Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O Almeida ile de sözleşme uzatmadik onun iyisinin peşindeyiz Kalou tek forvette iş yapmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuzhan'ı yedek bırakacak teknik direktör yok daha dünyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

sıcak duyum geldi

SERDAR SARIDAĞ @serdarsaridag · 14 dk.
    Eğer biterse Oğuzhan yedek kesin bilgi :-)

SERDAR SARIDAĞ @serdarsaridag · 13 dk.
    Lanzini ile ikisi müthiş iş yapar

SERDAR SARIDAĞ @serdarsaridag · 6 dk.
    Mitroglou bitmeye çok yakın biterse forvet bonservisine ayrılan para o adama harcanacak işte :-)

mitroğlu ve lanziniden başka bi adamdahamı varmış anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Arkadaş o değilde hadi mitroglu tamam diyelim bu önder özenin o kıpır kıpır bizim seveceğimiz dediği oyuncular kim neredeler olacak mı olmazsa bizim beğeneceğimiz başka oyuncular var mı

Var kardesim paketin icinde oda var

• artık varya duyumculardan miğdem bulanmaya başladı 1 gr heycanlanmıyorum duyumcu yazısı görünce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acAn07

quote:

sıcak duyum geldi

Mitroglou bitmeye çok yakın biterse forvet bonservisine ayrılan para o adama harcanacak işte :-)

Ricardo Goulart ismi geçmiş arkadaş eksik alıntılamış .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Oğuzhan'ı yedek bırakacak teknik direktör yok daha dünyada

Sezon başında Oguzhan yedekti hatırlarsan Veli atiba fernandes oynuyordu kamp boyunca böyle oldu tromsö maçlarında da TS maçında da OĞUZHAN YEDEK başladı.

• bu nijeryadaki omeruo bizim transferi için menajerini çağırdığımız chelseali oyuncu mu arkadaşlar?
  • Duyumcunun biri külübüyle faks gelmiş imzalar atıldı,pazartesi açıklanacak dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutluay7

quote:

Sezon başında Oguzhan yedekti hatırlarsan Veli atiba fernandes oynuyordu kamp boyunca böyle oldu tromsö maçlarında da TS maçında da OĞUZHAN YEDEK başladı.

2-3 maç için bahsetmiyorum genelden bahsediyorum.Yani CL ön eleme deplasman maçında yedek başlayabilir veya Gs deplasmanında taktik gereği.Sezon başında yedek olmasının nedeni kampta yaşadığı sakatlıklardı.Hazırlık maçlarını kaçırmıştı hatta bu yüzden.Oğuzhan ne yapar eder formayı kapar

• quote:

Orijinalden alıntı: darknesr

quote:

Orijinalden alıntı: acAn07

quote:

sıcak duyum geldi

Ricardo Goulart ismi geçmiş arkadaş eksik alıntılamış .

eeeee ozmn lanziniyi kanatta düşünüyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: saricasi

Duyumcunun biri külübüyle faks gelmiş imzalar atıldı,pazartesi açıklanacak dedi.

hangi duyumcu
  • acAn07 kullanıcısına yanıt
    Zaten Kanatlardada oynayabilen bi 10 numara arıyorlardı lanzini olursa tam tanıma uyuyor fakat bu Ricardo Goulart kimdir nedir bilmem az önce bi videosunu izledim beleşçi gibi geldi :D
  • Çarşıya gittim Lanzini eve geldim Burhan Eşer :/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mutluay7

quote:

2-3 maç için bahsetmiyorum genelden bahsediyorum.Yani CL ön eleme deplasman maçında yedek başlayabilir veya Gs deplasmanında taktik gereği.Sezon başında yedek olmasının nedeni kampta yaşadığı sakatlıklardı.Hazırlık maçlarını kaçırmıştı hatta bu yüzden.Oğuzhan ne yapar eder formayı kapar

Oguzhan aylarında ve üzerinde oyuncu olursa CL de yedek oturması şaşırtmaZ.fizik olarak kötü olmasın da oguzhan sürekli oynar inşallah

• darknesr kullanıcısına yanıt
    bide takımı bukadar güney amerikalı ile doldurmamk lazım , disiplin problemi olur bence
  • saricasi S kullanıcısına yanıt
    Kimmis o?

• acAn07 kullanıcısına yanıt
    Valla Lanzini alınamazsa Goulart alınırsa ona da tavım tam aradığımız adam sahte forvet ama kanat özelliği yok diye biliyorum tam emin değilim.
  • Beşiktaş'ta ipler gerildi! ''İstifalar...''

Beşiktaş'ta Salı günü yapılacak toplantının ardından sürpriz istifaların gelebileceği öğrenildi.

Atletico Madrid'li yıldız Süper Lig'e
    Beşiktaş'ta salı günü büyük patırtı kopabilir. Birkaç gün önce Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi, Önder Özen ve Slaven Bilic'in katıldığı toplantıda, Çebi ile Özen arasında "yıldız", Özen ile Bilic arasında ise "menajer" tartışmaları yaşanmıştı. Salı günü yapılacak olan toplantıda aynı tartışmaların devam etmesi durumunda sürpriz istifaların gelmesinin bile gündemde olabileceği bildirildi. Özellikle Bilic'in yaşanan ortamdan çok sıkıntılı olduğu ve görevi bırakmasının bile gündeme gelebileceği konuşuluyor.

Çebi'nin en baştan beri hoş bakmadığı Özen'in de yine bu toplantıda Başkan Orman'dan alacağı mesajda çok önemli olacak. Bu toplantıda takımdan ayrılacak oyuncular da kesinlik kazanacak. Frei ve Muhammed ile Toraman ve Sezer konularında yine bazı tartışmaların yaşanması bekleniyor.

Ulan adamlar bıkmıyor inadına inadına yazıyor. Hergün yalanlama mı yazılacak arkadaş yeter artık ya.

• İster Lanzini olsun ister başkası, o bölgelerde oynayan yeni transfer önce Oğuzhan'ı nasıl keserim diye düşünmeli. Ben banko oynarım diye gelen dakika 70-80'de Oğuzhan yorulsun da oyuna gireyim diye bekler.

• 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.