Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sanogo

linnes ve töre ile kapatıcaz mı transferi??

görünen linnes, töre , 10 numara
  • 03.08.2014 16:34
    Gökhan Töre'de mutlu son
    Beşiktaş, Gökhan Töre transferinde mutlu sona yaklaştı.
    Başkan Fikret Orman iki hafta önce Gökhan için kulübü Rubin Kazan ile masaya oturmuş ve 4.5 milyon euro karşılığında anlaşmaya varmıştı. Sağlanan bu sözlü mutabakatın ardından Rus ekibi ile ödeme planı konusunda uyuşmazlık yaşayan siyah beyazlılar, bu sorunu da yapılan son görüşmelerin ardından geride bıraktı. İki kulüp Gökhan'ın 4.5 milyon euroluk bonservis bedelinin taksitler halinde ödenmesi konusunda uzlaştı.

Beşiktaş yönetimi Gökhan Töre ile 4 yıllık mukavele imzalamaya hazırlanırken, resmi açıklamanın en geç iki gün içinde yapılması bekleniyor.

Yaklaşık 20 gündür tedavisi için Nevzat Demir Tesisleri'nde bulunan Gökhan, antrenmanlarını da tesislerde gerçekleştiriyor. Milli futbolcu transferinin resmileşmesinin ardından takım arkadaşları ile birlikte çalışmalarına devam edecek. Ancak Gökhan ile ilgili resmi açıklama 6 Ağustos'ta oynanacak Feyenoord maçında önce yapılsa bile, genç futbolcu bu karşılaşmada forma giyemeyecek.
    Ntvspor

Linnes bitiş,töre bitiş. Kaldı belhandaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tolga
    Linnes-Franco-Ersan-Motta
    Veli-Oğuzhan
    Töre-Belhanda-Olcay
    Ba

Atibayı kesmek günahtır ama yapacak bi şey yok

• aotat kullanıcısına yanıt
    Direkt imzalanıyor mu yoksa transfer sezonu mu beklenecek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil arif

quote:

Orijinalden alıntı: rindoshikachi

benim anlamadığım konu bizim yöneticiler fakir mi arkadaş 8 versen belhendayı alırsın ruiz ile maceraya girmezsin, hiç mi ceplerinde para yokta 5 milyon euroyu toplayamıyolar

Başkanı bilemem ama ANÇ nin maddi durumu çok iyi diye biliyorum. Fakat sorun başka. UEFA artık yöneticilerin para vermesine izin vermiyor. Ağır yaptırımları var. Tek çare kulübün gelirlerini yükseltmek.

Hangi mali kuruldaydi hatirlamiyorum su an, ANÇ 6m, baskan 25m yaziyordu kisilere olan borcta.

• Linnes ne durumda arkadaslar

• Hunt i keske alsaydik zamaninda.

• Böylece Serdar da orta saha için alternatif olabilir, ama malum Bilic kadroyu bozmayı sevmiyor.
  • Çok büyük konuşuyorum atiba kesilirse bjk yi takibi bırakıcam bjk yi bırakamam tabi

• norveç ligine baktım da, 98 aralık doğumlu çocuğa bakın... 18 maçın 12'sin de oynamış, 3 gol 3 asistle oynuyo şu an; sezon sonuna kadar da oynıcak gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=-8d1yoqryTU
  • Töre bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByKöpekBalıgı

