Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mustafa Çevik @Mustafacevik10 · 2 sa.
    Transferin Sessiz Kluplerinden Beşiktaş 2014 Dünya Kupasının Süpriz Takımı Kostarikanın Kaptanı Bryan Ruizle Anlaştı
  • Bu Mensah çok iyi be her topu kesti.
  • Roma forumlarina gore Lanzini roma ile anlasti 7M€'a geçmiş olsun hepimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darknesr kullanıcısına yanıt
    buna bozulurum işte, ayrıca roma forumları epey önce salihinde bittiğini söylüyordu, şuan olaylar flu neyin ne olduğu haftaya netleşir..
  • darknesr kullanıcısına yanıt
    Anlaşma ihtimali çok yüksek çünkü Lanzini İtalya'da yabancı statüsünde olmuyor benim bildiğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

şöyle birşey var

Transferin Sessiz Kluplerinden Beşiktaş 2014 Dünya Kupasının Süpriz Takımı Kostarikanın Kaptanı Bryan Ruizle Anlaştı

Dogruysa lanzini olmadi demektir , is yapar mi ? Bence yapar iyi transfer olur. Ama lanziniye sartlaninca umidi kesmek istemiyo insan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: darknesr

Roma forumlarina gore Lanzini roma ile anlasti 7M€'a geçmiş olsun hepimize

7.1 verelim bize verirler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

buna bozulurum işte, ayrıca roma forumları epey önce salihinde bittiğini söylüyordu, şuan olaylar flu neyin ne olduğu haftaya netleşir..

Ben hala transfer listesinde olduguna inanmıyorum bu isimlerin ya gündemi degistirdiler yada cidden beceremiyor bizim imza komitesi
    Cok farkli isimler gelecek gibi bir his var

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgursum

quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

şöyle birşey var

Dogruysa lanzini olmadi demektir , is yapar mi ? Bence yapar iyi transfer olur. Ama lanziniye sartlaninca umidi kesmek istemiyo insan :)

biraz araştırdımda kolpacıymış daha önce söylediği şeylerin neredeyse hiçbiri çıkmamış
  • ozgursum kullanıcısına yanıt
    DK da takimi tasiyanlardan. Ama Lanzini daha iyidir. Valla Lanzini kacarsa cok uzuluruz. Ama Roma girdiyse araya bize anca arkasindan su dokmek kalir maalesef.

• Lanzini geleceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Lanzini geleceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek

Abi gece 12 dediler bir sonuc yok simdide gece 2 diyorlar
    umutlar bitti gibi

• lazini romaya imzaladıktan sonra
    fikret orman "lanzini bizim 1. tercihimiz değildi , zaten kendisi kronik arjantin tangosu" der artık
  • Bence ya kafa karıştırılıyor yada anlaşıldı 3.ihtimali düşünmek istemiyorum..

• Lanziniye çok alıştırdım kendimi olmazsa yine büyük hayal kırıklığına uğrayacaz çok istiyorum bu transferi
  • Biliyorum deli para aldığını ama belki Avrupa oynama isteği falan varsa :)

• hala akillanmadiniz mi renktaslarim? bu dedikodularin 1 gercek haberi varsa 1000 tane uydurma sallamasyon haberi oluyor. birakin bosuna zamaninizi oldurmeyin bu haberlerle bir sey olmaz. ben ronaldinho haberlerinden sonra transfer zamazingosu islerini tamamen biraktim. yazan adamlar dunya kupasinda begendigi kim varsa Besiktasimiza transfer (!) edip imzayi attiriyor. Fanatik'e kalsa, Besiktas Eric Cantona'ya imzayi attirdi, Pele'yle prensipte anlasti.

• Lanzini gelmez ise yeminle olay cikartirim. Baska adamlar için siteden açıklama yapip ilgilenmiyoruz diye yazi yazmayi biliyorlar. Lanzini için biyik altindan guluyorlar.simdi cikip ilk tercih degilsi para icin gitti falan derlerse harbi diyorum fena soverim. Yeter artik be adam gibi kadro istiyoruz. Git olcana 4 milyon ver lanziniye çingene pazarligi yap. Adami hasta ediyorlar gece gece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bryan Ruiz haberi ara transferden kalma.Isıtıp öne sürülmüş.
  • sıcak duyum geldi

SERDAR SARIDAĞ @serdarsaridag · 14 dk.
    Eğer biterse Oğuzhan yedek kesin bilgi :-)

SERDAR SARIDAĞ @serdarsaridag · 13 dk.
    Lanzini ile ikisi müthiş iş yapar

SERDAR SARIDAĞ @serdarsaridag · 6 dk.
    Mitroglou bitmeye çok yakın biterse forvet bonservisine ayrılan para o adama harcanacak işte :-)
  • 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.