Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Arfa için Lig TV ergen oyuncusu lafını doğru bulmuyorum tamamen yanlış bir yakıştırma
  • Bugün molde kazanırsa ikinci sıradaki takım ile aralarında 8 puan olacak bu gelişme Linnes transferinin önünü açar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Molde noluyor toton başın oynuyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi hıncalı koyacaklar falan filan sayfa dolacak.. sözü ratumixe bırakıyorum o sana gereken cevabı verecektir..
  • Molde bugün inş kazanır ve Linnes hayatının en kötü performansını oynar değiştirirlir.Bize gelir
  • Micah richardsin gelme olasiligi var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: General ContraVolta

Micah richardsin gelme olasiligi var mi ?

Erdal Torunoğulları bastırıyormuş transfer için. Kiralık anlaşmada sorun yok ama opsiyon kısmı için uğraşılıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: PH_Ganso

quote:

Orijinalden alıntı: General ContraVolta

Micah richardsin gelme olasiligi var mi ?

Erdal Torunoğulları bastırıyormuş transfer için. Kiralık anlaşmada sorun yok ama opsiyon kısmı için uğraşılıyormuş.

gelse efsane olur bek sıkıntısı ortadan kalkar rakibin kanatları otoban yaparız
  • Bekliyoruz hadi gelsin transferler

• Transfer yoğğğmuuu
  • Ruyamda Basaksehir stadı için anlasiyorduk mac basi 150 bin tl verecektik sözleşmeye göre

Kışın maçları orda oynamak iyi olurdu aslında

• Micah richards iyi olur süper olur da bu ingiliz futbolcular erken yaşta dışarıya zor gidiyorlar kiralık daha zor. alırlarsa demba ba gibi transfer başarısı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: PH_Ganso

nasıl yaratıcalar ya :))
  • Richards stoper gibi bi adam. Hatta Stoperde oynaya biliyor. Hücuma katkısı yuksek değil. Teknik becerisi kısıtli. Fiziği bizim lige fazla iyi ve çok gizli. Belki bu sayede hücuma bir katli sağlar. Ama izlediğim kadariyla ortalarida çok parlak değil. Gelirse sağ kanadi otoban yapamayiz belki ama sağ taraftan da kolay kolay atak yemeyiz.

• Jose Sosa

Karakter

Her şeyden biraz biraz olan ama hiçbir şeyden tam olmayan bir ofansif ortasaha alıyoruz. Bakın 10 numara demiyorum. 29 yaşında duygusal ve tutkularıyla oynayan bir oyuncu. Çok uğraşıp da kazanamadığımız maçtan sonra Bilic'in yanında ağlarken bulabilirsiniz Sosa'yı. Ya da koşmuyorsa kimse takım arkadaşlarına bağırırken de bulabilirsiniz. Aşırı tutkulu aşırı duygulu bu anlamda bize uysa da tam bir bomba. Taraftar gazıyla çok farklı şeyler yapabiliyor o yüzden bizimle dokusu uyuşacaktır. Sosa'nın en önemli artısı lider karakteridir. Sahada ben daha 1 hafta önce geldim demeden önüne geleni yönlendirmeye çalışabilir zira Arda'ya pozisyon gösterdi kaç kez Atletico'ya geldiğinde ama itici değil bunu yaparken tam bir lider.

Teknik

Sosa hızlıdır ama çok çabuk değil. Yani uzun alanda depar atıp uzar dönüşleri çok çabuk değil Atiba ayarında diyebiliriz. Yaratıcılığı bu lig için üst seviyede desek doğru olur.

Burası çok önemli. Sosa'nın en öne çıkan özelliği pasları. Kilit pas yani final pasları çok çok iyi atan bir oyuncu. Oynatmayı çok seviyor zaten bir asistör ara pasları ve diagonal pasları Avrupa çapında bunu çekinmeden söyleyebilirim. Driblingi de aynı şekilde en az Töre kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Şutları çok iyi değil ama şuanki haliyle takımda duran topları kullanacak adamdır çünkü bizim elimizdekilerden iyi vuruyor topa. Markajı çok çok az yani Oğuzhan'dan farkı yok adam kovalamaz malesef.

