Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • blerim dzmeaili... bugün sırf onun için napoli maçını izledim. ilk yarıda napoli'nin gol dışında kaleyi bulan iki şutu da ondandı. bi tane de gol attı. bu adam çok iyi olur orta sahaya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Arkadaşlar 5 yabancı kuralı gelirse işler çok karışacak. Ben Pedro ve Atibanın kesinlikle ilk 11'de olmalarını bekliyorum. 3 yabancı monte edilecek kadroya. Sağ bek-sol bek- sağ açık- orta saha ve forvet mevkiileri açıkta. Peki bu 5 mevkiin hangilerine yabancı alınmalı sizin görüşünüz nedir ? Bence orta saha ve forvet kesinlikle ama kesinlikle kaliteli birer yabancı alınmalı.

Sol bekte gönlümden geçen isim Caner Erkin yerli olması ve sözleşmesi sona ermesi sebebiyle ama sanmıyorum çok zor,yabancı olmasa Motta oynasın memnunum ama neredeyse bütün hakkımız defansla gidiyor motta franco-yeni stoper derken,sağbek'e kim alınacak muallak bu yerli olmalı,kısacası oraya yine dandik birisi gelir serdar da olduğu gibi,fırat günayer "Herkes sağ bek soruyor..İsim söyleyemem ama sağ bek hazır.." demişti,merak ediyorum bekleyip göreceğiz kimle anlaştıklarını

• Victor Andrade diyorlar ?? Olursa heryerimi keserim aylar önce alabileceğimizden değil sadece izleyin çok iyi oyuncu olacak diye videosunu koymuştum foruma efsane olur ya
  • Taarin T kullanıcısına yanıt
    Andrade nin mevkisi nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • franco motta kesin kalacak isimler bana göre (atiba kalırsa dönüşümlü oynar eğer 5+2+1 olursa). bir orta saha bir forvet transferi ile 4 yabancı ediyor. solda olcay sağda gökhan orta sahada veli necip oğuzhan defansta ersan kalede tolga olursa 1 kişilik kontenjan kalıyor.orasıda sağ bek ama bana kalırsa yerli futbolcu alacaklar.

3.futbolcu bana göre defans göbeği olacak. ersan-franco ikilisi iyi ama şl için çok eksik heleki uzun toplarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Olcay'la benzer oyun yapısı olarak değil tabiki mevki olarak.Sol ön oynar,yardımcı forvet oynar gerekirse sağda oynar.

İnanılmaz yetenekli tam Brezilyalı bileklerine inanılmaz hakim.Alınırsa +3 oyuncusu olarak alınır 18 yaşında daha.Çok iyi yatırım olur ama sanmıyorum ne onların bırakacağını ne bizim 18 yaşındaki adama para vereceğimizi
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    İsim verip durma :D motoru yaktırcan bize
  • gazetelerin yalan yanlış haberlerine aldırış etmeyin

bakmanız gereken yer transfermakt ama türkçe olarak bakmayın ....yine yalan dolan...

http://www.transfermarkt.de/de/besiktas-istanbul/startseite/verein_114.html
  • Hunt Yüzde 100 gelmiyor

Musa
    Sezona 7 yabancıyla başlıyacağız Devre arası takıma Musa katılacak.5+2+1 deki 1 Musa Muhammed evladımız.

kesin bilgi yayınızD
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanjonturk

hocam sen yenisin alışırsın zamanla bana bu arada yedek kulübesi için kanat oyuncusu isteniyorsa young boys'de ki venezuellalı josef martinez en büyük hayallerimden. bu sene 14 gol 7 asisti var. 20 yaşında henüz. bi bakın derim

http://www.youtube.com/watch?v=QCVGWdoQ7CI

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Olcay'la benzer oyun yapısı olarak değil tabiki mevki olarak.Sol ön oynar,yardımcı forvet oynar gerekirse sağda oynar.

