Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (721. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edit, ''yetişkinlik'' olacak klavyenin azizliğine uğradım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Fırat Günayer ‏@firatgunayer

Gecenin bu vakti telefon geldi.. Emenike 2009 yılında 100 bin dolara Beşiktaş'a da önerilmiş.. Tabiki hayır denmiş..E Tabata varken normal..

İbrahimovic, Yaya bu kulübün kapısından dönmüş Emenike kim..Şu tarz fantezi haberlerin prim yapması çok yanlış, daha doğrusu bu haberlere itibar edilmesi yanlış.

Ayrıca Fırat Günayer önce yetişnik öncesi çağından çıksın da büyüsün biraz.Ayrıca da haber yapacağı röportaj yapacağı konuları da önceden araştırsın da gitsin mekana.Sonra rezil oluyor canlı yayında.

Cidden benim kaç senedir merak ettiğim şey örneğin ronaldinho daha yeni futbola başladığın Türkiyede takımlara önerilmiş + Mesut özil öyle eğer doğruysa bunlar biz boşuna Türkiye ligi izliyoruz yemin ederim 100 - 200 bin doların hesabını yapıp beş para etmeyecek adamlara milyonlarca paralar verirler umarım doğru değildir bu tür haberler yoksa Cidden boşa vakit harcamışız yıllarca bu ligi izleyerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

quote:

Gecenin bu vakti telefon geldi.. Emenike 2009 yılında 100 bin dolara Beşiktaş'a da önerilmiş.. Tabiki hayır denmiş..E Tabata varken normal..

İbrahimovic, Yaya bu kulübün kapısından dönmüş Emenike kim..Şu tarz fantezi haberlerin prim yapması çok yanlış, daha doğrusu bu haberlere itibar edilmesi yanlış.

Ayrıca Fırat Günayer önce yetişnik öncesi çağından çıksın da büyüsün biraz.Ayrıca da haber yapacağı röportaj yapacağı konuları da önceden araştırsın da gitsin mekana.Sonra rezil oluyor canlı yayında.

Cidden benim kaç senedir merak ettiğim şey örneğin ronaldinho daha yeni futbola başladığın Türkiyede takımlara önerilmiş + Mesut özil öyle eğer doğruysa bunlar biz boşuna Türkiye ligi izliyoruz yemin ederim 100 - 200 bin doların hesabını yapıp beş para etmeyecek adamlara milyonlarca paralar verirler umarım doğru değildir bu tür haberler yoksa Cidden boşa vakit harcamışız yıllarca bu ligi izleyerek.

mesut , gökhan inler , ibrahimovic o zamanlar türk yöneticiler bundan topçu olmaz , gereksiz para harcama diye bakıyolardı yetenek değerlendirme 0 adamlarda .

ronaldinho'nun önerildiği yalandır 10 yaşındaki videoları var internette o zamanlar hiç futboldan anlamayan yıldız olacağını anlamıştır onun

• 22 Haziran 2014 15:23 NTVSpor.net

Yeni sezon hazırlıklarına 24 Haziran’da başlayacak olan Beşiktaş, bir süredir transferi için çaba harcadıkları oyuncular hakkında resmi açıklamaları bu hafta yapmayı planlıyor.

Siyah beyazlılar, transferde resmi adımları atmaya hazırlanıyor…

Transfer planlamasında defans, orta saha ve forvet hattına yabancı 3 oyuncu almayı düşünen Yönetim Kurulu, görüştüğü futbolculara ile resmi imza attırmak için geldi.

Yönetimin ilk olarak Rodrigo Moledo ile anlaşma yapması bekleniyor. Metalist Kharkiv’den 2.7 milyon euro karşılığında transfer edilecek Brezilyali defans oyuncusuna yıllık 1.3 milyon euro ücret ödenecek. Transferde bir sorun yaşanmaması halinde 26 yaşındaki Moledo’nun Almanya’da yapılacak hazırlık kampına katılması tahmin ediliyor.

YENİ 10 NUMARA LANZINI
    Beşiktaş’ın sona yaklaştığı diğer isim ise Arjantinli orta saha oyuncusu Manuel Lanzini.

21 yaşındaki futbolcu için uzun süren pazarlıklar sonucu River Plate ile büyük oranda anlaşan yönetiminin, bu hafta içinde resmi imzalari atması sürpriz olmayacak. Beşiktaş yeni 10 numarası Lanzini ile 4 yıllık mukavele imzalamayı planlıyor.

MITROGLOU TAMAM GİBİ ANCAK…
    Bu hafta içinde sonuçlandırılması düşündüğü diğer transfer ise Yunan forvet Kostas Mitroglou.

