Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan Töre alınırsa Olcanın alınmaması hiç sorun değil bence.22 yaşında potansiyeli belli.Olcan en ust seviyesini bu sene gosterdi.Törede alinmazsa zaten sıkıntı büyük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım Yalçın geliyor beyler.Onu savunacak Önder Özen.Kramponları alıp Beşiktaş'a gelecek.Bir çöp daha geliyor.
  • 2-3 kişiyi kap a bildirip sorun ulan dese iyi olur. :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Medyada Hic Duyulmayan Bir Isim Yarin Kapa Bildirilir. (IÇ Ses)

• önder özen basın toplantısı düzenleyecekmiş yarın. ilk zamanlar önder hoca konuşunca heyecanlanırdım artık onu da kaybetmeye başladım. en son badem bıyıklı fıratla konuşurken 10 gün içerisinde 1 ya da 2 oyuncuyu basına tanıtırız dedi 25 gün oldu daha gelen yok.
  • Temmuzun 15'inden önce transfer olmaz.(Hem iç ses,hemde dış ses.Evde söylene söylene geziyorum.Ayrıcada totem )
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Evet, Necip çok bariz şekilde gelişti.Siz körseniz benim yardımcı olabileceğim bir çözüm yok maalesef ki.

Ve evet bu denli sert üslup kullandım, işinize gelirse..

Bir sen goruyorsun sanirim ustun zekanla yada izledigin maci algilayamiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: acAn07

ts de gs nin arka bahçesi oldu. gs nin pilot takımı gibi bişi artık.

ama adrian , henriqe bide olcan dan 10 mil. € kazandı adamlar keşke bizde satacak takım bulabilsek

O sattiklari oyunculardan biri polonyanin degisilmez oyunculardan digeri uefa avrupa ligi bir ara gol krali idi. digerini zaten biliyoruz gsnin q7 maasi kadar bonservis. Bizdekilere bakalim sivok haricinde holo ve eneramo yaramaz ancak onlar da eski formlarina kavusursa sivok haric minimum 4-5 e satariz.

• olcay sağda, Tore solda silah gibi olurdu takım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clarke06

Önder özen yarin 2 de basin toplantisi duzenlicekmis..

hiç iyi bir basın toplantısı olacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmusty35

quote:

Evet, Necip çok bariz şekilde gelişti.Siz körseniz benim yardımcı olabileceğim bir çözüm yok maalesef ki.

Ben de görüyorum. Veli'yi de ilk OnrbK gördü burada. Adam herkese savundu herkes eksiledi. Şimdi de Necip'e yapılıyor aynısı. Necip kendini geliştirmedi demek hakikaten körlük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmusty35

quote:

Bende görüyorum.Veli kadar olmasa da geliştirdi kendini.3 mevkide oynayabiliyor.Ayrıca daha 23 yaşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mockingbird13

quote:

Orijinalden alıntı: kaan.kaya.

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: kaan.kaya.

olcan haberinden sonra bakıyorum herkes gökhan töreyi bekler olmuş. umarım öyle olur ama bence "burhan eşer is coming" arkadaşlar. ayrıca burhan gelirse, sırf istatistiğe bakarak, takımın hücum organizasyonuna "0" katkı sağlayan olcayı beğenen arkadaşların burhana laf söyleyeceğini sanmıyorum. adam sivasta 12 gol 8 asist yapmış, sizin olcandan daha iyi dediğiniz olcay beşiktaşta 8 gol 9 asist. bu arkadaşların kafasına göre burhan olcaydan daha iyi topçu. dolayısıyla olcandan da. bu adamlara burhan eşer bile fazla ama.

kardeşim sivasta atmakla trabzonda atmakla beşiktaşta atmanın bir olduğunu düşünmüyorsun herhalde.. herhalde olcayın derbilerde de hiç gol asist yaptığını düşünmüyorsun..

tamam tamam olcay berbat direkt sözleşmesi fesh edilsin anadolu takımı 2.lig topçusu tamam siz demiştiniz olcay alınmadan önce, alanında tüü belasını.. sizin için organizasyon çalım topuk falan golden asisten daha önemli ben anladım..

şimdi sen bir kanat hücumcusunun sivasta gol atması beşiktaşta gol atmasından daha mı kolaydır diyorsun? yani olcay beşiktaşta değilde sivasta oynasa beşiktaşta attığından daha fazlasını mı atardı?

ben olcay berbat, sözleşmesi fesh edilsin demiyorum. şampiyon olmak istiyorsan kanat oyuncun olcaydan daha iyi olmalı diyorum. sen olcay bana yeter, senede 8-9 gol-asist yapsın ama oyuna ufakta olsa akıl katmasına, zor durumlarda insiyatif alıp takımı hücuma çıkartmasına, ortalama bir kanat hücumcusu gibi sıfıra inip etkili orta yapmasına hiç gerek yok, hatta formsuz iken koşmak dışında hiçbir şey yapmasına gerek yok, olcay bana yeter diyorsan ne mutlu sana.

Eğer olcay oyuna katkı yapmıyor diyorsan 2. Yarıdaki k.erciyes maçında fernandesin golünü izlemeni öneririm. Bak bakalım gol nasıl gelişmiş

Bu konusmaaya bence son verin
    Arkadas sorumluluk alamiyor bir gokhan tore gibi topla rakibin uzerine gitmiyor demek istemis'tir Olcay Skora katki yapiyor Topsuz cok hareketli .topla fazla oynamiyor.topu alip 2-3 kisiyi gecse skor yapsa yaptirsa Besiktas ta olmazdi.
    Turk ve milli takim oyuncusu maliyetsiz her mac banko oynuyor yilda attigi attirdigi da mukemmel.

• metalist'i sağ beki boşta şu an ama ismi sıkıntı

http://www.transfermarkt.de/cristian-villagra/profil/spieler/30803
  • Büttner'i Dinamo Moskova almış 3,50 m € bonservis ile.Oyuncuya verilecek parayı bulamadım ama 2m€ demiş biri ekşide, ne kadar doğru bilemem.
  • Bu hafta içinde transferleri tamamlamak lazım artık. Görüşmeler yapıldı kesinlikle ama resmiyet yok hala . İnce düşünmek elbet gerekir ama fazla da düşününce geç kalıyor on eleme de var . Yarın önder özenin konuşmasını merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

metalist'i sağ beki boşta şu an ama ismi sıkıntı

http://www.transfermarkt.de/cristian-villagra/profil/spieler/30803

okunuşunu tahmin edebiliyorum

• yalçın nedir ya , anadolu takımımıyız biz ?
    oldu olacak mehmet yıldızı da alalım cenkin yanına

• beşiktaşla ilgili yoruma dikkat
  • quote:

Büttner'i Dinamo Moskova almış 3,50 m € bonservis ile.Oyuncuya verilecek parayı bulamadım ama 2m€ demiş biri ekşide, ne kadar doğru bilemem.

hocam büttner'in gitmesi sorun değil motta'nın ondan eksik kalır yanı yok ama bu tranferler; transfer bütçesi ve ona bağlı olarak transfer yapabilme becerisi bakımından canımı sıkıyor. herkes böyle kabiliyetli adamları rahat rahat alıyor ama biz ıkınıyoruz el darlığı yüzünden. şu bütçe bi 18-19 milyon olsaydı çok rahat olurduk.
  • 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.