Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17891790179117921793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter artık Şenol Güneş !

Gökhan Töre ve Sosa sana ne yaptı bu adamları yedek bırakıyorsun ? Geçen hafta sakattılar "sözde" kadroya almadın farklı kazandın eyvallah ama bu taraftarın sabrı kalmadı artık bir daha umarım böyle saçmalık yapmaz.

Tosic varken Milosevic ne alaka maç eksiği olan bir Milosevic hemde

Şenol Güneş Loser olduğunu bir kez daha gösterdi bence
  • Olcay'in futboldan para kazanabiliyor olması beni delirtiyor. Aylık bin lira alıp tribünde bağıran adam takıma Olcay'dan daha fazla katkı sağlıyor. Ama Olcay Efendi ondan 100 kat daha fazla kazanıyor. Bu dünyada adalet yok intiharın eşiğine geldim bu yüzden. Bizim eve ayda 10 bin lira giriyor ama ilkokul mezunu Türkçe özürlüsü adam milyonlarla oynuyor, yaptığı tek iş işe deli dana gibi amaçsızca koşmak. Ve bu adam 2 maymunluk yapıyor diye taraftarlaca sevilebiliyor. Beşiktaş'a futbolcu lazım ne atlet ne de şarlatan. Çok istiyorsanız sağ kanada Elvan'i sol kanada Cem Yılmaz'i koyalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puan kaybettiğimiz takımın hocaları.

Gençlerbirliği "Şifo Mehmet"

Kasımpaşa "Rıza Çalımbay"

• quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Olcay'in futboldan para kazanabiliyor olması beni delirtiyor. Aylık bin lira alıp tribünde bağıran adam takıma Olcay'dan daha fazla katkı sağlıyor. Ama Olcay Efendi ondan 100 kat daha fazla kazanıyor. Bu dünyada adalet yok intiharın eşiğine geldim bu yüzden. Bizim eve ayda 10 bin lira giriyor ama ilkokul mezunu Türkçe özürlüsü adam milyonlarla oynuyor, yaptığı tek iş işe deli dana gibi amaçsızca koşmak. Ve bu adam 2 maymunluk yapıyor diye taraftarlaca sevilebiliyor. Beşiktaş'a futbolcu lazım ne atlet ne de şarlatan. Çok istiyorsanız sağ kanada Elvan'i sol kanada Cem Yılmaz'i koyalım.

Yeter anladik kac tane olcay mesaji atmissin biraz da hayrani oldugun quaresmaya laf et tabi senin gibiler iki artistlik harekete kanar ki artik o da yok

• Haftaya ne olursa olsun Olcay, İsmail ve Quaresma ilk 11'de başlamamalı. Kerim ve Gökhan oynar kanatlarda sol bekte de Tosic veya Motta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maç ile kesinleşti Şenol Güneş'in Pedro/Milosevic ikilisini neden oynatmadığı. Şampiyonluğa oynayan takımın iki stoperinin ve kalecisinin yedeği yok hücumla bu iş yürümez boşuna dememişler, "hücum maç kazandırır savunma şampiyon yapar" diye. En büyük örneği Galatasaray Muslera tek başına şampiyon yaptı resmen takımı. En azından adam akıllı kalecimiz olsaydı bu maçı almıştık. Devre arasında yönetimin ne yapıp ne edip tecrübeli kaleci-stoper alması şart oğlu şart.

@Lawagolem
    Bek işi şöyle çözülebilir; Beck'i sola koyup Serdar'ı sağa koysak çok rahat idare edebiliriz diye düşünüyorum tabii para sıkıntı olmayacaksa sol bekte mutlaka alınması gerekiyor.
  • Öncelikle gecen haftanın rehavetİ ile kasımpaşa nın azmi macı zorlaştırdı.

Rakiplerimizden kaleci anlamında net gerideyiz.

Milo ve Tolga rezalet
    Q17 laubali
    Oğuzhan güçsüz
    Olcay beceriksiz
    Kasımpaşa sanşslı
    Cüneyt idareci
    Olunca berabeelik bile basarı bence.
    Birde rica ediyorum ilk puan kaybında takımı yerden yere vurmayın.

