Şimdi Ara

Bernd Schuster İstifa Etti (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim insanımızda bir ilginç , Yakında çıkar kokusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirburak23

Hikmet Karaman Beşiktaş maçı sonrası bu takımı ben çalıştırsam şampiyon yaparım. Sadece bir sağ bek,bir de sol bek yeterli. Eğer ki şampiyon yapamassam bir kuruş almadan giderim. Kendimi çarşı da astırırım demiş. Lig Radyo da söylediler.

Hiko bu medya-taraftar baskısı ile sezon sonunu beklemeden kendini asar bence.
  • sikibbevari bir son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Yönetim istifa sonrası ilk yanlışını yaptı ; Tayfur sezon sonuna dek kalacaktır dedi.Yahu madem Tayfur'u seçtin seneye de devam de.Ya da böyle deme de hiç olmazsa sezon sonuna kadar takımda deme.Zaman ne gösterecek de başka birşey de.
    Üzülmez gelirse bu 2.yanlış olur.
    Hele hele yönetim Türkiye'yi tanıyan bir isim klişesine oynarsa saçma olur.Nedir arkadaş Türkiye'yi tanıyor ! Efemm kim gelsin ?
    -X gelsin takımı,Türkiye'yi tanıyor blaa blaa..
    Yeter artık böyle olduğu sürece 2 adım gidemez Türk futbolu.

Ayrıca Tayfur ile takımın göze hoş gelen bir futbol oynayacağını düşünmüyorum..Severim sayarım ama Edirne'den öteye başarı beklemem Tayfur başımızdayken.
    Daha iki gün önce Tayfur gelsin daha iyi olur diyenleri de görürüz 2-3 mağlubiyet sonrası.

yahu zaten tayfur olsada olmasada 2-3 mağlubiyet alacağız tayfurla olsa ne farkedecek?şuster olunca puan mı veriyorlar mağlubiyete?

bir de bu ne lan böyle birisi çıkar beddua okur şerefsiz der insanlara.biri kına yollucam der.iyice zıbıttınız ama kendinize gelin artık... şuster gitti madem bu kadar şustercisiniz takım bulmuştur ondan kaçmıştır sezon ortası o gittimi onun takımını turtarsınız sağa sola bela okumayı bırakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

"KİŞİLİĞİNE LAF EDENLERE KAPAK OLSUN"

NTVSPOR'un sevilen yorumcusu Güntekin Onay, Schuster'in istifasını HABER1903'e değerlendirdi.

Onay yaptığı açıklamada;

- SCHUSTER'E HELAL OLSUN -
    "Schuster'in gönderilmesinde yönetim ile yaptığı anlaşmayı bilmiyorum. Eğer Schuster tazminatını almadan gittiyse, gerçekten ona helal olsun demek istiyorum. Onun kişiliğine de laf eden bir çok kişiye kapak olsun. Dün bir arkadaşım ile sohbet esnasında bana Schuster için "tazminatı olduğu için gitmiyor" dedi. Bende benim bildiğim kadarı ile böyle bir adam değil dedim. Bu kadar başarısızlıklar olmuş ligdeki durumunu göre göre oradan para alacam diye onursuz bir şekilde orada oturacak adam olmadığını biliyordum. Bazen yönetim ile teknik direktörler arasında soğukluk olur ve hoca gitmek istemez. Bu yüzden kendisi istifa ettiği için tebrik etmek gerekir. Daum döneminde tazminatı için Samandıra'ya geldi ve görevimin başındayım dedi. Orada izlediğimiz kepazelikleri unutmayalım. Schuster böyle bir şey yapmadı. Bunu herkes görsün."

- YÖNETİM ACELE ETMEMELİ -
    "Beşiktaş yönetimi şuanda acele etmemeli. Acele ederse hata yapabilir. Öncelikle önümüzdeki yılın kadrosunun nasıl oluşacağını ve sözleşmesi biten futbolcuları belirlemeli. Oyuncular kulübün kurallarının ve hedeflerinin olduğunu kesinlikle bilmeli. Bunu bilmeyen futbolcular sonuçlarına katlanmalı. Barcelona'da Guardiola kuralları sağlamıyor. Eto'o, İbrahimovic ve Ronaldinho, Barcelona'nın kuralları yüzünden gönderildiler. Bence artık garanti paradan ziyade başarıya ve maç kazanmaya yönelik prim sistemi getirilmeli. Yani oyuncu senede 2.5 Milyon Euro alıyorsa, bunun daha fazlasını alsın. Fakat bu para başarı gelecekse ve şampiyonluk olacaksa verilsin. Bence öncelikle bunların düzeltilmesi gerekiyor. Çünkü oyuncu ben paramı alıyorum nasıl olsa diyerek bakarsa değil Schuster, Lippi gelse bile çok zor bu oyuncuları kazanmak. Özellikle yabancı futbolcular için söylüyorum. "