Teknik direktör Slaven Bilic’in ısrarla istediği golcü futbolcuyu 1 yıllığına kiralamayı düşünen Beşiktaş, Fulham ile uzlaşma sağladı. Şu anda Yunanistan Milli Takımı ile Brezilya’da bulunan 26 yaşındaki oyuncunun geçen sezonun ikinci yarısında ve Milli Takim’da sakatlık yaşaması yönetimi daha dikkatli olmaya yönlendirdi.

Mitroglou’nun son sağlık durumu ile ilgili geniş kapsamlı rapor istenirken, yapılacak kontrollerinde ciddi bir sakatlığa rastlanmaması durumunda Yunan oyuncu Beşiktaş’ın yeni forveti olarak kadroya dahil edilecek.

• KARTAL GÜN SAYIYOR

Yeni sezon hazırlıklarına 24 Haziran’da başlayacak olan Beşiktaş, bir süredir transferi için çaba harcadıkları oyuncular hakkında resmi açıklamaları bu hafta yapmayı planlıyor.

Siyah beyazlılar, transferde resmi adımları atmaya hazırlanıyor…

Transfer planlamasında defans, orta saha ve forvet hattına yabancı 3 oyuncu almayı düşünen Yönetim Kurulu, görüştüğü futbolculara ile resmi imza attırmak için geldi.

Yönetimin ilk olarak Rodrigo Moledo ile anlaşma yapması bekleniyor. Metalist Kharkiv’den 2.7 milyon euro karşılığında transfer edilecek Brezilyali defans oyuncusuna yıllık 1.3 milyon euro ücret ödenecek. Transferde bir sorun yaşanmaması halinde 26 yaşındaki Moledo’nun Almanya’da yapılacak hazırlık kampına katılması tahmin ediliyor.

YENİ 10 NUMARA LANZINI
    Beşiktaş’ın sona yaklaştığı diğer isim ise Arjantinli orta saha oyuncusu Manuel Lanzini.

21 yaşındaki futbolcu için uzun süren pazarlıklar sonucu River Plate ile büyük oranda anlaşan yönetiminin, bu hafta içinde resmi imzalari atması sürpriz olmayacak. Beşiktaş yeni 10 numarası Lanzini ile 4 yıllık mukavele imzalamayı planlıyor.

MITROGLOU TAMAM GİBİ ANCAK…
    Bu hafta içinde sonuçlandırılması düşündüğü diğer transfer ise Yunan forvet Kostas Mitroglou.

Teknik direktör Slaven Bilic’in ısrarla istediği golcü futbolcuyu 1 yıllığına kiralamayı düşünen Beşiktaş, Fulham ile uzlaşma sağladı. Şu anda Yunanistan Milli Takımı ile Brezilya’da bulunan 26 yaşındaki oyuncunun geçen sezonun ikinci yarısında ve Milli Takim’da sakatlık yaşaması yönetimi daha dikkatli olmaya yönlendirdi.

Mitroglou’nun son sağlık durumu ile ilgili geniş kapsamlı rapor istenirken, yapılacak kontrollerinde ciddi bir sakatlığa rastlanmaması durumunda Yunan oyuncu Beşiktaş’ın yeni forveti olarak kadroya dahil edilecek.

NTVSPOR

• Mitroglou na içim ısınmadı bir türlü. daha doğrusu geçmişinde pek bir başarısı olmayıp 1 sezonda parlayan oyunculara içim ısınmıyor...
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Halen daha boşuna izliyoruz. Akıllanmaz bizim takımlar. Halen daha Süper Lig'de top koşturan takımların yarısının düzgün bir yerlisi yok. Yerli'yi geçtim adam akıllı gençleri bile yok. En güzel Torku Konya yapıyor. Adam bulup getiriyor yetişkinleri oynatıyor. Diğerleri halen daha Katar kafasında 30 yaşını geçmiş ortalama üstü oyuncuya imza attır. Daha geçenlerde gördüm Sivas ya da Trabzon gene düşmüşler 30 yaşında ki adamın peşine. Bu kafa ile nereye varacaklar çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Halen daha boşuna izliyoruz. Akıllanmaz bizim takımlar. Halen daha Süper Lig'de top koşturan takımların yarısının düzgün bir yerlisi yok. Yerli'yi geçtim adam akıllı gençleri bile yok. En güzel Torku Konya yapıyor. Adam bulup getiriyor yetişkinleri oynatıyor. Diğerleri halen daha Katar kafasında 30 yaşını geçmiş ortalama üstü oyuncuya imza attır. Daha geçenlerde gördüm Sivas ya da Trabzon gene düşmüşler 30 yaşında ki adamın peşine. Bu kafa ile nereye varacaklar çok merak ediyorum.