Sonuç olarak çok iyi 10 numara alsak Oğuzhan'ı yerdik şimdi Oğuzhan'dan 1,5 boy önde bir adam aldık bu Oğzhan'ı motive eder diye umuyorum asla kötü oynadı diye eleştiremeyeceğiz ama çok iyi oynadığı maçların sayısı da az olacak.

Not: Alıntıdır

• Micah Ricards geleceğine İsmail kalsın kendini geliştirsin, oda defansif açıdan fena değil sonuçta, bizim için eksik olan ofansif oynayabilecek bir sağ bek oda Linnes, kalmış bir gün boş adam alacaklarına İsmail kalsın yeterli.
  • bhdr41 kullanıcısına yanıt
    biliyorum bende ofansifi çok iyi olmadığını ama adam hızlı adam nerdeyse hiç atak yapamazlar bizim sağ kanattan buda gökhanı ileride daha aktif kullanmamızı sağlar gelirse rakipler bizim sağ kanattan çok çekecek ayrıca adamı stoperdede oynatabiliriz
    linnes defans olarak çok iyi değil ama ofansif açıdan çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Jose Sosa

Karakter

Her şeyden biraz biraz olan ama hiçbir şeyden tam olmayan bir ofansif ortasaha alıyoruz. Bakın 10 numara demiyorum. 29 yaşında duygusal ve tutkularıyla oynayan bir oyuncu. Çok uğraşıp da kazanamadığımız maçtan sonra Bilic'in yanında ağlarken bulabilirsiniz Sosa'yı. Ya da koşmuyorsa kimse takım arkadaşlarına bağırırken de bulabilirsiniz. Aşırı tutkulu aşırı duygulu bu anlamda bize uysa da tam bir bomba. Taraftar gazıyla çok farklı şeyler yapabiliyor o yüzden bizimle dokusu uyuşacaktır. Sosa'nın en önemli artısı lider karakteridir. Sahada ben daha 1 hafta önce geldim demeden önüne geleni yönlendirmeye çalışabilir zira Arda'ya pozisyon gösterdi kaç kez Atletico'ya geldiğinde ama itici değil bunu yaparken tam bir lider.

Teknik

Sosa hızlıdır ama çok çabuk değil. Yani uzun alanda depar atıp uzar dönüşleri çok çabuk değil Atiba ayarında diyebiliriz. Yaratıcılığı bu lig için üst seviyede desek doğru olur.

Burası çok önemli. Sosa'nın en öne çıkan özelliği pasları. Kilit pas yani final pasları çok çok iyi atan bir oyuncu. Oynatmayı çok seviyor zaten bir asistör ara pasları ve diagonal pasları Avrupa çapında bunu çekinmeden söyleyebilirim. Driblingi de aynı şekilde en az Töre kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Şutları çok iyi değil ama şuanki haliyle takımda duran topları kullanacak adamdır çünkü bizim elimizdekilerden iyi vuruyor topa. Markajı çok çok az yani Oğuzhan'dan farkı yok adam kovalamaz malesef.

Sonuç olarak çok iyi 10 numara alsak Oğuzhan'ı yerdik şimdi Oğuzhan'dan 1,5 boy önde bir adam aldık bu Oğzhan'ı motive eder diye umuyorum asla kötü oynadı diye eleştiremeyeceğiz ama çok iyi oynadığı maçların sayısı da az olacak.

Not: Alıntıdır

Yanlış yazmış duran topları muazzam gerçekten. Hatta simeone sadece duran top kullanması için bile alabilirim onu demişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrica 3-5-2 icinde cok iyi olur

• 
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.