- BENITEZ KARMAŞIK BİR HOCA -
    "Mustafa Denizli adı geçiyor. Mustafa Denizli takım oyununa çok önem veren bir teknik direktör. Sahadaki uyumdan daha çok, takımdaki dengeler ve ikili ilişkilere önem verir. Çok tecrübeli bir teknik adam. Gerekirse maç kaybetmeyi göze alır. Takım olgusunu bozmamaya çalışır. Ben kesinlikle Scolari ve Benitez isimlerinin olmamasından yanayım. Scolari'nin Chelsea'yi çalıştırırken, Lampard ve Terry'nin gidip yetersiz antrenman yapıyoruz dediklerini biliyoruz. Bu konuşmadan sonra Scolari gönderildi. Scolari, Milli takımlarda başarılıydı. Kulüplerde böyle bir başarısı yok. Benitez'de çok karmaşık bir teknik direktör. Yıldız futbolcular ile sürekli problem yaşadıklarını, her hafta rotasyon yaptığını ve 4 sene üst üste şampiyon olmuş İnter'i bile bozduğunu biliyoruz. Benitez, yıldızları olmadan, genç bir takımı bir yerlere getirebliir. Bu tip takımlada zorlanır diye düşünüyorum. "

- BEŞİKTAŞ'I UEFA'DAN ELENMESİ BOZDU -
    "Beşiktaş'ın Uefa kupasından elenmesi Beşiktaş'ı geriye götürdü. Çünkü yabancı oyuncular vitrinlerini kaybettiler."

- HABER1903 -

Bununla ilgili bir konu açmıştım nedense silinmiş, neyse ama hakikaten güzel bir yazı tabii anlayabilenlere...
  • Schuster'i destekleyenlerin istikrar yanlısı olduklarına kafası basmayanlara laf anlatmakla uğraşıp vakit kaybetmeyeceğim. Beşiktaşım için hayırlısı olsun.
  • Bu iyi olmadı. Alışmamış bünye şaşırdım zaten istifa haberine. Tayfur Hoca'nın yanına Sergen Yalçın'ı getirsinler.
  • 1986’da, İngiltere’de 19 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamayan bir Manchester United vardı. Old Trafford’daki ağır yenilgiler, peş peşe gelen kötü sonuçlar İskoç hocanın üzerindeki baskıyı giderek artırmaya başlamıştı. Lig, 11. sırada bitirilse de yönetimin ‘arkandayız’ demesi ve çok büyük destek olması muhtemel bir ayrılığı engelledi. Ancak başarılı hocanın üzerinde adeta kara bulutlar dolaşıyordu. Aynı yıl içinde annesi de kanserden öldü.

Ferguson’un sazı eline alma vakti çoktan gelmişti. Genç yeteneklerle ve problem çıkarmayacak futbolcularla sözleşme imzalandı. 1987-88’de zirveye oynamaya başlayan takım, sezonu Liverpool’un 9 puan gerisinde 2. sırada bitirdi. 1992-93’e kadar inişli-çıkışlı bir grafik sergileyen M.United, gözünü şampiyonluğa dikmişti. Transferlerde de tam isabet sağlanınca takımın altın çağı başladı. Ünlü Fransız futbolcu Eric Cantona da bu sezonun başında transfer edildi. O sezon Premier Lig’de Manchester fırtınası esti. Takım şampiyonluk sevinci yaşarken, Alex Ferguson yılın en başarılı teknik direktörü seçildi. Roy Keane gibi bir savaşçıyı da kadrosuna katan Manchester, Beckham ve Scoles gibi oyuncuların da dahil olmasıyla takımın iskeletini sağlam temellere oturttu.

istikrar olması için sabır şart. her sene tek şampiyon çıkıyor unutmayalım. geri kalanlar kötü hoca oluyor. tabii bobo 1 metreden golü atamayınca teknik direktör suçlu. bu mantıkla çok ilerleriz biz...
  • 30 milyon teknik direktorun oldugu yerde cok bile kaldi bence. bi bu adamlar anlamiyor futboldan geri kalan hepimiz mourinho'yuz, ferguson'iz, martin o'neal'iz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltazar1903