İnanılmaz yetenekli tam Brezilyalı bileklerine inanılmaz hakim.Alınırsa +3 oyuncusu olarak alınır 18 yaşında daha.Çok iyi yatırım olur ama sanmıyorum ne onların bırakacağını ne bizim 18 yaşındaki adama para vereceğimizi

Medel-Diego-Forvet-Stoper-Sağbek(?)-Motta(?),eldeki Atiba ve Franco işler çok karışık bu yazdıklarımdan hangileri ya da hangi bölgeye yapılacak transferler gerçekleşir bilmiyorum ama bu çocuk 5+3'lük yabancı sınırıyla(ki 5+0+3'te imkansız zaten) kadroda zor yer bulur,iyidir kötüdür onu bilmiyorum ama görüldüğü üzere bizimkiler bu sezon genç yerine tecrübe üzerine kurmuşlar transfer planlaması hem avrupa hem kariyer tecrübesi olan oyuncular ki bizim hep derbilerde,son dakikalarda maç verme nedenlerimizden birisi de bu tarz oyuncuların eksikliğiydi doğru yoldayız bu açıdan.Neyse konuyu saptırmadan,çocuğun sözleşmesi 3 ay sonra bitiyormuş bizimkiler kadroda tutmak yerine imza attırıp takıma almadan kiralayabilirler ya da artık dikilitaş ya da belçikadaki anlaşılan kulübe gönderilebilir ilk sezon için.O değil de hakkında bu kadar konuştuk ama kaynak nedir başta sormam gerekeni sonda soruyorum ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: furkanjonturk

hocam sen yenisin alışırsın zamanla bana bu arada yedek kulübesi için kanat oyuncusu isteniyorsa young boys'de ki venezuellalı josef martinez en büyük hayallerimden. bu sene 14 gol 7 asisti var. 20 yaşında henüz. bi bakın derim

http://www.youtube.com/watch?v=QCVGWdoQ7CI

yerliler ve gurbetçiler konusunda transfermarktten baya bilgilendim ama sen dünya çapı takılıyorsun havuz çok büyük Allah kolaylık versin:D

Önder Hoca 'da Amerika kıtalıları seviyor olabilir bu venezuellalı chavez kardeşimiz:D

benim hayallerimi yıkan Başkanın Divan Toplantısın daki evet bazı hatalarımız var transfere çok para harcadık dedi.Ben bu lafın üstüne 4 bonservissiz yabancı Aydın Karabulut Orhan Gülle 2. ligten 1 2 bonservissiz ve Erkan Kaş Atınç Nukan ve hatta Sezer ve Toraman'ın affı ile 0 bonservisle sezona başlamasından korkuyorum.

• quote:

quote:

brezişyadan 18 yaşında adı duyulmuş oyuncu almak harcımız değiil. hele ki oranın kayserisi santos'dan almak hiç değil ekvador kolombiya meksika pazarına bakılmalı. junior sornoza var mesela ekvador'da neymar muamelesi görüyo şu an...

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/junior-sornoza/profil/spieler_189488.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Vitinho

quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

quote:

Orijinalden alıntı: Vitinho

Fırat Günayer ‏@firatgunayer 28 sn.
    Bir de stoper transferi var..
    Adaylardan biri daha önce Fenerbahçe'nin de gündemine gelmişti..
    Gelirse büyük iş olur..Bekleyip göreceğiz..

Rolando??

Bence de olabilir

Ne Rolando'su yahu Alex işte bildiğimiz.Paris'li Alex.

Rolando'yu paşa bile alabilir, neresi büyük iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piece de Resistance

quote:

quote:

Medel-Diego-Forvet-Stoper-Sağbek(?)-Motta(?),eldeki Atiba ve Franco işler çok karışık bu yazdıklarımdan hangileri ya da hangi bölgeye yapılacak transferler gerçekleşir bilmiyorum ama bu çocuk 5+3'lük yabancı sınırıyla(ki 5+0+3'te imkansız zaten) kadroda zor yer bulur,iyidir kötüdür onu bilmiyorum ama görüldüğü üzere bizimkiler bu sezon genç yerine tecrübe üzerine kurmuşlar transfer planlaması hem avrupa hem kariyer tecrübesi olan oyuncular ki bizim hep derbilerde,son dakikalarda maç verme nedenlerimizden birisi de bu tarz oyuncuların eksikliğiydi doğru yoldayız bu açıdan.Neyse konuyu saptırmadan,çocuğun sözleşmesi 3 ay sonra bitiyormuş bizimkiler kadroda tutmak yerine imza attırıp takıma almadan kiralayabilirler ya da artık dikilitaş ya da belçikadaki anlaşılan kulübe gönderilebilir ilk sezon için.O değil de hakkında bu kadar konuştuk ama kaynak nedir başta sormam gerekeni sonda soruyorum ben de

Bence bizimkilerin planladığı ;

