Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25232524252525262527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oğuzhan Hosogai'ye tribünleri dinle demesi o sırada BURASI İNÖNÜ BURDAN ÇIKIŞ YOK diye bağırılıyodu. Adamsın adam bugünde müthişti süpersin be süper süper süper!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma yine iyi dayandı. Ben olsam o son pozisyonda gelen yan hakemle döverdim adamı. Maç başından beri biçti adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Kaptan Tolga biraz aklını kullansa sinir küpü Quaresma'ya o topu atmazdı. Zaten maç bitmiş neden elinde tutmuyorsun topu.

2. sarı kart 1 maç ceza getirir ama görüntüden falan 2-3 maç ceza gelebilir.

Keyfim kaçtı.

Sanmam hocam 1 maç çeker

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Q7'ye çıkan kart saçmalığın daniskası idi!

Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe M.İ.Y. ile yapıcak maçı.. bilen bilir geçmiş yıllardan tarafını Sivasspor ile yapacaz biz.

Şimdi gelelim M.İ.Y ligde sonuncu zor kadro çıkaran bir takım;
    - Kart Sınırındaki oyuncular : Serkan Balcı - Milan Mitrovic
    - Gençlerbirliği - M.İ.Y maçında evet beklenen oldu ve bu iki oyuncu Fenerbahçe maçına cezalı duruma düştü.

Rehavete kapılmayın. Her an durum değişebilir. İnşallah hepsini yenip şampiyon olacağız.
  • Ya su quaresma oyununu oynasa cok guzel olucak salak salak hareketler yapiyo oyununu oyna arkadas kendini abarti sekilde atmalar felan olmuyo boyle su huyundan vazgecsin

• Quaresma'ya laf edemem burada abi ben. Bütün maç dayak attılar adama. Kimin başına gelse canına tak eder.
  • Sivas'ın mutlak kazanması gerek olduğu maçta bence hurra hücum yerine kontra oynamalıyiz kerim frei lik maç olur gibime geliyor kerim kazandırır diyorum maçı..Q17 de dinlensin bi hafta istanbul da yine gerekeni yapar bugün çok iyiydi gerçekten..

• ŞEnol Hoca bu sefer o bilinen değişiklikleri yapmadı.
    Bence çok güzel yaptı bizim takımın pili bitmişti resmen. 3ü yiyebilirdik.
    2 beki ve Necip'i sokması çok mantıklıydı..Beğenmeyenler olmuşta ben öyle düşünmedim :)
  • Mac 0-0ken daha rahat izliyorum gercekten bu takim oyunu niye sogutamiyor3-1 olmus yeni stadtasin tam taraftar oley cekicek show yapicaz 3-2 oldu zar zor bitirdik maci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Sivas'ın mutlak kazanması gerek olduğu maçta bence hurra hücum yerine kontra oynamalıyiz kerim frei lik maç olur gibime geliyor kerim kazandırır diyorum maçı..Q17 de dinlensin bi hafta istanbul da yine gerekeni yapar bugün çok iyiydi gerçekten..

Atıf dışında pek hücumcuları yok hocam defanslarına pek iyi değil zor da olsa kazanırız

• quote:

Kaptan Tolga biraz aklını kullansa sinir küpü Quaresma'ya o topu atmazdı. Zaten maç bitmiş neden elinde tutmuyorsun topu.

Keyfim kaçtı.

Q17 bişey yapmadı görüntülerde bişey çıkmaz..

• Ben bu Quaresmanın ortada hiçbir şey yokken her maç boşu boşuna sarı kart kırmızı kart görmesinden çok sıkıldım, umarım şampiyon olup şunu göndeririz.

Ayrıca şampiyon olmamız bu defansla çok zor, rakip her geldiği atakda beşiktaşa gol atıyor. Biz 5 pozisyonun 1ini atabiliyoruz.
  • sanırım 80 dk larda gomez boşta duran adama topu verse bu olaylar hiç yaşanmazdı bügün çok kızdım gomeze
  • quaresma'nın üstüne gitmeyin bence iyi bile dayandı. cezası kesilecektir zaten ama destek olun.

defansa çok çalışmalıyız kesinlikle. antrenör falan getirsinler yurt dışından çözelim şu işi.
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    Sosa idi Oğuzhan'a pası atmayan.
    Ben de kızdım baya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Mac 0-0ken daha rahat izliyorum gercekten bu takim oyunu niye sogutamiyor3-1 olmus yeni stadtasin tam taraftar oley cekicek show yapicaz 3-2 oldu zar zor bitirdik maci

Necip .i 3-1 de alıp defansı guclendirmesi gerekiyordu hocanın geç kaldı Olcay sahada yoktu nerdeysr

• Senol Gunes bildigin Fifa taktigi yapiyor savunma anlaminda.Top rakibe mi geldi orta sahanin gobegindeki pres yapiyor orta saha bosa cikiyor.Bildigin adam degistirip pres tusuna basili tutmak gibi

• Necip'i daha erken soksa daha iyi olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Bos pozisyonlari harciyolar hele sosanin bir pozisyonu var oguzhanin onune salsa gol boyle bisi yok bu kadarda bencillik olmaz bunlari degerlendirmemiz lazim

• quote:

Keyfim kaçtı.

Sari karttan dolayi alinan kirmizida 1 den fazla ceza verilmiyor diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 25232524252525262527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.