Şimdi Ara

Beşiktaş 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Beşiktaş - Trabzonspor |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
24.871
Cevap
12
Favori
443.009
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Beşiktaş 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Beşiktaş - Trabzonspor |
Giriş
    9889 Mesaj
    Mustafa Pektemek top ezmek disinda napiyo acaba bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Yarbay
    3299 Mesaj
    O cocugun yedigi sey Reflor olabilir mi :D ishal ilaci.toz halinde.

|
    |
    Boşa geçen bir ilk yarı...Yazık günah...Bu rahatlık, bu ağır tempo ve bu hakemle çok zor bu maç...Kazanmak için hiçbirşey yapmıyor takım...Sanki sahaya çıkmaları bile lütuf adamların...Madem Almeidayı oynatıyorsun sağdan soldan orta yap birader...Sadece arkada top çeviriyoruz...3 tane atağa benzer birşey yaptık onlarda da Ankaragücü önde yakalanmıştı...Rezalet bir takım izliyoruz şu anda...Hakemde çanak tutuyor...Kaleci yavaş gelen topu bile yatarak kontrol edip vakit grçiriyor...6 saniye kuralınını uygulandığını hiç görmedim zaten...Adam her atışta en az 15 saniye elinde tutuyor...İlk yarıda tek sakatlık oldu ama onda da en az 2 dakika durdu oyun...İlk yarının sonuna eklenen bir dakika...

İkinci yarı sinir harbi daha da artacak...Takım canlanmassa golü unutun, ama yiyebiliriz de...
    |
    |
    |
    |

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • DH Yönetici
    7506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Boyle sacma bir futbol anlayisi yok ya, tamam takimin dagildi, katledildi anladik ama sen neden futbolu katlediyosun?

Alakası yok sen 4 pas üst üste gördün mü? Bir tane isabetli orta gördün mü? Bir tane isabetli sut gördün mü? Yok yok yok...

|
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Yarbay
    6931 Mesaj
    Valla bu maç puan kaybedecek gibi oynuyoruz. Yazık olur eğer puan kaybedersek
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Technics

takım futbolu unutmuş, kafalar tatilde sahada değil, toparlanılır 2-3 maça kalmaz..

Toparlanırlar da o zamana atı alan üsküdarı geçer...Puan farkı 10 olunca toparlansalar ne olur...

PSN ID:re_charged21
  • Yarbay
    11901 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

takım futbolu unutmuş, kafalar tatilde sahada değil, toparlanılır 2-3 maça kalmaz..

Toparlanırlar da o zamana atı alan üsküdarı geçer...Puan farkı 10 olunca toparlansalar ne olur...

avrupa için söylüyorum ben tabi, orada gelecek bir başarı için atı alan aya bile çıkabilir sakıncası yok

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

İkinci yarı Mustafa santrafor olup Almeida çıkar ve Burak girerse sanki daha kolay kaleye gideriz gibi.

|
    |
    |
    |
    1-Doğru dürüst orta kesen adam yok.
    2-Ortada topa vuracak adam yok. Almeyda kenarlarda geziyor..

Bu arada Simao'nun oynayıp oynamadığını anlayamadım.

Bizimkiler organize olamadıkatan doğru oyanayamadıkatan sonra Ankarügücü de 11 kişi defans yapıyorlar sonuçta. A2 den birkaç oyuncu olsa ne olur.

Sonuçta ilk yarı kontrollü oynamaya çalıştık 2. yarı tempoyu biraz daha artırabiliriz bence. Gol bulursak maç da hareketlenir.

Ancak kaleye dıoğru dürüst şut çekemenin bahanesi yok. İstersen Real Madridle oyna 1-2 kaleyi bulan şutun olacak arkadaş! ANkaragücü şu halde bizden daha çok kaleyi tutturdu.
    |
    |

------------------------------------------------------------------------------------------------
    Computer Engineer, System Manager, Infrastructure Planning and Solution Architect
  • Emekli Yönetici
    8361 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

avrupa için söylüyorum ben tabi, orada gelecek bir başarı için atı alan aya bile çıkabilir sakıncası yok

Ciddi ciddi inanıyormusun avrupada birşeyler yapabileceğimize?...Ben bu turu belki geçeriz diyorum...

• Yarbay
    2844 Mesaj
    Burak girse de, kaleye şutumuz olsa bari. Hiç yoktan bir kere daha denenmiş olur, tempo gelir maça.
    |
    |

quote:

quote:

quote:

Ciddi ciddi inanıyormusun avrupada birşeyler yapabileceğimize?...Ben bu turu belki geçeriz diyorum...

inanmadan bir şey elde edilmez rapator.
    inanıyorum elbette.
    |
    |

• Yarbay
    4403 Mesaj
    Boş geçmez Beşiktaş bu maçı.
    |
    |
    |
    |

Beşiktaş Olmak Böyle Bir Şey!
  • DH Yönetici
    7506 Mesaj
    Oh be Edu...

Umarım simao çıkar

|
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Yarbay
    2844 Mesaj
    Edu. Oyuna biraz hız ve tempo gelsin bakalım.
    |
    |
Canlı Tv izle
Bey Azura
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.