Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdal Torunoğulları : Van Persie ve Manchester United ile anlaşmıştık. Bonservis bedeli ödemeyecektik. Ancak Fenerbahçe devreye girince Manchester United bize "6.5 milyon Euro veriyorlar' dedi. Size 6.5 milyon Euro vermeyiz. Ödeyene hayırlı olsun" cevabını verdik'

• S.a. Var mı bişiler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weiStainder

Erdal Torunoğulları : Van Persie ve Manchester United ile anlaşmıştık. Bonservis bedeli ödemeyecektik. Ancak Fenerbahçe devreye girince Manchester United bize "6.5 milyon Euro veriyorlar' dedi. Size 6.5 milyon Euro vermeyiz. Ödeyene hayırlı olsun" cevabını verdik'

aynen kaşınıza gözünüze beleşe vereceklerdi
  • Pardon duyamadım ne? Gomez'i bedavaya nasıl mı aldık
  • quote:

Pardon duyamadım ne? Gomez'i bedavaya nasıl mı aldık

Düzenlenen basın toplantısında merak edilen sorulara yanıt veren Orman, Van Persie transferiyle ilgili olarak şöyle konuştu: "Van Persie çok uzun zamandır bizim ilgilendiğimiz bir oyuncudur. Daha kimsenin aklında yokken bir kendisini takip ediyorduk. Daha Türkiye'nin gündemine oturmadan biz Van Persie ile görüşmeler yaptık. Fenerbahçe transfer için bizden sonra devreye girdi. Biz onlardan sonra devreye girmiş değiliz." dedi.

Robin van Persie için Demba Ba'dan önce teklif yaptıklarını belirten Orman, şöyle devam etti: "Fenerbahçe devreye girerek bizim üzerimizde bir teklif yaptı. Van Persie çok büyük bir oyuncu. Biz teklifimizi 3-4 hafta önce yaptık. O teklifte duruyoruz. Arttırmadık, teklifte ileriye gitmedik. Başka bir kulübe gidebilir, biz de başka bir golcü alabiliriz. Bunlar doğal şeyler."

Mosturoğlu, '' imzalanmış bir sözleşmeye rağmen'biz Teklif verdik,rakam arttı' şeklindeki açıklamaları saflık olarak değerlendiriyorum. lütfen saf olmayın

Terraneo 1 ay boşu boşuna ingiltereye gidip geldi oysa siz beleşe alacaktınız ama 3 4 hafta bizim teklif etmemizi beklediniz sanırım?

Ayrıca Fikret ormanın taraftara yalan söyledim gibi açıklamaları var daha önceden niye torunoğulları mı ne onun lafına inanalım ki al yukarıda açıklamayı yapmış F.orman çelişkileri kendin görebilirsin.

neyse konuyu daha fazla kirletmeye gerek yok siz biz bedavaya alacaktık siz para verdiniz demeye devam edin

• Buradaki teklif oyuncunun MAAŞIDIR. Oyuncuya belli bir miktar maaş teklif edilmiştir. Teklifi arttırmadık, teklif de ileri gitmedik işte Fikret Orman'ın beyaz yalan dediği şey Vodafone Arena'nın açılış tarihidir bilip bilmeden konuşmayalım

Terraneo büyük adam ya Souza'yı 8 milyon €'ya iyi bitirdi. Paraları cebe Pereira ile güzel indirmiş bu transfer sezonunda

Bizim Persie gibi bir YEDEĞE ihtiyacımız yok. Üstün Alman teknolojisi PANZERİMİZ varken

• güzel bir konu emegi gecen herkese tesekkurler.

raf sistemleri
  • quote:

Buradaki teklif oyuncunun MAAŞIDIR. Oyuncuya belli bir miktar maaş teklif edilmiştir. Teklifi arttırmadık, teklif de ileri gitmedik işte Fikret Orman'ın beyaz yalan dediği şey Vodafone Arena'nın açılış tarihidir bilip bilmeden konuşmayalım

Terraneo büyük adam ya Souza'yı 8 milyon €'ya iyi bitirdi. Paraları cebe Pereira ile güzel indirmiş bu transfer sezonunda

Bizim Persie gibi bir YEDEĞE ihtiyacımız yok. Üstün Alman teknolojisi PANZERİMİZ varken

senin seviyene inmeyeceğim göreceğiz 2. yarı kim yedek kim panzer.

• Persie formunu artırabilir de bunu söylerken Gomez gibi topçuya çamur atman ne kadar doğru orası tartışılır

• Transfer dönemi bitene kadar zorluk derecesi yüksek bir trabzon maçımız var şahsen maç çeviren kaleci gelecekse beklemeye razıyım çünkü standart adamla bu noktalara geldik, biraz sıkın dişinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

Persie formunu artırabilir de bunu söylerken Gomez gibi topçuya çamur atman ne kadar doğru orası tartışılır

panzer lafından gomeze laf attığımı nereden çıkardın?
  • Stoper için bizim takıma gereken nicolas n'koulou. 6 ay sonra sözleşmesi bitiyor. Douglas için önerdiğimiz 4-5 milyon euroyu n'koulou'ya versek marsilya bir ihtimal kabul eder, şampiyonluk şansı da yok. Oyuncuyu ikna etmek zor olabilir ama gerçekten önemli bir transfer olur.

• Deliriyorum arkadaş lig başlıyor.
    Tolga denen şahıs yarın kalemizi koruyacak.K.paşa maçında gelen 3 topu içeri alan
    Akhisar maçında gelen 3 topun 2sini içeri alan 1ini direk sayesinde yemeyen
    2 senedir bizi avrupadan aynı şekilde yediği gollerle eleyen
    Ulen uzun top geliyor adam önce dönüp kaleye bakıyor nerde olduğunu kestiremiyor sonra gol yiyor sonra her şutu yiyor..
    Adama artık okadar uyuzum ki yarın maça çıksa bu kaleci transferi haberleri yüzünden bilerek gol yiyecek gibi geliyor.
    Defolsun gitsin artık ya.
  • İlk yari neden goremedik rvp nin ayagini mi kestiler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasheedwallacerasheed

Stoper için bizim takıma gereken nicolas n'koulou. 6 ay sonra sözleşmesi bitiyor. Douglas için önerdiğimiz 4-5 milyon euroyu n'koulou'ya versek marsilya bir ihtimal kabul eder, şampiyonluk şansı da yok. Oyuncuyu ikna etmek zor olabilir ama gerçekten önemli bir transfer olur.

n'koulou şahane bir transfer olur. Zamanında 3,5 M marsilya ya gitmiş ve yıllardır Fransa ligi tecrübesi olan ligimiz için genç sayılabilecek(25) bir isim. Eğer 3 e 5e alınabiliniyorsa bir an düşünmeyip almak lazım. Seneye hiç zorlanmadan 10 milyona satılabilir

• Kaleci almazlarsa çok açık dıyorum inşallah şampiyon olamayız.

• Fenerli arkadaşlar kendi forumunuza gitsenize hem saçma sapan transferler yapıyorsunuz ne olduğu belli olmayan adama 8m euro verip doğruu transfer yapan rakiplerinizide çekemiyorsunuz hemen çamur atma çabaları Van Persiede giresuna 2 gol attı formumu yükseldi hahaa :D
  • La bu fenerliler niye başka yerde otlamıyor, ben daha gidip başka takımın bölümünde kimseye sataşmadım hatta girmedim bile. Ne kadar lüzumsuz adam var piyasada
  • Boyko alindi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mario ya nasil geldi?

• 
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.