Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç çamur atmayın Olcan Gecen Seneye damga vurdu Sakatsız İstikrarlı bi şekilde oynadı Son vuruşları 10 Numara 5 Yıldız
    Ligde Alıncak 2-3 Oyuncu saysanız 1.sırada Olcan olurdu . Beşiktaş o paraları vermez miydi Çok rahat verirdi ANC işin içinde olduktann sonra GS ye 6 milyon euro maliyeti varsa Beşiktaş a 5 olurdu
    Tabi Galatasaray yöneticileri de Transfer için yapmadıklarını bırakmadılar Yağ çekmeler özel görüşmeler Fenerbahce şike yaptı Şampiyon TS demeleri vs vs zemini iyi hazırladılar

Ama en önemli olay Beşiktaş ın Olcan Transferini 2.plana atması oldu Çünkü ciddi ciddi Töre için uğrasıyorlar

Galatasaray a hayırlı olsun iyi oyuncu umarım adapte olamaz
  • Kayseri forumundan alinti

Taraftar

Önder özen Kayseri'ye gelerek Mamur ile görüşecek Sefa'nın transferi bu hafta içi bitecek arkadaşlar bir kaç güne bile bitebilir Mutlu topçu ise acil olarak çok ciddi 2 stoperi istiyormuş Ks kanayan yarası en çok sıokıntı çektiği bu bölgeyi acilen kapatmalıyız demiş.bence sefa karşılıgında nakit para alamazsak eğer stoper oradan gelebilir,ayrıca sezer öztürk ve i.toramanın adı birçok ptt takımıyla adı geçiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

yooo zerre vahlandığım yok kendi adıma forumdaki mesaj geçmişime bak olcanı hiç bir zaman istemedim şahsen aksine gs aldı diye mutlu bile oldum töreyi alabilmek adına elimiz daha da güçlendi. benim anlamadığım siz avukatmısınız gs liler. 1 tane ts li gelip yorum yapmadı siz cayır cayır alev aldınız. karakter meselesi derken ts yi kast ediyorum gs liler zıplıyor haydaaaa!!!

GS'yi de ilgilendiriyor çünkü. BJK yönetiminin hatasını bize yüklemeyin. Ha Töre'yi alacaksınız. Rubin Kazan bilmiyor mu sınırı? Onlar da yüksek fiyat çekecek. Neyse hayırlısı olsun. Umarım alırsınız Töre'yi.

• 5+3 de diretmeseydi bjk yönetimi şimdi olcanıda alırdı piyasada istediği Türk oyuncuyu da. Biz olcana yaklaşık 6-7 milyon bonservis verelim sırf siz konuşmayın diye TS yönetimi size mi versin 1-2 milyona
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan.kaya.

olcan haberinden sonra bakıyorum herkes gökhan töreyi bekler olmuş. umarım öyle olur ama bence "burhan eşer is coming" arkadaşlar. ayrıca burhan gelirse, sırf istatistiğe bakarak, takımın hücum organizasyonuna "0" katkı sağlayan olcayı beğenen arkadaşların burhana laf söyleyeceğini sanmıyorum. adam sivasta 12 gol 8 asist yapmış, sizin olcandan daha iyi dediğiniz olcay beşiktaşta 8 gol 9 asist. bu arkadaşların kafasına göre burhan olcaydan daha iyi topçu. dolayısıyla olcandan da. bu adamlara burhan eşer bile fazla ama.

kardeşim sivasta atmakla trabzonda atmakla beşiktaşta atmanın bir olduğunu düşünmüyorsun herhalde.. herhalde olcayın derbilerde de hiç gol asist yaptığını düşünmüyorsun..

tamam tamam olcay berbat direkt sözleşmesi fesh edilsin anadolu takımı 2.lig topçusu tamam siz demiştiniz olcay alınmadan önce, alanında tüü belasını.. sizin için organizasyon çalım topuk falan golden asisten daha önemli ben anladım..

