Şimdi Ara

BEŞİKTAŞ 09/10 Sezonu Maç Konusu | Bursaspor - Beşiktaş (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.099
Cevap
0
Favori
140.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rezil bi futbol tek pozisyonla BJK ilk yarıyı bitirdi..
  • bu nası maç yaw kimin ne oynadığı belli değil
  • Forvetlerimizin hepsi çok kötü son vuruşları rezalet. Jardel gelse atar bu golleri. Maç çıkışına gidip hepsine "Are you player "? "Are you big player" demek istiyorum
  • Bu takima hakemler ne yapsin sunlara bak iki pas yapamiyo garipler
  • Berbat bir maç. Seyirci yok, futbolcularda sürekli bağırıyor. Pozisyonda yok güzel futbolda yok.

Nobrenin kafası Ömerin kafasından döndü
  • İki pas yapamayan takım nobreniyi pozisyona soktu dimi. Ne kadar saçma sapan adam var şu forumda. Zeka testine sokup üye olmak lazım foruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

Bakalim bu mac boyle giderse nasil HAKEM diye aglicaklar sen iki pas yap ondan sonra GS FB hakkinda konusursun gerci bi RUTBENI gor ondan sonra konus ya

ne kadar aptalca bir yorum ya
    sırf yazı yazmak ortalığı karıştırmak için atıılmış bir post
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

quote:

Bakalim bu mac boyle giderse nasil HAKEM diye aglicaklar sen iki pas yap ondan sonra GS FB hakkinda konusursun gerci bi RUTBENI gor ondan sonra konus ya

Yok benim ortaligi karistirmama sizin itir ve saz arkadaslari mactan sonra damliyolarda simdiden alisalim istedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

quote:

Yok benim ortaligi karistirmama sizin itir ve saz arkadaslari mactan sonra damliyolarda simdiden alisalim istedim

Sus be bas git haber1903 forumunda yaz adamı hasta etme. Yeter ya bıktık sizin gibi provakatörler ile uğraşmaya. Canınızı sıkıyor ise yazmayın beşiktaş bölümüne

• quote:

Bizim rütbemiz SON ŞAMPİYON ve SON TÜRKİYE KUPASI ŞAMPİYONU kimin susacağına biz karar veririz. KES !
  • Beyler ilk yarıyı izleyemedik, biri maçla ilgili kısa bir analiz yapsa da, bilgilensek
  • @Dreatlord

şikayet edildin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..FaTaLiTy..

quote:

Bizim rütbemiz SON ŞAMPİYON ve SON TÜRKİYE KUPASI ŞAMPİYONU kimin susacağına biz karar veririz. KES !

Bizimkiide 3 ruybe arti olarak UEFA ve SUPER KUPA SAMPIYONLUGU AVRUPADAN TUM BRANSLARDA 7 KUPA GETIREN TEK TAKIM GAZI KUPASINA SAHIP TEK TAKIM DEVLET USTUN MADALYASI ALMIS TEK BUYUK KULUP YETERMI

• quote:

Orijinalden alıntı: cscageonly

Beyler ilk yarıyı izleyemedik, biri maçla ilgili kısa bir analiz yapsa da, bilgilensek

Maçı anlatmak gerçekten çok kısa olur.

Nobrenin yakın mesafeden kafa vuruşu kaleci Ömerin kafasına çarptı.

İLk yarıda tek pozisyon buydu, başka birşeyde yok.
  • Abooov seyirci yok, rezillik. Şu olaya bu sene bir çare bulsalardı, bütün keyfimiz kaçıyor ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..FaTaLiTy..

quote:

Bizimkiide 3 ruybe arti olarak UEFA ve SUPER KUPA SAMPIYONLUGU AVRUPADAN TUM BRANSLARDA 7 KUPA GETIREN TEK TAKIM GAZI KUPASINA SAHIP TEK TAKIM DEVLET USTUN MADALYASI ALMIS TEK BUYUK KULUP YETERMI

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=324004

Pencereyi kapa ?

• Duzeltme :: Rutbe olucakti neden sikayet ettin anlamadim herhangi ariza bi seyde yazmadim zaten Amerikadayim 4 gunde bir zor giriyorum uzaklastirsalarda ben az cok kendimi gosterip sizi susturdum ya ona sevinirim bu macta hakem ne yapti cikmak zorundayim pesin pesin alayimda haberleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinyurdaer

quote:

Orijinalden alıntı: cscageonly

Beyler ilk yarıyı izleyemedik, biri maçla ilgili kısa bir analiz yapsa da, bilgilensek

Maçı anlatmak gerçekten çok kısa olur.

Nobrenin yakın mesafeden kafa vuruşu kaleci Ömerin kafasına çarptı.

İLk yarıda tek pozisyon buydu, başka birşeyde yok.

Desene fazla birşey kaçırmamışım, Ersin Korkut'a daldık maçı unuttuk çiuu ciuvvv
    Neyse ikinci yarı hareketli başladı sanki

• quote:

Duzeltme :: Rutbe olucakti neden sikayet ettin anlamadim herhangi ariza bi seyde yazmadim zaten Amerikadayim 4 gunde bir zor giriyorum uzaklastirsalarda ben az cok kendimi gosterip sizi susturdum ya ona sevinirim bu macta hakem ne yapti cikmak zorundayim pesin pesin alayimda haberleri

Üyeleri rahatsız edici ithamlarda bulunma, ve provake etme.
  • Valla Antalya gelmeye başladı Antalya'yı de yenemezsek güçlü kulüpleri nasıl yeneriz bilmem ileride organize olamıyoruz ve forvetler bitiremiyor..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.