Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Coolbirmarti

quote:

Orijinalden alıntı: mstfagvn

quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

Tolga

Atiba
    Franco
    Ersan
    Motta

Veli
    Oğuzhan

Gökhan
    Lanzini
    Olcay

Mitroglou

Yedekler

Cenk Gönen
    Sivok
    İsmail
    Necip
    Kerim frei
    Holosko
    Cenk tosun

Atiba önümüzdeki sene bek kaldırabilecek fizik gücüne sahip olmaz.
    Yerli sağ bek şart

necip var kendini çok geliştirdi 3 mevkidede oyanayabiliyor !!!

Necip hangi konuda kendini geliştirdi? Kafasını yerden kaldırmadan top süren,sol ayağını hiç kullanamayan biri.Türk oyuncu havuzunda en az 20 oyuncu var onun yaptığını yapacak.

dün bir arkadaş yazmış ona ironi olsun diye yazdım :) damlarlar biraz sonra buraya hazır ol

• Sağ bek demedi.Neciple Serdar'la yürümez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lanzini ve ismi basında duyulmamış bir oyuncuya teklif yapılmış hangsinin kulübü kabul ederse o gelecekmiş
  • Motta Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun.Lanzini,Mitroglou,Moledo ve Yalçın Ayhan transferleriyle birlikte Beşiktaş şampiyonluğa oynar.Bakmayın siz kötü yorumlara bilic ve önder özen'e güvenin.
  • moledo lanziniyi unutun
  • Bombalar ard arda patlayacak galiba.Bizimkiler Temmuz'u beklemiş
  • Beyler bence Önder hoca yine Motta gibi enteresan adamlar bulup getirecek stoper ve 10 numara için
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Ramon de Moraes Motta'nın transferine ilişkin olarak Corinthians kulübü ve oyuncunun kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre daha önce kiralık kontratında satın alma opsiyonu 2.500.000 Avro olan oyuncunun transferi için, Corinthians kulübüne 1.100.000 Avro ödenecektir. Oyuncunun kendisi ile 2+1 yıllık sözleşme imzalanmış olup oyuncuya ;

- 2014-2015 sezonu için 1,200,000 Avro garanti ücreti ve 10,000Avro maç başı ücreti,

- 2015-2016 sezonu için 1,100,000 Avro garanti ücreti ve 10,000 Avro maç başı ücreti,

- 2016-2017 sezonu(opsiyonlu) için ise 1,200,000 Avro garanti ücreti ve 10,000 Avro maç başı ücreti ödenecektir.

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=368145

Mottaya değer abi verilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce-Wayne

Beyler bence Önder hoca yine Motta gibi enteresan adamlar bulup getirecek stoper ve 10 numara için

İnşallah ya
  • santrafor, ortasahanın sağı, 10numara, stoper alınacak.
    bir ihtimal de sağbek alınacak diyor özen. hayırlısı bakalım
  • Moledo işi yatar
    Lanzini için teklifimizi yaptık kulübü kabuul ederse gelir etmezse gelmez 2.bir oyuncuda var onada teklif yaptık iki oyuncunun takımındanda cevap bekliyoruz
    Mitroglou forvet adaylarımızdan biri forvet transferi perşembe günü netleşebilir
    sağbek büyük ihtimal alacaz
  • "Yalçın" ve "kampa götürmek" aynı cümlede kullanıldı.
  • Beklentimi gekas, burhan ve yalçın olarak tutayım da biri geldiğinde sevineyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be 2.5 eden adamı 1'e KAPtık. Yönetim Lanzini'yi de 2 milyona kaparsa hiç şaşırmam.

Ayrıca bu Yalçın ısrarı nedir?
  • Benim anlamadığım bu Yalçın'a niye tepki gösteriyorsunuz? "Beşiktaş'ın topçusu değil" ne demek? Teknik ekipten daha iyi mi biliyor buradaki arkadaşlar?

Ali Ece açıklamıştı. Beşiktaş bir forvetle ilgileniyordu, o arada İngiltere Championship liginden biri de ilgileniyormuş. Yöneticinin teki "Beşiktaş küme düşen takımın ilgilendiği oyuncuyla ilgilenmez" demiş. O oyuncu Michu'ydu.

Bırakın şu kafaları artık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Coolbirmarti

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

Tolga

Atiba
    Franco
    Ersan
    Motta

Veli
    Oğuzhan

Gökhan
    Lanzini
    Olcay

Mitroglou

Yedekler

Cenk Gönen
    Sivok
    İsmail
    Necip
    Kerim frei
    Holosko
    Cenk tosun

Atiba önümüzdeki sene bek kaldırabilecek fizik gücüne sahip olmaz.
    Yerli sağ bek şart

necip var kendini çok geliştirdi 3 mevkidede oyanayabiliyor !!!

Necip hangi konuda kendini geliştirdi? Kafasını yerden kaldırmadan top süren,sol ayağını hiç kullanamayan biri.Türk oyuncu havuzunda en az 20 oyuncu var onun yaptığını yapacak.

dün bir arkadaş yazmış ona ironi olsun diye yazdım :) damlarlar biraz sonra buraya hazır ol

Dostum anlamadım ironi olduğunu,kusura bakma :)

• quote:

Benim anlamadığım bu Yalçın'a niye tepki gösteriyorsunuz? "Beşiktaş'ın topçusu değil" ne demek? Teknik ekipten daha iyi mi biliyor buradaki arkadaşlar?

Ali Ece açıklamıştı. Beşiktaş bir forvetle ilgileniyordu, o arada İngiltere Championship liginden biri de ilgileniyormuş. Yöneticinin teki "Beşiktaş küme düşen takımın ilgilendiği oyuncuyla ilgilenmez" demiş. O oyuncu Michu'ydu.

İşin garibi adam bizim altyapıdan çıkma.Atınç yaşındayken Anadolu takımlarında forma giymiş.Atınç'ı istiyor bizim taraftar adam 2.lig kırmızı grupta forma giyiyor 21 yaşında.
  • quote:

Benim anlamadığım bu Yalçın'a niye tepki gösteriyorsunuz? "Beşiktaş'ın topçusu değil" ne demek? Teknik ekipten daha iyi mi biliyor buradaki arkadaşlar?

Hayır sanki direk ilk 11 oynayacak sanıyorlar Yalçın'ı. Avrupa CL KUPA UEFA diye yönetime sallıyorlar 3 tane stoperle planlama yapıyorlar. Barca'nın Real'in karşısında oynamayacak Yalçın. Akhisar'ın karşısında oynayacak.
  • Kasımpaşa'nın sözleşme imzalamadığı adamla niye bu kadar ilgileniyoruz anlamadım. Başka yerli stoper kalmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

İşin garibi adam bizim altyapıdan çıkma.Atınç yaşındayken Anadolu takımlarında forma giymiş.Atınç'ı istiyor bizim taraftar adam 2.lig kırmızı grupta forma giyiyor 21 yaşında.

Usta yani haklısın adam bi gelsin, oynasın bakalım. Ha beceremezse, aksatırsa, takıma zarar verirse o zaman hesap sorarsın "Bu ne biçim transfer?" diye. "Anlamıyorsunuz bu işten" dersin. Bi duralım bakalım.

Atiba gelince "PSV artığı, kulüpsüz boşta gezen adam alınıyor" deniyordu. Az bir duralım yahu.

• 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.