Şimdi Ara

1 (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.475
Cevap
790
Favori
318.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.adımda var.
  • 5 adım sistemine çalışmak istemeyenler bu linkleri kullanabilirler.
    Diye yazmışsınız ancak gramere ayrı yer verilmemiş gördüğüm kadarıyla.Oradaki linkleri inceleme zaman bulamadım.Acaba o linklerin sırasını izlerken ister istemez gramer mi öğreniyoruz çünkü gramerde kendime hiç güvenemiyorum sizce oradaki linklerin sırasını takip mi edeyim yoksa look ahead derslerinden sonra bir dersimizingilizce gramer konularını sıkıştırmalı mıyım?Sizce ne yapmalıyım rat.planet bey?
  • GrosLok kullanıcısına yanıt
    Evet o linklere çalışmadan evvel gramer bilmeniz gerekir.Diğer türlü işine pek yaramaz.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım o zaman look aheadden sonra bi grammer bakayım cevabınız için teşekkürler
  • Bu yöntemleri eksiksiz olarak uzun zamandır uygulayan varsa nasıl gittiği hakkında bilgilendirebilir mi bizi? Hangi seviyeden hangi seviyeye geldiniz ne kadar zaman aldı vesaire.
  • Hocam merhaba öncelikle. Bahsettiğiniz programı okudum uygulamaya başladım. Ancak look ahead videolarının bana faydası olmadığını düşünüyorum. Aslında fena bir ingilizcem yokmuş kelime haznem dışında. Videolarda konuşulan diyalogları çok net anlıyorum. Telaffuz vs sıkıntım yok.Sanırım kelimeleri yazıp telaffuz tekrarı yapmamızı istemiştiniz ben 10 videoda ortalama 3 kelime falan yazmamışımdır. O yüzden gramere başlamayı düşünüyorum. Üniversite 3. sınıf öğrencisiyim en azından okul bitmeden ingilizce olayını halletmek istiyorum. Öneriniz nedir ? teşekkür ederim
  • tarkovsky6321 T kullanıcısına yanıt
    En baştan başla.
  • Hocam look ahead derslerine ve dersimizingilizceden orta düzey ve ileri düzey gramer derslerine aynı anda çalışabilir miyim? Look ahead derslerini bitirmeden gramer çalışmayın diye uyarmışsınız sebebi nedir? Benim vaktim bol ikisini birlikte yürütmek istiyorum, sadece look ahead derslerini izleyip o derslerde takılı kalmak istemiyorum. Sıkıntı olur mu?
    schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    hocam bende ''schadenfreude666'' arkadaşın dediği gibi düşünüyorum hem look a head derslerine hemde gramer derslerini beraber yürütsem sorun olur mu yoksa look a head tamamen bitmeden gramer çalışmayayım mı ?Yalnız bu arkadaşın grameri orta ileri düzey benim ki ise başlangıç kafama takılan tek yer bu 2sini bir götürsem sorun olur mu?
  • Hocam araştırdım ama bulamadım

Resimdeki ultimate in altındaki okunuş yazısı hangi alfabedir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba. Bir yorumunuzda talep olursa cbc derslerine nasil calisaginizi resimli anlatirim dediginizi hatirliyorum.

Bu mumkun mu acaba?

Bana karisik geldi de.cok memnun oluruz resimli sirasiyla cbc derslerini anlatirsaniz.

Tesekkurler.Allah razi olsun.

• schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    Hayır.Önerdiğim gibi çalışın.
  • 2pac. kullanıcısına yanıt
    Önerdiğim gibi çalışın.
  • JoDeep7 J kullanıcısına yanıt
    Google'a ''fonetik alfabe''yaz ara.
  • firari16 F kullanıcısına yanıt
    Zaten ondan sonra anlatımı sadeleştirdim.

Arkadaşlar 5 adımı okumuyorsunuz.Bakın ben orada bu anlatım yöntemi bir yere not alın unutursunuz karışık gelir dedim.
    Anladim.hocam oyle yapayim o zaman

merhaba hocam, sistemini uygulamayı düşünüyorum da bu sistemi uygulayan kimse yok sanırım, neden acaba? siz bildiğiniz dilleri bu yöntem ile mi öğrendiniz?

bir de, biliyorum aynı soruları cevaplamaktan sıkıldınız fakat ben baktığım kadarıyla göremedim, sormamı mazur görün lütfen:
    ben yabancı kaynaklardan bilgi edinmek isteyen bir insanım, ingilizce öğrenmek istiyorum fakat yabancı kaynaklara başlamak için bu kadar beklemek istemiyorum, sizin sisteminizi harfiyen uygulasam ayrıca yabancı kaynakları okusam olur mu? araştıracağım konularda pek türkçe kaynak olmadığı için ingilizce okumak zorunda kalıyorum ama tam anlamıyla öğrenmek için de bayağı zaman gerekiyor..

son sorum ise bbc dersleri UK ingilizcesi sanırsam, bu sistemi bitirdiğimizde UK ingilizcesi mi öğrenmiş oluyoruz? umarım UK dir

sorduğum sorular kesin sorulmuştur ama ben göremedim gerçekten ki bütün yorumları da okumam imkansız gibi bir şey çünkü bu konuda bile 60 sayfayı geçen mesaj var..

• PJones P kullanıcısına yanıt
    80 sayfa boyunca yorum var.Siz uygulayan yok yazmışsınız.Geçmiş sayfalara göz atın.
    Cbc dersleri ve Look ahead derslerine ben de çalıştım evet.Gramere de aynı şekilde.
    Birlikte çalışmayı dene.1 hafta sonra verim alamadığını göreceksiniz.Dene bakalım ne olacak?
    Aksan konusu detaylı bir konu.Geçmişte detaylı yazdım.Geçmiş sayfalara bak.
    Forumun arama özelliğini kullan.
    hocam yanlış yazmışım, bu sistem ile öğrenen kimse yok mu diye soracaktım. ben kitap okumayı öğrenmek için değil de anlamak için diyordum hocam. kitap okuyarak ingilizce öğrenmek gibi bir gayem yok, bilgi almak istiyordum. 5 adım ortalama 8 ay sürüyor demişsiniz, ben bu 5 adımı uygulayayım ekstradan yabancı kitaptan da bilgi alayım diyordum. her alanda türkçe kaynaklar sıkıntı da..
  • hocam anlatımlarınızı dikkatle dinledim. en kısa sürede çalışmalara başlamak istiyorum. böyle bir imkanı sunduğunuz için teşekkür ederim. emeğinize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.