Şimdi Ara

Beşiktaş 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.172
Cevap
38
Favori
434.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceki sayfada Bosingwa yazmış bir arkadaşımız, yav he Bosingwa mı kalmış adam doğru dürüst oynamamış neredeyse bu sene üzerine dünyanın parasını alıyor.İçi geçmiş, yıldız diye adlandırılan balonları beklemeye devam, aferin böyle devam edin..

------

Fabianski mi kalmış ya, adam çürüdü kulübede.McGregor çok daha iyi kaleci.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Çaykur Rizespor, Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Hilbert ile prensip anlaşmasına vardı.

- Radyospor

Hilbert'ten iyisini bulmamız imkansız.Yazık olacak giderse.

Gitsin arkadaş sırada sivok var top vurma özürlü adamlarla maça çıkıyoruz futbolcu olmuşlar topa vurmayı bilmiyorlra mantıksız geliyor bana ben 13 sene amatörde futbol oynadım çıkarsınlar sahaya sivokdan da hilberttende iyi oynamazsam namerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Çaykur Rizespor, Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Hilbert ile prensip anlaşmasına vardı.

- Radyospor

Gitsin arkadaş sırada sivok var top vurma özürlü adamlarla maça çıkıyoruz futbolcu olmuşlar topa vurmayı bilmiyorlra mantıksız geliyor bana ben 13 sene amatörde futbol oynadım çıkarsınlar sahaya sivokdan da hilberttende iyi oynamazsam namerdim

Hocam senin bu Sivok nefretin nereden geliyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

- Radyospor

Hocam senin bu Sivok nefretin nereden geliyor?

Abi adam yabancı sınırlaması olan bir ligde yabancı olarak oynuyor sıradan bir topçu bizim topçumuz kalitesinde değil hilbertte değil toromanda değil hiç biri değil bu 3 adam gitsin takıma daha akıllı topa vurmayı pas atmayı bilen biri gelsin futbolcu adam topa vuramaz mı kardeşim ya hilbertin açtığı tüm ortalar ya taç yada aut oluyor sivok ara sıra çıkıyor kafa golü atıyor defans evlere şenlik dikkat edin sivok geldiğinden beri defans sıkıntısı var ama ne hikmetse ben ve yenerbalcıdan başka hiç kimse farkedemiyor bunları

• quote:

- Radyospor

Hilbert'i ben de severim ama şu daha iyisini bulamayız lafına katılmıyorum.

Bonservisi elinde ve yıllardır Türkiye'de oynayan, ligi tanıyan bir oyuncu gide gide Süper Lig'e yeni çıkan Rizespor'a kadar düştüyse ya biz bu adamı gözümüzde büyütüyoruz, ya da duygusal yaklaşıyoruz demektir.

Ligin en iyi beklerinden biri, daha iyisini bulamayız dediğimiz adamı Trabzon, Bursa, Kasımpaşa, Antalya, Antep vs. gibi takımlar hiç mi istemez? Gökhan Gönül'ün ya da Eboue'nin serbest kaldığını düşünün, sonra da bu adamların gidebileceği takımları Hilbert ile karşılaştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

- Radyospor

Hilbert'i ben de severim ama şu daha iyisini bulamayız lafına katılmıyorum.

Bonservisi elinde ve yıllardır Türkiye'de oynayan, ligi tanıyan bir oyuncu gide gide Süper Lig'e yeni çıkan Rizespor'a kadar düştüyse ya biz bu adamı gözümüzde büyütüyoruz, ya da duygusal yaklaşıyoruz demektir.

Ligin en iyi beklerinden biri, daha iyisini bulamayız dediğimiz adamı Trabzon, Bursa, Kasımpaşa, Antalya, Antep vs. gibi takımlar hiç mi istemez? Gökhan Gönül'ün ya da Eboue'nin serbest kaldığını düşünün, sonra da bu adamların gidebileceği takımları Hilbert ile karşılaştırın.

aynı şey sivok ve toroman içinde geçerli

• Su saatten sonra alacagimiz oyuncular mutlaka bu sezon avrupadan atilirsak serbest kalir tarzi bi madde ekletir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Su saatten sonra alacagimiz oyuncular mutlaka bu sezon avrupadan atilirsak serbest kalir tarzi bi madde ekletir..

