasi. Ciddi soyluyorum cok buyutuyorsunuz. Toplam maliyeti 1.5 milyon olmayacak adama bu kadar konusuyorsaniz YD zamaninda nerdeydiniz? Fikret Orman tukurdugunu yalarmis yalasin sacma sapan bir oyuncuya 8 M euro mu veriyor Yd gibi. Fikret Ormani cok begenmesemde Q7 konusundaki tavirlariniz cok sacma bence

Bunun Fikret Orman ile veya tükürdüğünü yalamakla bir alakası yok. Quaresma kötü bir futbolcu, Arapların bile kovduğu, gittiği her takımdan sorunlu ayrılmış, futbol zekası Batuhan Karadeniz'den hallice bir futbolcu. Böyle bir futbolcunun Beşiktaş'a tekrar alınması tamamen sene sonu 5. olunduğunda goygoycu taraftarın sesinin çıkmaması içindir.

Ne çabuk unuttunuz yahu, Fernandes ve Ernst bile saha içerisinde bu adama bencil oynadığı için tepki göstermişti. Daha takım ısınmak için sahaya çıktığında taraftar Quareeeesmaaa diye başladığında, Olcay'ı Kerim'i ilk hatalarında ıslıkladığında ne takım ruhu kalacak ne birşey. Bütün futbolcular taraftar tepkisinden çekindikleri için atacak topu Quaresma'ya, o da Antalya'ya Akhisar'a birer jeneriklik gol atıp maç başı 15 top kaybıyla oynayacak. Sene sonu başarısız olduğunda da "arkasında Tosic yanında Veli varsa adam ne yapsın" denecek. Porto'da Chelsea'de Inter'de Barcelona'da da arkasında Ekrem Dağ vardı zaten...

• Fikret Orman: "Başta Galatasaray, ilk maçları deplasmanda oynamamıza karşı. Beşiktaş, gerçekten Türkiye'nin en büyüğü ki korkuyorlar."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma beşiktaşta oynamak istiyormuş ya Fiko da ne dedi, beşiktaşı seven fedakarlık yapar, o şekilde alırız diyor, yani benim anladığım portoda oynadığı 1.3 milyon euroya gelsin demek istiyor. Bir de ne diyor, quaresma geldiğinde beşiktaşın üzerinde görüyordu kendini, şimdi anladı beşiktaşın büyüklüğünü :)) Ne oldu da anladı ki. Aklı parada kalmış olmasın. Ben öyle düşünüyorum, ufak bir rakama geleceğine asla ihtimal vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guard of Gondor

Adam şu kadroya gireceğine bizim kadromuza girse daha iyi

ne kadrosu bu? bastian bile var?

• Soru şu Quaresma gelirse Fabian Ersnt veya Yusuf Şimşek etkisi yaratır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Fotoğrafın açıklama bölümünde 'Bir spikerin kabusu' tarzında bir yorum var.Kadroya da isminin telaffuzu zor olan oyuncuları koymuşlar farkındaysanız.Yani isminin söylenişi zor olan futbolculardan bir 11 hazırlanmış ondan bahsediyor.Bunu anlamayacak bişey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Fikret Orman: "Başta Galatasaray, ilk maçları deplasmanda oynamamıza karşı. Beşiktaş, gerçekten Türkiye'nin en büyüğü ki korkuyorlar."

Her taşın altından çıkmasalar olmuyor zaten o stad yükseldikçe iyice kuduracaklar herhalde..

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    spikerlerin kabus kadrosu..isimleri zor okunan futbolculardan oluşturmuşlar.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Darılmada bişey dicem bak kızma ama abi sağdaki yorumları translate e yapıştırmak aklına gelmedi mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KGokturk

quote:

quote:

Fotoğrafın açıklama bölümünde 'Bir spikerin kabusu' tarzında bir yorum var.Kadroya da isminin telaffuzu zor olan oyuncuları koymuşlar farkındaysanız.Yani isminin söylenişi zor olan futbolculardan bir 11 hazırlanmış ondan bahsediyor.Bunu anlamayacak bişey yok.

Yalnız Arjantinlinin soyadı kuyumcuoglu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Fikret Orman: "Başta Galatasaray, ilk maçları deplasmanda oynamamıza karşı. Beşiktaş, gerçekten Türkiye'nin en büyüğü ki korkuyorlar."

Her taşın altından çıkmasalar olmuyor zaten o stad yükseldikçe iyice kuduracaklar herhalde..

Adamlar eşit yarismaktan korkuyorlar bizim fazladan deplasman oynanamizi istiyorlar işte açıklaması bu

• Beyler fazla uzatmayın bence artık Q7 mevzusunu çünkü almayacaklar tamamiyle hedef saptırmak için atılmış bi zoka dudek yada sürpriz bi isim gelicek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

Soru şu Quaresma gelirse Fabian Ersnt veya Yusuf Şimşek etkisi yaratır mı?

O'nun yaratacağı en büyük etki Baki Mercimek etkisi olur.
  • quote:

quote:

quote:

tamam süper zekasın kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

quote:

quote:

Bana niye diyon kardeş ben hazırlamadım ya fotoyu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

quote:

quote:

Bana niye diyon kardeş ben hazırlamadım ya fotoyu

Yok dikkatimi çekti sadece👍

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    h olmasın o
  • 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.