Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonservisi elinde olan oyunculardan veya breazilyaladan, portekizden bonservisi fazla olmayan alınabilir, bu mazeret olamaz. Yeterince bonservislerden para aldık. Şampiyonluğa oynayacaksak eksikler tamamlanmalı. Rakip çok güçlü çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

Footbolista @footbalista_ 13 dk.13 dakika önce
    Aziz Yıldırım: Beşiktaş, RVP’yi hayal edeceğine elindeki Demba Ba’yı tutsaydı.Kafamı kızdırmasınlar.Bir tane adam da Beşiktaş’tan almayalım

Buna cevap verilmezse yazıklar olsun sana başkan

Aziz Fikret Ormandan anca küçük fikreti alır onlada evdemi oynar sahadamı oynar aziz karar verir Başkan yine Azizin Ağzına verdin.Lafı

• quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

Quaresma yüzünden Danilo, Alex Sandro, Herrera, Oliver Torres, Casemiro, Brahimi, Martinezli takım vasat Benfica'yı geçemedi. Sezon sonunda çoğu kapış kapış transfer oldu, Quaresma kadro dışı kaldı. Kabul edin, adam ''loser''.

Quaresmasız her sene şampiyonduk zaten
    Portekiz Ligi’nde 4 kez şampiyonluk, iki kez de Taça de Portugal birinciliği kazanmış olan başarılı futbolcu, Chelsea ile 2009 yılında FA Cup şampiyonluğu, Internazionale ile ise 2010 yılında UEFA Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamıştır.
    Son 10 senede Beşiktaş'tan daha çok şampiyonluk görmüş. Bu adam losersa biz ne oluyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Aziz Yıldırım: Beşiktaş, RVP’yi hayal edeceğine elindeki Demba Ba’yı tutsaydı.Kafamı kızdırmasınlar.Bir tane adam da Beşiktaş’tan almayalım

Cevap verse ne olucak ki böyle kalitesiz insanların seviyesine düşmeye gerek yok !!
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Inter CL aldığında Quaresma sadece 32 dakika, Chelsea FA aldığında sadece 45 dakika oynamış. Düzenli oynayıp başarı yakaladığı tek yer Porto'daki ilk dönemi. Ister adama kötü diyin, ister yanındakileri bozuyor diyin, ister uğursuz diyin... Cevabı bilmiyorum ama bu adamın olduğu kulüp başarılı falan olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara olmus.

• benım anlamadıgım sol bek ve sağ bek forvet ortasaha rotasyonunda forumdan bırılerımı gıdıp oynıcak?

niye bu kadar yavaş davranıyor bjk anlamış değilim
  • Lan bu aziz kim ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Uzun zamandır yazmıyordum. Beni bilen bilir, iyi niyetle çalıştıklarına inandığım için yönetimi elimden geldiğince savundum bu zamana kadar. Ama Quaresma geri getirilirse benden bu kadar. Beşiktaş ile ilgili ne varsa çoluğa çocuğa dağıtır, Türk futbolu ile ilişkimi keserim.

Şaklaban izlemek istesem sirke giderim.

Ayrıca 2 transfer yaptı diye gaza gelen koskoca Fenerbahçe kulübünün başkanına da bir tarafımla gülüyorum. Sen kızarsan bir futbolcumuzu alırsın da unuttuğun şey Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi 5 kez alacak kadar gayrımenkulü var, kafamızı kızdırmasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

Inter CL aldığında Quaresma sadece 32 dakika, Chelsea FA aldığında sadece 45 dakika oynamış. Düzenli oynayıp başarı yakaladığı tek yer Porto'daki ilk dönemi. Ister adama kötü diyin, ister yanındakileri bozuyor diyin, ister uğursuz diyin... Cevabı bilmiyorum ama bu adamın olduğu kulüp başarılı falan olamaz.

Sende bende bu külübü çok seviyoruz başarısız olacağını düşünsem bu kadar istemem ya da sen aynı şekilde. Sana göre yanlış transfer bana göre doğru transfer, o ya da bu isim farketmez kim gelirse gelsin bu takım başarılı olsun tek isteğimiz budur.

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Senin yanlışın var Q7 oynarken Bjk kadrosunda

Rüştü - Sivok - Toraman - Ferrari - Fink - Zapotocny - Ersan - Egemen - İ. Üzülmez - Tello - Hilbert - Ernst - Aurelio - Fernandes - Delgado - Guti - Simao - Almeida - Nihat gibi oyuncular vardı.

Buna RAĞMEN Q7 nin ilk sezonunda Beşiktaş 4. oldu diğer sezon 5. son sezonunda tekrar 4. oldu

Q7 ile 3. bile olamadık!
  • Beyler bencee azizin konuşması bizim için bi fırsat Fikret ormanın şimdi çıkıp adamsan 20 m verde al bakalım mustafayı alabiliyomusun diyip mustafayı kitlemesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sweet Dreams`

benım anlamadıgım sol bek ve sağ bek forvet ortasaha rotasyonunda forumdan bırılerımı gıdıp oynıcak?

niye bu kadar yavaş davranıyor bjk anlamış değilim

solbek motta ismail sağbek serdar forver cenk-ömer ortasaha atiba-necip-oğuzhan kanatlara kerim-olcay yani rotasyon açısından sorun yaşamayız
  • Kurabiye seven var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Fiko diyen elemanlara Madde 2 den islem yaparsin umarim hocam

mesaj alınmıştır :)
  • lukaku gelsin lukaku rvp maç oynarken ölecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: percy444loraine

aslında hiç biriniz Q7 yi istemiyor ama fb RVP nani, gs podolski yi alınca mecbur istiyormuş ve büyük oyuncuymuş gibi davranıyorsunuz.bunu itiraf da edemiyorsunuz...
    Gelirse insallah iş yapar da bjk taraftarı mutlu olur ve ligin kalitesi artar. . .

Sizin şu günlerde yaşadıgınız benzer duyguları biz 5 sene önce yaşadık.Bu işler oyuncu kalitesi üzeriden dönmüyor aşı tutturma meselesi.Q7 Beşiktaş efsanesidir herkes ister

• quote:

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Uzun zamandır yazmıyordum. Beni bilen bilir, iyi niyetle çalıştıklarına inandığım için yönetimi elimden geldiğince savundum bu zamana kadar. Ama Quaresma geri getirilirse benden bu kadar. Beşiktaş ile ilgili ne varsa çoluğa çocuğa dağıtır, Türk futbolu ile ilişkimi keserim.

Şaklaban izlemek istesem sirke giderim.

Ayrıca 2 transfer yaptı diye gaza gelen koskoca Fenerbahçe kulübünün başkanına da bir tarafımla gülüyorum. Sen kızarsan bir futbolcumuzu alırsın da unuttuğun şey Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi 5 kez alacak kadar gayrımenkulü var, kafamızı kızdırmasın...

Fikret Orman kendisini sevmeyen küçük bir grup olan kuarejmacı grubunu kendine çekmek için bu sirk cambazını transfer etmek istiyor ancak kendisine destek olan büyük taraftar kitlesini kaybediyor bunun farkında değil. Tükürdüğünü yalamasıda yakışmadı kendisine.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Yeni transferler
  • Q7 konusunu fazla abartmayın.

• 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.