• 1 sene sözleşmesi kalmış vereceği katkı 2-3 sene olan son sözleşmesini yapacak oyuncuya 5-6m vereceğime gider aynı paraya lanzini,goulart alırım daha iyi, sırf gs aldı diye buna bu kadar takmanın mantığı nedir? bütçenin yarısını verdiler neredeyse adamlar..
  • Olcay'a laf eden carpilir. Su anda Tore'den de, Olcan'dan da daha önde Olcay. Daha da iyi olacak onunde isleyen bir forvet hatti olunca. Olcay çok güzel boşluk yaratan ve çok fazla yaratilan bosluklari olumlu kullanan bir kanat oyuncusu. Olcay'in kiymetini bilin! Buyuk takimda bu istikrarda oynayan adam yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Olcay'a laf eden carpilir. Su anda Tore'den de, Olcan'dan da daha önde Olcay. Daha da iyi olacak onunde isleyen bir forvet hatti olunca. Olcay çok güzel boşluk yaratan ve çok fazla yaratilan bosluklari olumlu kullanan bir kanat oyuncusu. Olcay'in kiymetini bilin! Buyuk takimda bu istikrarda oynayan adam yok...

2.yarın mükemmel oynadı Olcay o performansıyla Real'e gitmeyi bile haketti be..

• Gslileri şu başlıkta görünce hayattan tiksiniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Olcay'a laf eden carpilir. Su anda Tore'den de, Olcan'dan da daha önde Olcay. Daha da iyi olacak onunde isleyen bir forvet hatti olunca. Olcay çok güzel boşluk yaratan ve çok fazla yaratilan bosluklari olumlu kullanan bir kanat oyuncusu. Olcay'in kiymetini bilin! Buyuk takimda bu istikrarda oynayan adam yok...

sana sorum var mesajını alıntılıyorum.. bildiğiniz formsuz olmayan, sezon boyunca 34 maçın 34 ünde oynayıp 34ünde de aynı performansı sergileyen biri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

sana sorum var mesajını alıntılıyorum.. bildiğiniz formsuz olmayan, sezon boyunca 34 maçın 34 ünde oynayıp 34ünde de aynı performansı sergileyen biri var mı?

Ben Olcay'a kızmıyorum haklısınız her maç kötü oynayamaz suç Bilic'in. ama abartmayalım Olcay'ı

• quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Geçen senenin 2.yarısında ki Olcay'ın savunulacak hiç bir yanı yok.Kimse bir şey demesin.O performansla devam ederse forma yüzü göremez.Kerim oynar.Ha ilk senesinde ki performansına dönerse yine oynar.

Olcayı beslemen lazım Olcay topla değil topsuz iyi topçu yani arkaya iyi kaçar ilk yarı fernandes bayağı atıyordu (ts maçı gibi maçlar) 2. Yarı fernandes yokken istediği topları alamadı eğer iyi bir 10 numara gelirse olcay tutulamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    her maç kötü oynayamaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Sivok 2-3 milyon
    Eneramo 1-2 milyon
    Holosko 500 bin-1 milyon.

Şu 3 yabancıdan 5-6 milyon kazanabiliriz aslında.Ts bile Adrian ve Henrigue'yi iyi paraya okuttu.Biz hep zarar ediyoruz.Daha Sezer,Boral,Toraman,Pektemek gibi futbolcularda var.Bunlardan da ne kadar kazansak kardır.