1986’da, İngiltere’de 19 yıldır şampiyonluk sevinci yaşayamayan bir Manchester United vardı. Old Trafford’daki ağır yenilgiler, peş peşe gelen kötü sonuçlar İskoç hocanın üzerindeki baskıyı giderek artırmaya başlamıştı. Lig, 11. sırada bitirilse de yönetimin ‘arkandayız’ demesi ve çok büyük destek olması muhtemel bir ayrılığı engelledi. Ancak başarılı hocanın üzerinde adeta kara bulutlar dolaşıyordu. Aynı yıl içinde annesi de kanserden öldü.

Ferguson’un sazı eline alma vakti çoktan gelmişti. Genç yeteneklerle ve problem çıkarmayacak futbolcularla sözleşme imzalandı. 1987-88’de zirveye oynamaya başlayan takım, sezonu Liverpool’un 9 puan gerisinde 2. sırada bitirdi. 1992-93’e kadar inişli-çıkışlı bir grafik sergileyen M.United, gözünü şampiyonluğa dikmişti. Transferlerde de tam isabet sağlanınca takımın altın çağı başladı. Ünlü Fransız futbolcu Eric Cantona da bu sezonun başında transfer edildi. O sezon Premier Lig’de Manchester fırtınası esti. Takım şampiyonluk sevinci yaşarken, Alex Ferguson yılın en başarılı teknik direktörü seçildi. Roy Keane gibi bir savaşçıyı da kadrosuna katan Manchester, Beckham ve Scoles gibi oyuncuların da dahil olmasıyla takımın iskeletini sağlam temellere oturttu.

istikrar olması için sabır şart. her sene tek şampiyon çıkıyor unutmayalım. geri kalanlar kötü hoca oluyor. tabii bobo 1 metreden golü atamayınca teknik direktör suçlu. bu mantıkla çok ilerleriz biz...

BOBO FİZİK KURALLARINI ALTÜST ETTİ
  • Seyirci Değil Taraftar, Öfke Değil İstikrar
  • Şükür kurtulduk.
    İstikrarmış... İstikrar hakeden, ışık veren adamla olunur. Getirdiği futbolcular dışında en ufak bir katkısı olmadı 9 ayda şu takıma.
  • türk takımlarının geleceği çok parlak umarım daha güzel olur herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: velfecir

http://www.fcbarcelona.com/web/english/club/historia/jugadors_de_llegenda/schuster.html

:D Unfortunately, in later years, relationships with the board of management started to deteriorate and he was on the sidelines during the season 1986-1987. Despite everything all the Barcelona fans remember him as a player of exceptional quality.
    (Ne yazık ki, sonraki yıllarda, yönetim kurulu ile ilişkileri bozulmaya başladı ve o sezon 1986-1987 sırasında kenarda idi. Herşeye rağmen tüm Barcelona taraftarları olağanüstü kalitede bir oyuncu olarak onu hatırlıyorum.)

Bu sayfada ki hemen hemen Bütün Barça da ki mistik futbolcuları okudum bi tek Schuster'in son paragrafı böyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nur!

Schuster'i destekleyenlerin istikrar yanlısı olduklarına kafası basmayanlara laf anlatmakla uğraşıp vakit kaybetmeyeceğim. Beşiktaşım için hayırlısı olsun.

ulan bi sizin kafanız basıyo şu forumda.şuster de şuster şusterde şuster.aloo adam kendisi bırakıp kaçtı gitti farkındamısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Schuster'i destekleyenlerin istikrar yanlısı olduklarına kafası basmayanlara laf anlatmakla uğraşıp vakit kaybetmeyeceğim. Beşiktaşım için hayırlısı olsun.

ulan bi sizin kafanız basıyo şu forumda.şuster de şuster şusterde şuster.aloo adam kendisi bırakıp kaçtı gitti farkındamısın?

Önce karşındaki hiç tanımadığın adama "ulan" dememeyi öğren, sonra seni muhatap alıp sana cevap vereyim.
  • kafası basmayanlara diye hitap edersen karşındaki ulan da der başka şeyde.önce konuşmayı öğren sen sonra bakarız muhatap bilmemne olayına...
  • Üstüne alınmışsın, yapacak bir şey yok
  • quote:

Üstüne alınmışsın, yapacak bir şey yok

ulanı da sen üstüne alınmışsın orda da yapacak birşey yok... wink wonk...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.