Töre bitmiş

şimtib eröt
  • neye gore bitmis diyonuz beyler soyleyin ona gore sevinelim

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Dostum çocuk yetenekli duruyor olabilir ama oynadığı lig zayıf, Muhammed Demirci'de bu hareketleri yapıyordu zamanında, olimpiyattaki Gs maçında topu direkten dönmeseydi ve maçı kurtarsaydı eğer şimdi bambaşka bir yerde olacaktı.
    Öncelikle şunu belirtmek isterim ki teknik direktörler başarı için oynarlar, Bilic dünyaya bir süper star kazandırmaktan çok takımı başarılı bir şekilde götürmek, işinden kovulmamak ister. Bu her takım her insan için geçerli aksini iddaa etmek boş olur çünkü milyonların insanların hayatlarını nasıl muhteşem hale getirdiği ortada ve kimse o hayatı bırakmak istemez. Bu çocuğu almak mesele değil alırız ancak oynatamazlar, nasıl Pedro Franco Sivok sakatlanana kadar oynayamadıysa bu çocukta aynı şekilde olur çünkü risktir. Şuan kadroda çoğu kişi Atiba'yı kesiyor mesela ama Atiba bu sene her maçta ilk 11 başlayacak sakatlanmadığı sürece çünkü Bilic ona güveniyor ve kendini yada takımı riske atmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Dostum çocuk yetenekli duruyor olabilir ama oynadığı lig zayıf, Muhammed Demirci'de bu hareketleri yapıyordu zamanında, olimpiyattaki Gs maçında topu direkten dönmeseydi ve maçı kurtarsaydı eğer şimdi bambaşka bir yerde olacaktı.
    Öncelikle şunu belirtmek isterim ki teknik direktörler başarı için oynarlar, Bilic dünyaya bir süper star kazandırmaktan çok takımı başarılı bir şekilde götürmek, işinden kovulmamak ister. Bu her takım her insan için geçerli aksini iddaa etmek boş olur çünkü milyonların insanların hayatlarını nasıl muhteşem hale getirdiği ortada ve kimse o hayatı bırakmak istemez. Bu çocuğu almak mesele değil alırız ancak oynatamazlar, nasıl Pedro Franco Sivok sakatlanana kadar oynayamadıysa bu çocukta aynı şekilde olur çünkü risktir. Şuan kadroda çoğu kişi Atiba'yı kesiyor mesela ama Atiba bu sene her maçta ilk 11 başlayacak sakatlanmadığı sürece çünkü Bilic ona güveniyor ve kendini yada takımı riske atmaz.

ya alalim diye demedim zaten oylesine; sadirdigimdan paylastim. muhammed'den 3 yas kucuk.

• Derin Beşiktaş @DerinBesiktasJK · 3 sa.

SON DAKİKA ! BEŞİKTAŞ NEDUM ONUOHA için QPR'e 1.5 Milyon teklif yaptı. QPR transfere onay vermesi halinde bu transfer gerçekleşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

norveç ligine baktım da, 98 aralık doğumlu çocuğa bakın... 18 maçın 12'sin de oynamış, 3 gol 3 asistle oynuyo şu an; sezon sonuna kadar da oynıcak gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=-8d1yoqryTU

Norveç ve İsveçte çok genç iyi oyuncular var mesela Molde de Mohamed Elyounoussi , Saprsborg dan çine giden Aaron Samuel , Valarenga dan Herman Stegel , Viking den Veton Berisha vs . İsveç için Göteborg dan Ludwig Augustinsson (Kopenhag aldı gerçi) Helsingborg dan David Accam var bizim anadolu takımlarında çok iş yapar elfsborg dan Johan Larsson yazmazsam ayıp olur Hacken den Carlos Strandberg var bilmiyorum unuttuğum var mı bu listedekilerin hepsini alırsın ama Odegaardı alamazsın nedeni ise belli Barcelona Real Madrid Bayern Münih Liverpool City vs. izliyor

• jaguarr1903 kullanıcısına yanıt
    Tolga
    Linnes-Franco-Ersan-İsmail
    Veli-Atiba
    Töre-Belhanda-Olcay
    Ba

Atibayı kesemeyiz .... Motta ve Oğuzhanı keseriz.
  • Linnes ilk 11'de bugun macta.

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Tolga
    Linnes-Franco-Ersan-İsmail
    Veli-Atiba
    Töre-Belhanda-Olcay
    Ba

Atibayı kesemeyiz .... Motta ve Oğuzhanı keseriz.

Neyse zaten birinden biri sakatlanır.Mecbur keseriz

• 
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.