Adamlar Cinle,Katarla baglanti kurup ,oyuncuyu oraya gitmeye ikna edip güzel paraya satiyor biz ise büyük ihitmalle bu oyunculari Anadolu takimlarina bedava dagitacagiz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaan.kaya.

olcan haberinden sonra bakıyorum herkes gökhan töreyi bekler olmuş. umarım öyle olur ama bence "burhan eşer is coming" arkadaşlar. ayrıca burhan gelirse, sırf istatistiğe bakarak, takımın hücum organizasyonuna "0" katkı sağlayan olcayı beğenen arkadaşların burhana laf söyleyeceğini sanmıyorum. adam sivasta 12 gol 8 asist yapmış, sizin olcandan daha iyi dediğiniz olcay beşiktaşta 8 gol 9 asist. bu arkadaşların kafasına göre burhan olcaydan daha iyi topçu. dolayısıyla olcandan da. bu adamlara burhan eşer bile fazla ama.

kardeşim sivasta atmakla trabzonda atmakla beşiktaşta atmanın bir olduğunu düşünmüyorsun herhalde.. herhalde olcayın derbilerde de hiç gol asist yaptığını düşünmüyorsun..

tamam tamam olcay berbat direkt sözleşmesi fesh edilsin anadolu takımı 2.lig topçusu tamam siz demiştiniz olcay alınmadan önce, alanında tüü belasını.. sizin için organizasyon çalım topuk falan golden asisten daha önemli ben anladım..

şimdi sen bir kanat hücumcusunun sivasta gol atması beşiktaşta gol atmasından daha mı kolaydır diyorsun? yani olcay beşiktaşta değilde sivasta oynasa beşiktaşta attığından daha fazlasını mı atardı?

ben olcay berbat, sözleşmesi fesh edilsin demiyorum. şampiyon olmak istiyorsan kanat oyuncun olcaydan daha iyi olmalı diyorum. sen olcay bana yeter, senede 8-9 gol-asist yapsın ama oyuna ufakta olsa akıl katmasına, zor durumlarda insiyatif alıp takımı hücuma çıkartmasına, ortalama bir kanat hücumcusu gibi sıfıra inip etkili orta yapmasına hiç gerek yok, hatta formsuz iken koşmak dışında hiçbir şey yapmasına gerek yok, olcay bana yeter diyorsan ne mutlu sana.

• ne olcanı ya bizim necibimiz var
  • quote:

her maç kötü oynayamaz mı

İyi oynayamaz yazacaktı herhalde Olcay candır <3 Gökhan'da alınırsa geri güzel olur iyi de olur arkaya Medel mis.
  • kaan.kaya. K kullanıcısına yanıt
    burhanın beşiktaşta aynı istatistiği yapması zor diyorum..

diyelim takımda o kadar eksik varken gittin olcayın yerine birini aldın.. bu kaça olur? bu adam 15 gol 15 asist gibi bir istatistik yapabilir mi? ve birton soru..

ya da

hazır olcay gibi adamın varken, bu adam içe kat eden bir kanat iken sağ tarafa çizgiye inen adam mı alsak desek daha doğru olur..

geçen beşiktaşın en güzel golleri vardı lig tvde açın izleyin olcayın ne kadar payı olduğunu pas organizasyonlarında ne kadar önemli olduğunu..

benim için her sezon en az 15 golde payı olması önemli, büyük maç oynaması önemli yoksa ha asistini ortayla yapmış ha kafayla farketmez.. sen diğerleri neden yapmıyor diye bakacaksın, sanki takımda herkes 20 gol 25 asist yapıyor sen diyorsun olcay neden çizgiye inmemiş..
  • Gitti Olcay, Gitti... :(((

Çok iyi olacaktı çokkkkk gelseydi keşkee :((

GS kap a bildirmiş.... hoş onlar bildirip bildirip alamamakta ünlü ama oldu sanırım o transfer :(
  • Escude dava açmış sanırım alacakları için.Necip ve Pedro'ya çok yardımcı oldu, belki de Necip'in bu denli yükselmesinde Bilic kadar payı vardır.Helali hoş olsun alacağı para, sıkıntılı dönemimizde geldi oyun anlamında pek katkı vermese de tecrübesi ile gençlere yol gösterdi, profesyonelliği ile örnek oldu.Hayatta başarılar kendisine.

Kiralık katil de dava açmış bize, uçağı düşsün de diyemiyor ki işte insan neyse artık yorum yapmadan geçeyim kendisine.
  • 
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.