Ekletsin kafanıza takmayın hiç bir şey olacağı yok. Gereksiz gündem değiştirme çabaları bunlar.
  • Yav şuan tam Önder Özenlik durum oluştu. Daha doğrusu Önder Özen'in bulduğu oyuncular gelse gelir. Zaten Güney Amerikada oyuncu kaynıyor Allahın Pascera'sı bile oyuncu bulup yetiştirdi şuan büyük miktara satılır yüksek ihtimalle . Bari ligdeki çöpler yerine Önder Özen'e göre transferler yaparız tamamına yakınını . Hala ufakta olsa Önder Özen'e bırakılsa transfer umudum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Yav şuan tam Önder Özenlik durum oluştu. Daha doğrusu Önder Özen'in bulduğu oyuncular gelse gelir. Zaten Güney Amerikada oyuncu kaynıyor Allahın Pascera'sı bile oyuncu bulup yetiştirdi şuan büyük miktara satılır yüksek ihtimalle . Bari ligdeki çöpler yerine Önder Özen'e göre transferler yaparız tamamına yakınını . Hala ufakta olsa Önder Özen'e bırakılsa transfer umudum var.

bu olayla eğer çok büyük yıldızlar alınıcaksa engel teşkil eder... ama oğuzhan, olcay tarzı transferler için pek engel teşkil ediceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Yav şuan tam Önder Özenlik durum oluştu. Daha doğrusu Önder Özen'in bulduğu oyuncular gelse gelir. Zaten Güney Amerikada oyuncu kaynıyor Allahın Pascera'sı bile oyuncu bulup yetiştirdi şuan büyük miktara satılır yüksek ihtimalle . Bari ligdeki çöpler yerine Önder Özen'e göre transferler yaparız tamamına yakınını . Hala ufakta olsa Önder Özen'e bırakılsa transfer umudum var.

bu olayla eğer çok büyük yıldızlar alınıcaksa engel teşkil eder... ama oğuzhan, olcay tarzı transferler için pek engel teşkil ediceğini sanmıyorum.

Bir nevi oğuzhan tarzı oyunculardan bahsetmeye çalıştım. Pascera Juan Quintero'yu parlattı şuan turnuvanın en gözdelerinden Önder Özen ve bizim ekip 7-8 aydır çalışıyor herhalde boş oyuncu alacaklarını sanmam. Zaten biz büyük profilli oyuncuları almıyoruz. Bir diğer çekincemde anlaştığımız oyuncuları veya anlaşmaya yakın oyuncuları Uefa sonucunu bekleyeceğiz diye yan cepte tutarken başka takımların alması...

• quote:

quote:

quote:

Bir nevi oğuzhan tarzı oyunculardan bahsetmeye çalıştım. Pascera Juan Quintero'yu parlattı şuan turnuvanın en gözdelerinden Önder Özen ve bizim ekip 7-8 aydır çalışıyor herhalde boş oyuncu alacaklarını sanmam. Zaten biz büyük profilli oyuncuları almıyoruz. Bir diğer çekincemde anlaştığımız oyuncuları veya anlaşmaya yakın oyuncuları Uefa sonucunu bekleyeceğiz diye yan cepte tutarken başka takımların alması...

ama işte bazı mevkilere tecrübeli oyuncular alsak fena olmazdı... mesela ben premier ligden 30-32 arası bi oyuncuyu çok isterim mevki farketmeksizin. ama onlarda avrupaşartı ararlar tekrar o heyecanı yaşamak için...

• hiç bir takımın ceza almasını istemem ayrı konu ama bir şey sormak istiyorum. fener ceza alır biz almazsak cl'ye biz mi gideriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fmpes

hiç bir takımın ceza almasını istemem ayrı konu ama bir şey sormak istiyorum. fener ceza alır biz almazsak cl'ye biz mi gideriz?

evet biz gideriz
  • quote:

hiç bir takımın ceza almasını istemem ayrı konu ama bir şey sormak istiyorum. fener ceza alır biz almazsak cl'ye biz mi gideriz?

Evet.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ama işte bazı mevkilere tecrübeli oyuncular alsak fena olmazdı... mesela ben premier ligden 30-32 arası bi oyuncuyu çok isterim mevki farketmeksizin. ama onlarda avrupaşartı ararlar tekrar o heyecanı yaşamak için...

EPL den değilde Alman/İspanyol oyunculardan gelen olur. (EPL den sadece lig oynamaya geleceklerini sanmam)

• quote:

Bedavadan ŞL'ye gideceksiniz. İyisiniz yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin Ol Evlat

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Sakin Ol Evlat

Adalı gelsede transfer şov başlasa.

Nick-yorum

ormanın fedası bıktırdı

Adam zaten kendi evinin market bütçesine Feda yaptırdı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Bedavadan ŞL'ye gideceksiniz. İyisiniz yine

son elemeyi geçecek kadro yok elimizde ama doğruya doğru güzel olur
  • fanatikte de adalı cardozo için devrede yazıyor
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.