Şimdi Ara

Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.172
Cevap
38
Favori
434.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • He yav he Torres gelir HE HE Fabregas da gelir.

Kulubun gelecegi kimsenin umrunda degil varsa yoksa peste bjk yi sec de bak bu kadar yilduzjm var de.

Yaziklar olsun bu mantalitedeki taraftara, kapasitesi bu olan traftara diyecek yok zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sivok a laf yok lan yakarim sizi.

ama hilbert bildigin yeteneksiz. italya almanya diye hava atiyordu gide gide rize'ye gitmis. cogiyi futbolcu canim. fizik var gerisi 0. orta acmayi bilmeyen kanat oyuncusu. ki bu adam bek degildi bildigin sag kanat oyuncusuydu ama orta acamiyor. bizim balina var mesela o da yuzemiyor.bu da ayni hesap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

sivok a laf yok lan yakarim sizi.

ama hilbert bildigin yeteneksiz. italya almanya diye hava atiyordu gide gide rize'ye gitmis. cogiyi futbolcu canim. fizik var gerisi 0. orta acmayi bilmeyen kanat oyuncusu. ki bu adam bek degildi bildigin sag kanat oyuncusuydu ama orta acamiyor. bizim balina var mesela o da yuzemiyor.bu da ayni hesap.

Mücadelesine diyecek laf yok ama hocam Hilbert apayrıdır.Rize'ye mi gitmiş ben mi yanlış okuyorum.
  • quote:

Alper Üstündağ
    BJK Yönetimi Tolga için yüksek bonservis belirlenmesi sonrası rotayı devre arası anlaşma sağladığı S.Lıege kalecisi Sinan Bolat'a döndürdü. Standart Liege ile sözleşmesi biten milli kaleci Sinan Bolat'ın bonservisini elinde bulundurması Beşiktaş için maddi açıdan büyük avantaj!

Sinan Bolat hem ciddi bir sakatlık geçirdi, hem de 1. kaleci olacak bir adam değil. Cenk'ten farkı yok. Ne anladım ben bu işten ?
  • Sinan Bolat hikaye ya Ospina'yı alırlar Tolga olmazsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Sinan Bolat hikaye ya Ospina'yı alırlar Tolga olmazsa.

Ben Ospina'yı çok istiyorum.Muslera etkisi yaratır.Ama bu gidişle Sinan gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Sinan Bolat hikaye ya Ospina'yı alırlar Tolga olmazsa.

Ben Ospina'yı çok istiyorum.Muslera etkisi yaratır.Ama bu gidişle Sinan gelecek.

Belli olmaz, daha süre var.
  • Hakan Gündoğar "Serdal Adalı Rolando, Muhammed Sisokko ve Magath ile Anlaştı" Bunlar mı vizyon, yıldız?
  • Sivoku begenmeyenlere sasiyorum. Oynadigi paraya bu kadar iyi adam bulun da gorelim o zaman..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Hakan Gündoğar "Serdal Adalı Rolando, Muhammed Sisokko ve Magath ile Anlaştı" Bunlar mı vizyon, yıldız?

Yalnız bu transferler süper olur.Ama kulübün mali yapısı bu transferleri kaldıramaz.Bende Fikret Ormancıyım ama bu oyunculara laf etmeye gerek yok.
  • quote:

quote:

Hakan Gündoğar "Serdal Adalı Rolando, Muhammed Sisokko ve Magath ile Anlaştı" Bunlar mı vizyon, yıldız?

Yalnız bu transferler süper olur.Ama kulübün mali yapısı bu transferleri kaldıramaz.Bende Fikret Ormancıyım ama bu oyunculara laf etmeye gerek yok.

Sadece Rolando'yu tutuyorum.. Şimdi bende okuyunca sırf muhalefet olmak için olmak gibi olmuş, keşke biraz daha açsaydım..
  • quote:

quote:

Serdal bey alabiliyorsa Önder bey her türlü alır bu isimleri.Önemli olan 1 yıldır kenarda oturan Rolando'ya yıllık 2 m€vermek değil, önemli olan hak edene 2 m€ vermek.

Sissoko 3,84 milyon EUR alıyor görünüyor, 2019 a kadar sözleşmesi var ve 23 yaşında; şimdi bu adamı Newcastle dan alıp getirebilmen için daha fazlasını vermen gerekiyor.Verebilir miyiz ? Bonservisini hiç söylemiyorum bile..

Gerçi şu noktada sonradan fail olmamak için bir not düşeyim, İngiltere'de vergi %50, yani 1,9 alıyorsa buraya 2,3 e gelir.E bunu Önder hoca da her türlü düşünmüştür zaten, sen başkansan görevini yapacaksın.FM oynamaya gelmiyorsun buraya.Adam açık açık diyor ki menajerlerin tavsiye ettiği oyuncular var diyor, yeter be YETER iliğini kuruttular kulübün bu şekilde.

• OnrbK kullanıcısına yanıt
    Hocam Musa değil Muhammed Sisokko.. Musa yı alsa vay derim

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mohamed-sissoko/profil/spieler_6119.html

Bu eleman.. 28 yaşında geçen sene yaklaşık 700 dk oynamış..
  • adı geçen sissoko sanırım sezonu fiorentinada geçiren psg nin sissoko'su. yoksa sizin bahsettiğinizi almaya güçleri yetmez zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangez

adı geçen sissoko sanırım sezonu fiorentinada geçiren psg nin sissoko'su. yoksa sizin bahsettiğinizi almaya güçleri yetmez zaten

Geçen sene 2,5'a gitti bu adam Şu an ne yapsak alamayız, Müslüman ülke olduğumuz ve iyi para verdiğimiz için geliyor bu adamlar çoğunlukla, fakat Newcastle mescit yaptırmış almamız imkansız

• http://www.transfermarkt.de/de/mohamed-sissoko/profil/spieler_6119.html

beyle o sissoko bu sissokodur. diğeri alamayız. ne gelir, ne bonservisini verebiliriz.
  • Gökhan imzalamış beyler ;

Forma yakışıyor mu diye ön izlemesini bir yapıyım dedim ;

• quote:

Hocam Musa değil Muhammed Sisokko.. Musa yı alsa vay derim

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mohamed-sissoko/profil/spieler_6119.html

Bu eleman.. 28 yaşında geçen sene yaklaşık 700 dk oynamış..

ulan yıldıza bak hele adam oynamamış bile bende yıldız diyince ilk isme bakmadan Sissoko kısmına baktım.Ciddiye almam hataymış meğer,

• Storm Worm kullanıcısına yanıt

Kimin vücudu Hilbert'in mi?
  • Oğuzhan hocam.Bence kırmızı yakıştı sanki.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.