Şimdi Ara

Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (718. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.172
Cevap
38
Favori
434.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aman bu abisi yılbaşı tatilini bedavaya getirip Brezilya'ya dönüp mevcut kulübü ile imzalamasın da...

Şaka bir yana, bugün akşama doğru açıklanır rahat olun. Bu saatten sonra bu kadar görüşmeden sonra geri dönüşü olmaz araya avrupadan büyük bir kulüp girmediği sürece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Aman bu abisi yılbaşı tatilini bedavaya getirip Brezilya'ya dönüp mevcut kulübü ile imzalamasın da...

Şaka bir yana, bugün akşama doğru açıklanır rahat olun. Bu saatten sonra bu kadar görüşmeden sonra geri dönüşü olmaz araya avrupadan büyük bir kulüp girmediği sürece.

Minero başkanı ile Beşiktaş'ın teklifini görüşeceğiz son defa demiş dönerken.Oradan da son teklifi alacaklar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Aman bu abisi yılbaşı tatilini bedavaya getirip Brezilya'ya dönüp mevcut kulübü ile imzalamasın da...

Minero başkanı ile Beşiktaş'ın teklifini görüşeceğiz son defa demiş dönerken.Oradan da son teklifi alacaklar sanırım.

Mineiro 5 milyon dolar öneriyormuş biz sponsorlarla 6.5 milyon euro öneriyoruz artık iş sponsor bulmada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joleon Lescott, İngiltere basınına göre
    Tottenham ya da Newcastle United ile
    anlaşacak.

Beşiktaş'ın bir başka hedefi olan Vidic ise
    Manchester United'dan ayrılması halinde
    Fiorentina ile anlaşacak.

• iş bu noktaya gelmemeliydi şu anda taraftar o kadar beklentiye girdiki ronaldinho gelmezse yine yönetime saydırmalar başlayacak bu görüşmeleri gizlice yapmak gerekiyordu
  • Lescott Spurs ile anlaşırsa Kaboul gelebilir, sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Lescott Spurs ile anlaşırsa Kaboul gelebilir, sorun yok.

Kabouliçin tek düşündüren şey 1.5 sezonda oynadığı maç sayısı 4
  • Medya Beşiktaş ‏@Medya_Besiktas 3 dk
    TRANSFER | Beşiktaş'ın ilgilendiği John Heitinga, West Ham United'tan gelen teklifi reddetti. Heitinga Beşiktaş'a sıcak bakıyor. (DHA)
  • Manchester City will reportedly only consider sizeable bids for Joleon Lescott this month. The England defender's contract expires in the summer and he is wanted by Besiktas, Tottenham, Everton, Aston Villa, Newcastle and Monaco but manager Manuel Pellegrini is reluctant to let the 31-year-old leave.

For more football gossip go tohttp://www.bbc.co.uk/sport/0/football/gossip/
  • Heitinga'yı biliriz de pek izlemedim benyi mi sizce? Lescottan Iyi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Simo Hayha

Heitinga'yı biliriz de pek izlemedim benyi mi sizce? Lescottan Iyi mi

Ben olsam yarım sezonluğuna Franco'ya şans verirdim Heitinga yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

http://www.haber1903.com/Besiktas-20914-ibre_heitingaya_dondu.html

Abi paylaşmayın şu siteyi, boş bulunup tıkladım yanlışlıkla.Yorumlarda Taiwo üzerinden yönetime sallayan var hala, azalarak bitecekler diye umuyorum.
  • Lescott, Vidic, Kaboul iyide Heitinga beni biraz düşündürüyor. En çok istediğim ise Vidic.
  • ben kaboul'den daha çok isterim heitinga'yı... hollanda milli takımında 87 kez oynamış bi adama "ya uff ama bilmyrm ki .s.s" tribi yapıyosunuz
  • Heitinga aradigimiz STOPER degil. Sag bekte katki verir ama stoper icin hem boyu kisa,hem hava hakimiyeti kotu hemde sakat. Umarim alinmaz Escude 2 olur ayni durumdalar.
    Lescott veya Vidic olmayacaksa Heitinga ya gidip 2 vermenin anlami yok Escude kalabilir

• anlaşılan şu anda 3 isim var

sırasıyla Lescott olmazsa Heitinga olmazsa Kaboul gibi duruyor
  • Hetingayi begenmiyorum

• Euro 2012 performansı çok kötü
    Boyu kısa
    8 aydır neredeyse hiç resmi maçı yok
    Bildiğim kadarıyla çapraz bağları kopmuştu
    Maaşı şu anda 4.5 m euro

Heitinga büyük kumar bence. Tutmazsa tepki büyük olur.

Dediğim gibi illa risk alınacaksa elindeki Franco ile risk al

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Heitinga aradigimiz STOPER degil. Sag bekte katki verir ama stoper icin hem boyu kisa,hem hava hakimiyeti kotu hemde sakat. Umarim alinmaz Escude 2 olur ayni durumdalar.
    Lescott veya Vidic olmayacaksa Heitinga ya gidip 2 vermenin anlami yok Escude kalabilir

heitinga'nın hava hakimiyeti kötü ? bu adam o kötü dediğin hava hakimiyetiyle mi hollanda milli takımında 90 maç, premier ligde 120 maç stoper oynadı drogbalara van persilere falanlara filanlara karşı ? hollanda milli takımıyla oynadığı şampiyona yarı finalleri ve finallerini belirtme ihtiyacı duymuyorum. boyu bi stopere göre kısa olabilir ama kafa hakimiyeti oyuncu aşırı kısa olmadığı sürece sadece boya bağlı bişey değildi. atletik özelliklere bağlıdır daha çok, sıçrayabilme gücüne, bacak kuvvetine. mesela bizim ibrahim toraman'ın da boyu 1.80 ama hiç hava hakimiyeti bakımından bi eksikliğini gördünüz mü ? egemen'in boyuda 1.80... saysan daha çok bulunur, en bilineni de puyol.

ayrıyetten heitinga ile karşılaştırdığınız oyunculardan vidic hariç hiç birinin heitinga'non yarısı kadar kariyeri ve tecrübesi yok. escude demeyin escude 35 yaşında ve eredivisie ile lal liga gibi tekniğe dayalı liglerde fiziki gücünden çok tekniğiyle oynamış bi adam. ama heitinga 30 yaşında henüz ve oyunculuk geçmişini anlattım az önce.

bilmiyorum da heitinga tecrübesindeki bi adamı lescott veya kaboul ile karşılaştırmak bana biraz abest geldi.
  • 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.