Şimdi Ara

Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.172
Cevap
38
Favori
434.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem Tarık'a hem Veysel'e gerek yok ki.İkisi birden çok gereksiz olur.Sonuçta sol bkte çok iyi bir Motta var.Bize sağ bek lazım.
  • ronaldinho dan haber varmı?
  • Taarin T kullanıcısına yanıt
    Serdara nazaran ofansif bek demek istemiştüm yanlış yazmışım dostum kusura bakmayın. Daha hızlı, pas ve oyun zekası daha iyi sizin dediğinüz gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.haber1903.com/Besiktas-20884-ronaldinhoda_son_durum.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lescott için monaco ve tottenhamda devrede diyorlar doğruysa iş zor
    R10 için sponsor bulunmazsa bile anç kendi şirketini sponsor yapacaktır diye düşünüyorum yoksa sponsorsuz r10 a imzalatma riskine baskan başka türlü asla girmez

• Assis:Ronaldinho Beşiktaş'a gelmek istiyor

• Erdal torunoğullarinin açıklamalara bakarsak lescott için Citynin satıp satmama kararı bekleniyor,lescott olmazsada alternatifleri hazirmiş Pl de oynayan 2 stoperle daha görüşüyormuşuz

• Umarım gelir R10 Ligimizde onun gibi oyuncuları görmek çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

Erdal torunoğullarinin açıklamalara bakarsak lescott için Citynin satıp satmama kararı bekleniyor,lescott olmazsada alternatifleri hazirmiş Pl de oynayan 2 stoperle daha görüşüyormuşuz

1 i Heitinga desek diğeri kim acep, bazı yerlerde Fonte diyorlar eğer illa Southamptondan defans alınacaksa Lovren Shaw Clyne alınsın.
  • Heitinga West Ham ı reddetmiş Everton'dan ayrılacakmış (BBC)

http://www.bbc.com/sport/0/football/25568426
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

quote:

Erdal torunoğullarinin açıklamalara bakarsak lescott için Citynin satıp satmama kararı bekleniyor,lescott olmazsada alternatifleri hazirmiş Pl de oynayan 2 stoperle daha görüşüyormuşuz

1 i Heitinga desek diğeri kim acep, bazı yerlerde Fonte diyorlar eğer illa Southamptondan defans alınacaksa Lovren Shaw Clyne alınsın.

Sen daha iyi bilirsin bunlar için Allah bilir ne kadar isterler hayal kısaca
    Diğer isim kaboul olabilir

• Heitinga ihtimalini de kaldırın :

footballitalia ‏@footballitalia

#Roma are back in pole position to sign John Heitinga after the Everton defender turned down West Ham

Geriye bizim Fonte veya XXX Ler kalıyor Southampton stoper alacak kesin , City Lescott'u stoper almadan bırakmaz
  • quote:

quote:

quote:

Heitinga için Newcastle Roma vs. çok takım var unutalım onu, max 2-3 eder Fonte ama Southampton banko stoper alacak hatta 2 tane adama teklif yapıldı deniliyor merak ettim o listedeki 2 epl stoperini

• quote:

quote:

quote:

quote:

Heitinga için Newcastle Roma vs. çok takım var unutalım onu, max 2-3 eder Fonte ama Southampton banko stoper alacak hatta 2 tane adama teklif yapıldı deniliyor merak ettim o listedeki 2 epl stoperini

Fonte nasıl iş yaparmi

• Ön liberoya komşudan adam buldum geçen yıl Milanov diyorduk CSK almıştı 3 e buda onun kadar iyi gibi ;

http://www.transfermarkt.co.uk/en/simeon-slavchev/profil/spieler_169006.html
  • dewe34 kullanıcısına yanıt
    Top çıkaramaz doğru düzgün yanında top kullanan bir stoper ile iyi oynar ama top çıkaramayan biri olursa max yan pas ile geri pas yapar . Sivok vol2 diyim kısaca. Ama allahı var hatasını görmedim pek bu yıl (Arsenal maçında penaltı yaptırdığı hariç)
  • quote:

Ön liberoya komşudan adam buldum geçen yıl Milanov diyorduk CSK almıştı 3 e buda onun kadar iyi gibi ;

http://www.transfermarkt.co.uk/en/simeon-slavchev/profil/spieler_169006.html

http://www.transfermarkt.co.uk/en/stefan-johansen/profil/spieler_62008.html

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Bulgar ligi > Norveç ligi
  • quote:

Top çıkaramaz doğru düzgün yanında top kullanan bir stoper ile iyi oynar ama top çıkaramayan biri olursa max yan pas ile geri pas yapar . Sivok vol2 diyim kısaca. Ama allahı var hatasını görmedim pek bu yıl (Arsenal maçında penaltı yaptırdığı hariç)

Hayırlısı olsun ozaman ingiltereden çoğu stoper iş yapar bana göre alabileceğimiz en iyi ismi almalıyız

• quote:

Bulgar ligi > Norveç ligi

biri o cılız milli takımında 1 kez oynamış diğeri daimi oyuncu konumuna gelmiş durumda

+

lig daha iyi diye norveç liginde daha iyi oyuncu bulunamaz evet, çok mantıklı
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.