Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24542455245624572458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum yanlamasına dönüp ellerini hafif de açıyor ki mutlak golü engelliyor (bence pek de masum değil o ayrı), hakeme de Erman Toroğlu'nun bugünkü yazısında belirttiği gibi yorum hakkı tanıyor, hakem verir veya vermez ama doğru bir müdahaleyle hakemin bu şansını ortadan kaldırabilirdi.Bizim beğenilmeyen Alexis bile o kolları boşuna saklamıyor.

"Ve penaltı pozisyonu geliyor. Top Mehmet Topal'ın göğsüne geliyor, Mehmet ellerini göğsünde birleştiriyor. Peki o topta Mehmet kollarını açarak göğsüyle hamle yapsa ne olur, bir şey olmaz. Hakem de yorumunu penaltıdan yana kullanıyor. Peki Mehmet'in kolları orada olmasa zaten top göğsüne çarpıyor. Yani bu pozisyonlarda hakeme yorum hakkı vermeyeceksin."
  • Fenerin derdi bizimi gerdi boşverin...
    Biz Antalyada Etoo tutabilirsek gerisi kolay ama sorun onu tutabilecek adam yok bizde
  • insallah artik ligimizde haksizlik olmaz ve biz kazaniriz. cunku haksizlik olmazsa inanin biz sampiyon olucaz.
  • Beyler Antalya maçına bilet alıp gidemeyecek olan varsa PM atsın lütfen 2 bilet arıyorum.
  • Beşiktaş'ın Alman yıldız oyuncusu Mario Gomez, Almanya Milli Takımı'nın oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosuna çağrıldı.

Almanya, liglere verilecek milli arada İngiltere ve İtalya ile hazırlık maçlarında karşı karşıya gelecek.

Siyah beyazlıların golcü oyuncusu Mario Gomez, Teknik Direktör Joachim Löw tarafından Milli Takım'a davet edilen oyuncular arasında yer aldı.

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Fenerin derdi bizimi gerdi boşverin...
    Biz Antalyada Etoo tutabilirsek gerisi kolay ama sorun onu tutabilecek adam yok bizde

Necip Marcelo oynayacak. Necip halleder etoyu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın çok kritik. Galibiyet alıp pazar keyfi yapmamız lazım
  • Fener bölümüne giremiyorum banladilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanki neden banladin FB bölümünden. Fbliler gibi kufur etmedim hakaret etmedim. FB lilerin bir yaptığını bizde onlara yaptık.

• ]

• arkadaş dün hakeme ne kadar çok sövsemde ne güldüm şuna ya

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Kanki neden banladin FB bölümünden. Fbliler gibi kufur etmedim hakaret etmedim. FB lilerin bir yaptığını bizde onlara yaptık.

Çıkış yapmayı unutmuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Kanki neden banladin FB bölümünden. Fbliler gibi kufur etmedim hakaret etmedim. FB lilerin bir yaptığını bizde onlara yaptık.

Çıkış yapmayı unutmuşsun

Yoo bilerek buraya yazdım.

• 9 nisan'daki bursa maçı 11 nisan pazartesiye alınmış. neden ki? tff normalde böyle ayarlamalar yapmaz. iki takım da kupadan elenmiş. tek seçenek vodafone arena'nın bu maçta açılacağı geliyor aklıma. ya da fenerliler gibi büyük bir komplo teorisi kuracağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

9 nisan'daki bursa maçı 11 nisan pazartesiye alınmış. neden ki? tff normalde böyle ayarlamalar yapmaz. iki takım da kupadan elenmiş. tek seçenek vodafone arena'nın bu maçta açılacağı geliyor aklıma. ya da fenerliler gibi büyük bir komplo teorisi kuracağız.

gs'nin pazartesi olan maçı cumartesiye alınmış kupa yüzünden bu yüzden. bir hayal kuramadık
  • khan_1903 kullanıcısına yanıt
    İkinci paragrafta yanlış yazmışım zaten ikinci paragraftaki düşüncelerim de kırmızı ile değil penaltı ile ilgiliydi. Yoksa kırmızı kartın doğu olduğunu düşünüyorum. Penaltı ve el müdahalesi varsa sarı karttır ki daha önce de sarısı olduğu için kırmızı normal.

Bana dünkü penaltı biraz ağır gelse de kurallar dahilinde çalınması %100 hatalı bir penaltı da değil. Örneklerini ligde Fenerbahçe yaşamış işte. Bu kadar rahat ve korkusuz hakemin bunları verebilmesi Fenerbahçe'nin Uefa'ya karşı ters tutumlarından dolayıymış gibi geldi maçı izlerken bana. Şike yapmadık UEFA bizi eledi bunun bedelini ödeteceğiz diye UEFA yetkililerine çıkıpta açıklama yaparsa kulubün yönetici başkanı o zaman hakemlerin sizin tarafınızda olmasını beklemeyin. Ligde nasıl avantajlıysanız büyüksünüz diye burada da büyüklerle ters düştüğünüz için anadolu takımı durumuna düşersiniz işte.

• quote:

Bende

Dün Fenerlilere kufur etti onlar banlanmaz biz banlaniriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğruyu söylediysen köyden kovmuşlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerali

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Fenerin derdi bizimi gerdi boşverin...

Necip Marcelo oynayacak. Necip halleder etoyu

Halleder halleder kesin penaltı yaptırır kesin...
  • 
Sayfa: önceki 24542455245624572458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.