Yaş önemli bir faktör kabul ancak 30 yaş gerçekten yaşlı anlamına gelmiyor.. Tamam belki fizik düşmeye başlıyor ama artık tecrübe fiziğin önüne geçmeye başlıyor. Önemli olan katkı yapabilecek oyuncu almak. Mesela Drogba, adam gs ye geldi yapabileceğinin en iyisini yaptı ve ayrıldı..
    İsterse 35 yaşında gelsin, gelsin ama kaldığı süre boyunca katkı yapsın bir işe yarasın..

• quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Yaş önemli bir faktör kabul ancak 30 yaş gerçekten yaşlı anlamına gelmiyor.. Tamam belki fizik düşmeye başlıyor ama artık tecrübe fiziğin önüne geçmeye başlıyor. Önemli olan katkı yapabilecek oyuncu almak. Mesela Drogba, adam gs ye geldi yapabileceğinin en iyisini yaptı ve ayrıldı..
    İsterse 35 yaşında gelsin, gelsin ama kaldığı süre boyunca katkı yapsın bir işe yarasın..

Ici gecmis yildizlari izlemek hosuma gitmiyor. Bursa sampiyon oldugu nesili cok iyiydi mesela. Ama daum resmen o jenerasyonu yikip gitti. Yazik oldu takima. Mesela Malouda getiriyorsun ama adam belli. Zaten o da kacmanin yoluna bakiyor. Yazik oluyor paralara. Belli bir planlama yapilmadan. Bundn topcu olur mantigiyla gidiyor resmen ulkede futbol. Iyi degil bu. Profosyonellerin el atmasi lazim artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• (Demba ba, Gomis, Eto'o, Adebayor) gibi siyahi bitirici forvet beklerken taraftarın Mitroglou'a ısınamaması çok normal. Bu takım ikinci bir Almeida faciasını kaldıramaz.
  • Mitroglou'nun Almeida'dan +sı nedir söyleyin de içimi rahatlatın çünkü artık Almeida gibi ağır forvetler beni korkutuyor.2.Almeida'yı kaldıramam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brockman

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

quote:

mesut , gökhan inler , ibrahimovic o zamanlar türk yöneticiler bundan topçu olmaz , gereksiz para harcama diye bakıyolardı yetenek değerlendirme 0 adamlarda .

ronaldinho'nun önerildiği yalandır 10 yaşındaki videoları var internette o zamanlar hiç futboldan anlamayan yıldız olacağını anlamıştır onun

Aynen R10 yalan.Ama İbra doğru, genç diye alınmadı tabi yerine Pascal geldi o ayrı.Yaya alınmadı.Gökhan İnler alınmadı.Mesut'u antrenmana çıkartmadılar gönderdiler geriye 15 yaşında.O hırsla nerelere geldi..

O değilde bak yine gözüm takıldı mesaja, adamdaki boş kibire bakar mısın gece telefon gelmiş de Emenike önerilmiş de..Burayı düzenli takip eden üye arkadaşlardan birine akademik eğitim verilsin, yüz kat daha detaycı ve doğru habercilik yapar.

• sınavları atlattık şükür özlenmiş bu ortam bir de transfer olsa tadından yenmez ama hala duyum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehirspor Kulübü Teknik Asbaşkanı Mehmet Akman, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan ve Beşiktaş Kulübü Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in yaptığı görüşmenin detaylarını HABER1903’e açıkladı.

Akman, HABER1903’e yaptığı açıklamada;

-GÖRÜŞMENİN ANA KONUSU TARIK ÇAMDAL’DIR-

Görüşmenin ana konusunun Tarık Çamdal olduğunu açıklayan Mehmet Akman; “Görüşmeler yapılıyor. Özellikle Tarık ile ilgili belli şartlar konuşuluyor. Ancak daha sonuçlanmış değil. Onların da bizim de tekliflerimiz var. Biz onların onlar da bizim tekliflerimizi değerlendiriyor. Görüşmelerde sohbet tarzında Özgür Çek ve Erkan Zengin isimleri de geçiyor. Ama mesela geçen sezon Galatasaray Tarık ile ilgileniyordu, Veysel gitti. Dünkü görüşmenin ana konusu Tarık’tı. Önemli olan bir araya gelmekti. Beşiktaş da ciddiyetini gösterdi. İnşallah hayırlısı” dedi.