Tolga
    Sefa-Pedro-Ersan-?
    Noboa-Veli
    Diego
    Töre ? Olcay

?'lerinin hepsi yabancı.Noboa sembolik isim.O veya onun gibi çift yönlü oyuncu bakıyorlar oraya.Yani Medel işi olmaz gibi geliyor.Medel'i almak istememizin tek nedeni hem ön libero hem stopere yabancı alacaklar 2sini tek yabancıyla halletmek isteyebilecek olmaları.Ama pek ihtimal vermiyorum.Sol bek tamamen sağ beke bağlı.Eğer Sefa gelirse belliki sağ bek için alacaklar.Ya da sağ bek için alacakları 1 yerli mutlaka olacak.Eğer yerli bulamazlarsa solu İsmail'e bırakıp sağa yabancı alacaklar diye düşünüyorum.5 yabancı böyle.Kalan 3 yabancıdan biri kesin Atiba.Sol bek oynar,Sağ bek oynar,Orta sahada oynar..3 kulvarda 20-25 maçı var en az yedekte olsa.Bence o role uyum sağlarsa daha faydalı olur.Seneye 32 yaşına girecek 40-50 maç ağır gelir.Kaldı 2.Biri stoper olur eğer ortaya Medel gibi stoper özellikli orta saha alınmazsa.Ben oraya kalıplı stoper alınacağını düşünüyorum ismi geçenlerde hep öyle o yüzden Medel olmaz.

Son yabancı her bölgeye alınabilir.Ama en çok ihtiyacın olduğu yer Olcay'ın bölgesi gibi.Oraya çok para harcayıp yabancı alamazsın.Ya Aydın gibi biriyle dolduracaksın yada son yabancı hakkınla yatırım yapacaksın.Az oynamayı sorun etmeyecek yetenekli bi Brezilyalı kulağa hoş geliyor bence.

• quote:

quote:

quote:

brezişyadan 18 yaşında adı duyulmuş oyuncu almak harcımız değiil. hele ki oranın kayserisi santos'dan almak hiç değil ekvador kolombiya meksika pazarına bakılmalı. junior sornoza var mesela ekvador'da neymar muamelesi görüyo şu an...

Sornazo emin ol daha zor Andrade'den.Adam gol kralı libertodoresin Ama haklısın Ekvator,Meksika taraflarından ucuza bulunabilir.Ama buda kulağa mantıklı gelmiyor neden çünkü Önder Özen oralara pek hakim değil Brezilya'ya olduğu kadar.Zico'yla falan konuşup oradan bulur gibi bi genç

• quote:

bu arada yedek kulübesi için kanat oyuncusu isteniyorsa young boys'de ki venezuellalı josef martinez en büyük hayallerimden. bu sene 14 gol 7 asisti var. 20 yaşında henüz. bi bakın derim

hiç fena değilmiş bu adam.en azından videoda öyle ama dikkat edersen çok iyi ver bilinçli vuruşları var. Bu adam 20 yaşındaysa üstüne daha neler koyar neler..
  • sefa'dan da sağ bek falan olmaz bu arada anasını satayım. ne büyük fantazidir bu bi duyumcu salladı hepimiz kapıldık gittik adam hayatında bi kere bile sağ bek olmamış. orta sahanın sağında oynayan oraya has antonio valencia misali bi adam desek o da değil, gerektiğinde forvet arkası da oynayan (almanyada oynamış) bi sağ açık... sağ bek eksiğin varken gidipbi sağğ bek almak yerine böyle büyük bi kumarı oynamaz kimse oynamamalı da çünkü %90 olmaz. bu uzun boylu diye couchu alıp stoper oynatmak gibi bişey anasını satayım. ne saçma lan niye bu kadar gıcık oldum bilmiyorum bıraksanız küfür edicem; ayar oluyorum bu duyumculara
  • quote:

quote:

quote:

Bu çocuk biraz kısa ama iş yapar gibi yanlız bizimkiler Kap'a Loderio transferinden vazgeçilmiştir diye bildirim yapmadı diye biliyorum gurur meselesi yapıp Lodeiro'yu getirebilirler.

• V.Andrade bildiğimiz yeni nesil Robinho.Düzgün bir ekipte yetişirse Robinho kadar olur yoksa harcanır gider bu eleman da diğerleri gibi.

Dentinho da patlamıştı vakti zamanında, şimdi ne halde görüyoruz. Andrade tabi daha 19 yaşında ama ibretlik örnek olsun diye Dentinho yazdım.
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.