Şimdi Ara

Beşiktaş 2011/2012 Sezonu Maç Konusu | S.T. Süper Final | Beşiktaş - Trabzonspor | (584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.806
Cevap
12
Favori
452.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakem neyin kafasını yaşıyor ya? Ernst isterse kaleci vuruşuyla başlasın hey allahım ya
    1 tane atsak gerisi gelecek de
  • Takımda en çok sevdiğim durum rakip çıkarken çok iyi topları kesiyoruz araya girerek, hiç sevmediğim durum bitiricilik. Bu ne ya..
  • Ulan Almeida bi sakatlık insanı bukadar etkiler mi ya,adam topa vurmaya korkuyor vursa kaleyi tutturamıyor,pas hatası yapıyor.Mustafa bu formsuz Almeida yerine banko oynar.2. yarı başında gırer umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedeefendi_

Web tv yerine korsandan daha stabil izliyorum hay ben böyle LigTV denen kurumun.....

Bu arada bu Eskişehir ne pislik bir savunma yapıyoru yahu.. Bu kadar pasif atak ve agresif defans anlayışı.. Ve bu takım 4. sırada. İnsan inanmak istemiyor..

Geçen sene 2.dönem webtv kullandım ben. Sorunsuzca 2600 kbps izledim çoğu maçı... 1 2 maçta sorun çıkmıştır belki. Fb ts maçıydı heralde o da. Site açılmıyordu.
  • 2. yarının başında Mustafa > Almeida değişikliği olursa güzel olur açıkcası. Edu daha çok ileri çıkabilir o zaman. Mustafa'yla dönüşmeli kanat dahi oynayabilirler.
  • Bu Almeida sahada yürümese daha güzel gidicek maç ulan koş pres yap ne yürüyorsun
  • Beyler neler diyolar reklamda lig tv yi illegal izleyenler hapis para cezası aldı falan. Boşa mı sallıyorlar.
  • quote:

Web tv yerine korsandan daha stabil izliyorum hay ben böyle LigTV denen kurumun.....

Bu arada bu Eskişehir ne pislik bir savunma yapıyoru yahu.. Bu kadar pasif atak ve agresif defans anlayışı.. Ve bu takım 4. sırada. İnsan inanmak istemiyor..

İlk yarıyı orda bitirmelerinin tek sebebi Skibbedı. O gidince böyle olacakları belliydi zaten...
  • ilk yarida en cok top kaybi yapan isim.bilin bakalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monsteray.

Beyler neler diyolar reklamda lig tv yi illegal izleyenler hapis para cezası aldı falan. Boşa mı sallıyorlar.

evet evet, metristen izliyorlarmis hatta
  • eskişehir ilk 10 a giremez artık hayırlı olsun. ersun yanalı hiç sevememişimdir bu yüzden.

şu almeida yerine pektemek oynasın artık cinayet işliycem bak. allah kimseye biraz isim yapmış yeteneksiz oyuncu göstermesin, her maç 11 de görüyoruz yaw.
  • allah belanı versin dicitürk zırt bırt kitleniyo yayın.
    deli etti yau
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Geçen sene 2.dönem webtv kullandım ben. Sorunsuzca 2600 kbps izledim çoğu maçı... 1 2 maçta sorun çıkmıştır belki. Fb ts maçıydı heralde o da. Site açılmıyordu.

WebTV işi tam piyango..
    Bazen sorunsuz izliyorsun bazen de böyle çile oluyor. 35. dakkaya kadar gayet iyiydi sonrasında sürekli buffer veriyor..

quote:

Orijinalden alıntı: ilker322

quote:

Lan bu EKREM'i acilen hamama götürsün birileri..

Kaç maçtır kaçıncı karşıkarşıya kalışı.. Eleman fena da vurmuyor ama..

aynen öyle bu seferde direk

Son iki maçta şanslı olsa rahat 5 golü vardı. Hakkaten bir hamama götürmek şartı bu adamı

• quote:

Orijinalden alıntı: rooftop

ilk yarida en cok top kaybi yapan isim.bilin bakalim

Özer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

İlk yarıyı orda bitirmelerinin tek sebebi Skibbedı. O gidince böyle olacakları belliydi zaten...

Ya defans oyanır da bu derece pis futbol da katlediyor maçı..
    Ersun YANAL hoca bu anlayışla fazla gidemez. Beşiktaş top oynamaya çalıştıkça 30 metrede topu sıkıştırdıkça sıkıştırıyorlar. Bir ara top oynama %72 ye %28 di..

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

allah belanı versin dicitürk zırt bırt kitleniyo yayın.
    deli etti yau

Web lig tv kadar dandik birşey görmedim ben hayatımda, bir de para verdik buna
  • Allah hakem gibi seni kahretmesin günaha soktu beni.
  • Pektemek lazim bize
  • bizimkileri komple hamama götürmek gerek..
  • Digiturk'ün yüzünden maçı izleyemiyoruz!
  • 
Sayfa: önceki 582583584585586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.