Şimdi Ara

Beşiktaş 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Beşiktaş - Trabzonspor | (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.806
Cevap
12
Favori
452.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankaragücü kadrosunun çoğu gençlerden oluşuyor,hırs yapmışlardır.Bence zor bir mücadele olacak,umarım yanılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Ulan biz gider 2-0 dan 4-2 yeniliriz. Gs kazandı bugün. Saç baş yoldurdu ya. Bu arada Ankaragücü maçına gelen var mı beyler?

4 sut 4 gol...

Galatasaray
    Gol 4
    Gol Pozisyonu 9
    Şut 12

Element uydurmayalım lütfen.

Kaleyi tutan sut sayisini da alalim, ya 4'tur bilemedin en fazla 5'tir... Eksik istatistik vermeyle olmuyor bu isler kor degiliz 90'dk seyrettik. Top oynamadan geri donusun ustalari... :)

Sonuç: Eze eze 3 puan...

İstatistik ise 12 şut 4 ü kaleyi tuttu. Hepside gol oldu. Sonuç 3 puan oldu mu?

• Şu Bebe'yi bir göremedik gitti
  • Web tv aylık paket 22.9 idi şimdi 28.9 yapmışlar..Sözde avantajlı paket ! alırsak 22.9 oluyormuş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

Orijinalden alıntı: Zala

TRT'de unutulmaz hakem hatalarini gosteriyorlar. 1 numarada 21.09.1986 tarihindeki Ankaragucu - Besiktas maci hakemi Ahmet Akcay var. Auta giden topu kafa ile aglarimiza gonderen hakem , maci 1-0 maglup bitirmemize sebep oluyor

Bu bir isaret beyler :D

Unutulmaz frikikleri gosteriyor simdi 2006 fener macinda tumerin attigi gol var arkaplanda 5 numara GOKHAN ZAN

Bunda da bir olmasak bile hem attığımız hemde yediğimizle ilk üçteyiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Ulan biz gider 2-0 dan 4-2 yeniliriz. Gs kazandı bugün. Saç baş yoldurdu ya. Bu arada Ankaragücü maçına gelen var mı beyler?

4 sut 4 gol...

Galatasaray
    Gol 4
    Gol Pozisyonu 9
    Şut 12

Element uydurmayalım lütfen.

Kaleyi tutan sut sayisini da alalim, ya 4'tur bilemedin en fazla 5'tir... Eksik istatistik vermeyle olmuyor bu isler kor degiliz 90'dk seyrettik. Top oynamadan geri donusun ustalari... :)

Sonuç: Eze eze 3 puan...

İstatistik ise 12 şut 4 ü kaleyi tuttu. Hepside gol oldu. Sonuç 3 puan oldu mu?

Şu konuyu alakasız şeylerle kirletmeyelim.

• Kadro beklediğim gibi.Şaşırdım hocanın bu kadroyu çıkartmasına.Mustafa'dan ve Simao'dan gol bekliyorum.
  • Kadro gayet iyi yalnız genç oyuncu da görmek istiyorum ben. Semih gibi Emre Çolak gibi, Tanju mesela, Burak...

2. yarı Edu gireceğine Burak girsin, Ekrem çıksın Tanju girsin falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Kadro gayet iyi yalnız genç oyuncu da görmek istiyorum ben. Semih gibi Emre Çolak gibi, Tanju mesela, Burak...

2. yarı Edu gireceğine Burak girsin, Ekrem çıksın Tanju girsin falan.

Oyuncu değişiklikleri muhtemelen Necip,Edu ve bir genç oyuncu olacaktır,genç oyuncuları çok geç oyuna alıyor hep 80lerde oyuna gırıyorlar,doğal olarak yorum yapamıyoruz.Umarım 60larda oyuna alır şu gençleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi kötü çirkin

FİNK atar mı acaba?

Umarım. BENDE İSTERİM atmasını
  • Galatasaray maçında Mustafa yapılanın daha azına kırmızı kart çıkmıştı...Hangisi doğru?...
  • bende isterem kiraz dudaklardan bende isterem elma yanaklardan. yetim miyem öksüz müyem ben de isterem FİNK hattrick yapsın
  • Ya Almeyda nerelerde geziyor yahu adam ortaya girmiyor. Biraz durgunluk var takımın üstünde. Ankaragücü sert giriyor toplara. Bizim de kanatlar hiç çalışmıyor.
  • Simao olmuş Almeida hala aynı. dk 20 bir tane doğru düzgün atak yok. Hiç yakışmıyor bu durum.
  • hani biz göremiyoruz.
  • nasıl bir ilişki biçimisiniz arkadaş siz, kendi maçınızda bursa diye tezahurat yapıyorsunuz.
  • Facebook grubundan yardım edin beyler
  • Eskişehir maçında totem yaparak maçı takip etmemiş ve bitene kadar hiç haber almamıştım.Şu ana kadar gidişat pek iyi değil.Bakalım gene aynı totemi uygulamayı deneyeceğim Haydi hayırlı işler size
  • Takımda yine bir rahatlık var...Samsun maçının kopyası şimdiye kadar...Mustafa burda oynayacaksa hiç başlamasın 11 de...Faydalı olmuyor...
  • Simao yok gibi maçta, Almeyda geziniyor, aldığı topları da kullanamıyor. Ernst de çok kötü bu maç topa koşmuyor resmen. Ne varsa yine Fernandes ve Veli den bekliyoruz artık birşeyler. Mustafa ve İsmail de gayretli..

Az önce Ekrem 3 kişinin arasından çıktı 3 metre önündeki adama pas veremedi..

Bu arada Ankaragücünün gol yemesi şart oldu. Çünkü çok kapalı oynuyorlar maçın başka türlü zevki olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.