Şimdi Ara

1 (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.475
Cevap
790
Favori
318.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bbc learn english onerdiğiniz bu linkteki podcastlerin transcript'ini bulamadım. Tekrar gösterebilirmisiniz.

http://www.bbc.co.uk/programmes/b006qxww/broadcasts/2009/05?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • mitchu99 kullanıcısına yanıt
    Sitede eklenen linklerin sonuna Donanımhaber linki eklendiği için sorun çıkarıyor.
    Link şu;
    quote:

http://www.bbc.co.uk/radio4/features/in-touch/transcripts/

İlgili podcastın tarihine göre bulabilirsiniz.
  • Tesekkurler sagolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LEARNING DAILY BASIC ENGLISH

IT TAKES 10 MINUTES A DAY....

https://www.youtube.com/watch?v=ty37vGB05sA
  • hocam yayınla artık şu programı
  • Hocam englishtown sitesini inceleme şansınız oldu mu öneriyor musunuz

• Dersler temmuz ağustosu bulacak gibi sanki benim tahminim.
  • Hocam sen ne yapmışsın böyle ya harikasın, yazın 2 ay sıklaştırılmış bir programla senin bu tavsiyelerini uygulayacağım. Harfi harfine, 2 ay sonra seviyemi sana yazarım. Sizi görünce kendime güvenim arttı, dil isteğim arttı, motive oldum. Harikasınız tek kelimeyle.

Ayrıca profilinizdeki Babür'ü de ne zaman görsem mutlu oluyorum =)
  • Hocam Low Intermediate - Intermediate derslerini bitirmek üzereyim ve yaklaşık 6 ayda gelebildim bu derslere. Bunları bitirdikten sonra artık farklı bir şeyler yapmak istiyorum çünkü gitgide sıkılmaya başladım harbiden. Ne dersiniz bu konuda?
  • SevgilisiOlanMan kullanıcısına yanıt
    1.Bu dersleri bitirdiğinde buraya yorumlarını bekliyorum.
    2.Sıkılacaksın zaten.Farklı bir şey yapma.Biraz daha sabret.Bittikten sonra istediğin çalışmaları yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Hocam Low Intermediate - Intermediate derslerini bitirmek üzereyim ve yaklaşık 6 ayda gelebildim bu derslere. Bunları bitirdikten sonra artık farklı bir şeyler yapmak istiyorum çünkü gitgide sıkılmaya başladım harbiden. Ne dersiniz bu konuda?

6 ayda hangi seviyeden hangi seviyeye geldiğini düşünüyorsun.
  • Merhaba, öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Bir çok kişinin ihtiyacına yol gösterdiğiniz için. Benim küçük bir bebeğim var ve ileride çalışacağım iş için evde ki boş zamanımda ingilizce öğrenmeye karar verdim. Belki tam anlamıyla öğrenemesemde belli seviyeye getirip online kurs vs bir şekilde eğitim almayı düşünüyorum. İngilizce bilgim okulda öğretilen kadar.. bir kaç kelime anlamları vs. İbaret. "Özkan çelen" sitesini keşfettim. Sizin gibi ingilizce de yol gösteren bir kişi. Videoları ile en başından ingilizceyi anlatıyor. Bunun dışında kitap araştırdım english grammer today adlı kitabı buldum. Ekstra çeviri yapmak için hikaye kitabı almayı düşündüm araştırdım derken bu siteyi ve sizin konunuzu gördüm. Sormak istediğim şu ben nerden başlamalıyım ? Bana kalsa direkt alfabeden başlıyorum :) veya gramer ile başlayıp bittikten sonra mı hikaye kitabına geçmeliyim. Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

• Cemren0604 C kullanıcısına yanıt
    Buradaki 5 adım sisteminden başlayabilirsiniz.1.sayfada adımlar var.
    Seviyeniz çok alt düzey olabilir.Zaten buradaki dersler hiç dil bilmeyenlere uygun.
    1.sayfadaki 5 adımı dikkatlice 1 kere okuyun sonra başlayın.
    İleri düzeye kadar dersler var.
    English grammar today kitabını ben de öneriyorum.Kaliteli kitap.
    Alfabeden başlamayın.Önce 5 adım sistemini takip edin.3.adımda look ahead dersleri var.O dersler bittikten sonra alfabe öğrenebilirsiniz.
  • Hocam program sadece Windows'da mı çalışacak, bilginiz var mı? Sistemi ona göre kuracağım hazır zamanım varken.

Haziran sonu gelecek gibiydi değişiklik var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mofire -- 31 Mayıs 2017; 23:6:20 >
  • Bu detayı hiç düşünmedim ve ben de sormadım arkadaşa.
    Sanırım windows'ta çalışır.Diğerleri için ayrıca bir çalışma yapacağını zannetmiyorum.
    Tasarımı yapılıyor.Çeviriler bitti.Süreyi bilmiyorum.Sormadım daha.
  • Arkadaşlar forum yönetimiyle anlaşamadığım için forumdan ayrılıyorum.
    2006'dan beri foruma üyeyim.Tam 11 yıl olmuş.
    Son 4 senedir forumun yabancı diller bölümünde arkadaşlara yabancı dil konusunda tavsiyelerde bulundum.
    Forumu canlandırmaya,arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştım.Ki zaten bu bölüm artık canlandı.Sürekli yeni sorular soruluyor.
    Çünkü forumda birçok konuyla ilgili değerlendirme konuları açtım.
    300-400 dolarlık programları denedikten sonra buraya olumlu ve olumsuz özelliklerini yazdım.
    Bu şekilde değerlendirme yapan Türkçe kaynak bulamazsınız başka yerde.
    Sürekli sorular yanıtlıyorum.
    Her insan her gün online olup bu kadar soruyu cevaplamaz.Ama ben her gün en az 2-3 saat online oluyorum.
    Ama ben arkadaşlara ufak bir yardım olur diye cevaplamaya devam ettim.
    Amacım para kazanmak,reklam yapmak olmadığı için birçok şeyi önemsemedim.
    Forumda bu kadar fedakarlık yapmama rağmen en ufak bir isteğimi bile geri çevirdiler.
    Zaten uzun süredir bu bölümde olmama rağmen bana teşekkür eden bir yönetici olmadığı için darılmıştım arkadaşlara.
    Bundan sonra foruma giriş yapmayacağım.
    Başka forumlar,sözlükler de var.
    Herkese kolay gelsin.Başarılar dilerim.

• Gittiğiniz yeri söylerseniz oraya gidelim
    Edit:program paylaşımı nerden olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ensten -- 1 Haziran 2017; 22:33:15 >
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    bana ingilizceyi sevdiren umutlarımı canlandıran güzel insan Allah yolunu herdaim açık eylesin herşey için teşekkürler
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Yazık olur. Size değil, geridekilere. Teşekkürler emekleriniz için.
  • https://forum.donanimhaber.com/stats.asp

Forum emin adımlarla ölmeye devam ediyor. Tüm güzel üyeler kaçıyor. Bravo.

Yolun açık olsun hocam. Unutulmayacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.