Haftaya kerim kesin 11 de ki olmalı.

• Bir yerde kısmet olacak sen top çarp mılo'nun ayağına mükemmel derecede adamın önüne düş. Gerçi 2 yapmışsın neden 3 için tosunu almıyorsun anlam veremiyorum. Biz şenol hocayı cesur kararlar verdiği için seviyoruz, bu sefer olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Olcay'in futboldan para kazanabiliyor olması beni delirtiyor. Aylık bin lira alıp tribünde bağıran adam takıma Olcay'dan daha fazla katkı sağlıyor. Ama Olcay Efendi ondan 100 kat daha fazla kazanıyor. Bu dünyada adalet yok intiharın eşiğine geldim bu yüzden. Bizim eve ayda 10 bin lira giriyor ama ilkokul mezunu Türkçe özürlüsü adam milyonlarla oynuyor, yaptığı tek iş işe deli dana gibi amaçsızca koşmak. Ve bu adam 2 maymunluk yapıyor diye taraftarlaca sevilebiliyor. Beşiktaş'a futbolcu lazım ne atlet ne de şarlatan. Çok istiyorsanız sağ kanada Elvan'i sol kanada Cem Yılmaz'i koyalım.

Yeter anladik kac tane olcay mesaji atmissin biraz da hayrani oldugun quaresmaya laf et tabi senin gibiler iki artistlik harekete kanar ki artik o da yok

Quaresma hayranı değilim. Ama ilk yarıda gayet güzel oynadı, iyi al-verler yaptı, bencil oynamadı. Son dakikada yaptığı faul sorumsuzcaydi bu yüzden yaptığı tüm iyi işleri çöpe attı. Ben onun da oynamasını savunmuyorum Kerim oynasın diyorum. Ama Olcay oynayacağına Quaresma da oynayabilir Cibili Ibo oynasın ona da razıyım.
    Olcay rakip takımlar tarafından gönderilen bir ajandır. Bu adam yüzünden şampiyon olamıyoruz. Çünkü kendisinin kapasitesi Almanya 2. ligtir şampiyonluğa oynayan Beşiktaş'ta bırakın 10 numarayı almasını 35 kişilik kadroda bulunması bile hakarettir. U-13'ten çocuk çıkar oynat daha faydalı olur.

• Haftaya da Bursa maçımız var işimiz kolay değil hakkaten.Madem bu maçta puan verdik 15.haftaya kadar kayıpsız gitmeliyiz.
  • quaresma'nın takımı batırdığı falan yok, fakat bizim sol kanat transferinden beklediğimiz katkı bu olmadığından tatmin olamıyoruz. geçen seneden hücum rotasyonu olarak tek farkımız demba yerine gomez'in olması... sol kanata quaresma'nın alınması hataydı. gökhan da, quaresma da ayağına top isteyen, topsuz oyunda varlığı 0'a yakın oyuncular. dünyada hiç bir takımın sahada bu tipte oyuncuları aynı anda 2 tane bulundurma lüksünün neredeyse bulunmadığı adamlar. anca 2. ligkırmızı gruptan falan bi takımla oynarken bulundurabilirsiniz ikisinide.

buna rağmen taraftarın gönlü alınmak istendi, ucuza kaçıldı artık ne yapıldıysa gidildi quaresma alındı. quaresma ile gökhan'ın aynı anda sahada bulunmasının takım oyununu ve akıcılığını zedelemesinden dolayı sadece birisi oynuyor, diğer kanatta yine olcay'ı izlemek zorunda kalıyoruz. olcay da zor anlarda fark yaratabilen bi adam değil. haliyle geçen seneden bi farkı yok şu an takımın ofansif rotasyon açısından. hatta tolgay gibi bi eksik var.

halbui farklı tipte, quaresma gibi uç bi oyuncudan ziyade takım oyununa daha yatkın birisi alınsaydı durum böyle olmıcaktır. birbirinden farklı 2 üst düzey kanatımız oluca (gökhan+olmuş olmasını dilediğim transfer), olcay ise yedek oturucaktı.

geçen; tolgay geldiğinde orta sahanın atiba-tolgay-oğuzhan yapılıp, bi kanatta sosa; diğer kanatta da gökhan-q7 ikilisinden birisinin oynaması gerektiğini söylediğimde bana çemkirenleri azıcık düşünmeye davet ediyorum.