-BEŞİKTAŞ’IN BİZİM İÇİN AYRI BİR YERİ VAR-

Beşiktaş’ın kendileri için ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Akman; “Bütün kulüpler bir yana, Beşiktaş’ın bizim için ayrı bir yeri var. Geçen sene Veysel ve Tarık konusunda bazı kulüplerin yapmış olduğu yanlış ve etik olmayan davranışları Beşiktaş sergilemedi. Bu nedenle bireysel olarak konuşuyorum, Beşiktaş’ın biz de ayrı bir yeri var. Başka kulüp için 5 olan bonservis bedeli Beşiktaş için 3 olabilir. Tabi bu rakamları hayali olarak söylüyorum” dedi.

-TAKAS OYUNCU TEKLİFİNİ DE SUNUYORLAR-

Beşiktaş’ın Tarık Çamdal için takas oyuncu teklifinde de bulunduğunu söyleyen Mehmet Akman; “Takas oyuncu teklifini de sunuyorlar. Ama kulüplerin takas olarak sunduğu oyuncular, transfer gerçekleşmediği zaman ve oyuncu, gözden çıkarıldığını basın yoluyla öğrendiğinde motivasyonu bozuluyor. Bu nedenle isimleri söyleyemem. Ama takas oyuncu teklifleri de var” dedi.

-BİRKAÇ GÜN İÇERİSİNDE YENİDEN BİR GÖRÜŞME YAPILIR-

Yönetim Kurulu’nda konuyla ilgili değerlendirme yapılacağını belirten Akman; “Pazartesi günü bizim yönetim kurulu toplantımız var. Değerlendirmeler yapılacak. Herhalde birkaç gün içerisinde yeniden bir görüşme yapılır” diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

• Tarık çok iyi olur sağ bek için.Umarım alınır.
  • Tarık için 1 tl para verirse yönetim başarısızdır neden mı devre arası bedavaydı. oyuncu versin sorun yok ama para verilmemeli.
  • baya olumlu konuşmuş asbaşkanları takas + oyuncuya alırız gibi duruyor aşırı yüksek ücret istemezlerse
  • Tarığı alırsak sağ beke çözümü buluruz hemde yerli.
  • Geçtiğimiz yıl da sıkıntısını çektiği 10 numara boşluğunu Arjantinli Lanzini'yle kapatmak isteyen Beşiktaş yönetimi, 21 yaşındaki oyuncu konusunda mutlu sona yaklaştı.

Genç arjantinli futbolcu için 6 milyon Euro isteyen River Plate'e 5 milyon euro öneren Siyah beyazlı yönetim, kamp öncesi transferi bitirmek istiyor.

Transferde önceliğini oyun kurucuya veren Beşiktaş yönetimi bu konudaki çalışmalarında mutlu sona ulaşmak için günleri sayıyor.

Manuel Lanzini için geçtiğimiz hafta İstanbul'da, River Plate yöneticisi ve menajerlerle masaya oturan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin prensip anlaşmasına vardığı ve tarafların, sözleşmenin detayları üzerinde konuştuğu bildirildi.

Lanzini için 6 milyon euroda ısrar eden River Plate'e Siyah Beyazlı yönetimin bonuslarla birlikte önemli bir teklife daha hazırlandığı ve arjantin kulübünün bu teklifi geri çeviremeyeceği belirtildi.

Beşiktaş yönetiminin Lanzini'nin transferinin ardından forvet ve yerli oyuncular için görüşmeler yapacağı bildirildi.

Mitroğlu konusunda önemli aşama kaydeden Siyah Beyazlı yönetimin dünya kupasında forma giyen bu futbolcu için menajerler aracılığı ile pazarlık yaptığı öğrenildi.

Yunan golcü için Fulham kulübüyle pazarlıklarını sürdüren siyah beyazlı yönetimin bir sonraki hedefi ise defans için yapılacak takviye...

Metalist Kharkiv forması giyen Rodrigo Moledo'yu transfer etmek isteyen Beşiktaş yönetiminin bu futbolcuyu bonservisiyle birlikte almak için girişimlerini sürdürüyor.

Ukrayna kulübüyle 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Moledo'nun, ülkede yaşanan karışıklık yüzünden ayrılmak istediği ve bu konuda ısrarcı olduğu bildirildi.

Beşiktaş yönetiminin Moledo transferinin ardından yabancı dosyasını kapatacağı ve genç Türk futbolculara yöneleceği belirtildi.

LİG TV

• quote:

Orijinalden alıntı: ByKöpekBalıgı

Mitroglou'nun Almeida'dan +sı nedir söyleyin de içimi rahatlatın çünkü artık Almeida gibi ağır forvetler beni korkutuyor.2.Almeida'yı kaldıramam.

Almeida şampiyonluktan eder Mitroglou şampiyon yapar kardeşim. Sapla samanı karıştırmayalım.
  • 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.