• ne yapıp ne edip ospina'yı almamız gerek.
  • Seçimde oy pusulama Olcay defolsun yazacağım. Herkesi böyle yapmaya davet ediyorum. Bu dünya ancak Olcay'siz güzel olabilir.
    Ayrıca iddia ediyorum Olcay ruh emicidir. Adam Beşiktaş'in tüm güzelliğini alıyor soğuruyor. Çiçeklere Olcay Olcay diye fısıldayin solmazsa adam değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Bu maç ile kesinleşti Şenol Güneş'in Pedro/Milosevic ikilisini neden oynatmadığı. Şampiyonluğa oynayan takımın iki stoperinin ve kalecisinin yedeği yok hücumla bu iş yürümez boşuna dememişler, "hücum maç kazandırır savunma şampiyon yapar" diye. En büyük örneği Galatasaray Muslera tek başına şampiyon yaptı resmen takımı. En azından adam akıllı kalecimiz olsaydı bu maçı almıştık. Devre arasında yönetimin ne yapıp ne edip tecrübeli kaleci-stoper alması şart oğlu şart.

@Lawagolem
    Bek işi şöyle çözülebilir; Beck'i sola koyup Serdar'ı sağa koysak çok rahat idare edebiliriz diye düşünüyorum tabii para sıkıntı olmayacaksa sol bekte mutlaka alınması gerekiyor.

olabilir fakat olmasa daha iyi... yok yanı yeter yıllardır bekliyoruz, bu iş öyle yamayla falanla filanla olucak gibi değil. alınabilicek adamlarda var, takımın bu adamlardan haberi de var, biliyorum yani haberdar olduklarını. öküz değillerse gitsinler alsınlar artık.

• Maalesef Tolga bu takımın 1. kalecisi olamaz. 80'den sonra topu orta sahanın ilerisine gönderemedi. Yani topu yetiştiremiyor, topu yetiştiremeyen bir kaleci, Beşiktaşın 1. kalecisi olamaz. Günay bazı maçlarda risk alınıp denenmeli ayrıca kaleci transferi yapılmalı. Milosevic kötü oynamadı şanssızdı sadece. Ayrıca bu maçta puan kaybetmemizin nedeni Şenol hocadır, yine Neciple başladı yine 1 puan aldık, Sporting maçına da Neciple başladı 1 puan aldık. Tolgay bir an önce iyileşir inşallah, Oğuzhana muhteşem alternatif olur.
  • Neyse transferin son günü Doria'yı istemeyenler utansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Q17 cıkar gt7 girer sonra sosa necip değişir.
    Mac değişir
    3-3 veya 4-3 mac sonucu

valla helal
  • 1 puanı kurtarmamız iyi oldu moral motivasyon açısından. Şanssız goller yedik. Liderliği uzun süre bırakacağımızı sanmıyorum.

• Geçen hafta dedim antalyanın açık futbolu sizi yanıltmasın. Kasımpaşanın pres ve sayı üstünlüğüyle orta sahamızı domine etti, her beşiktaşılının etrafında 2 paşalı vardı durumda böyle olunca organize olamadık allahdan adamlar gol yollarında iyi değil miloseviç'in iki hatası oyunu belirledi (Sezon başı stoper istedik artık alınır artık). Kaleci konusunda standart bir kalecimiz var ilk golü iyi kaleci çıkarabilirdi ama ikinci ve üçüncü goller için yapılabilecek birşey yok. Sol bek olayı senelerdir karın ağrısı Şahsen bu mevkide paraya kıyılmalı lakin senelerdir aynı bölgeye yaptığımız transferlerle ufak yollu bir takım kurulur.
  • 
Sayfa: önceki 17891790179117921793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.