Şimdi Ara

Berlitz Online İngilizce Kursu Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • https://berlitz-istanbul.com/online-ingilizce-kursu/ hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? - Zamandan dolayı online kursa katılmak istiyorum. Sitelerinde "istediğiniz zaman istediğiniz yerden SINIRSIZ katılarak İngilizce pratiği yapın ve konuşarak İngilizce öğrenin." diye bir yorum var. Özellikle online kursları 20-30 dk'lık paketler altında sınırlandığı için bu dikkatimi çekti. • Bende bu sitenın online kursunu almak istiyorum acaba üye oldun mu
 • Ben Berlitz ingilizce kursunu kullaniyorum. Yazilanlar dogrudur, konusma siniflarina sinirsiz katilabiliyorsun. Tavsiye ederim.
 • Bende berlitz online almayı düşünmüyorum.
  Kullanan var ise bir sorum olacak.
  Konusma sınıfları başlangıç-orta-ileri seviye olarak ayrılıyor mu?
  Bilgi verirseniz sevinirim....
 • Bende berlitz online almayı düşünmüyorum.
  Kullanan var ise bir sorum olacak.
  Konusma sınıfları başlangıç-orta-ileri seviye olarak ayrılıyor mu?
  Bilgi verirseniz sevinirim....
 • Acaba üye olan oldu mu? bende almayi düsünüyorum.
 • valla ben şuan bir online kurs alıyorum ama önermem zoom üzerinden bir belge paylaşıyorlar hooop 1 dk da oku 3 dk lak lak yap sıra sana bile gelmiyor. tırt diye bitiyor dersler açın netflix izleyin kalıp öğrenin daha faydalı bence.
 • quote:

  Orijinalden alıntı: ugrelll

  valla ben şuan bir online kurs alıyorum ama önermem zoom üzerinden bir belge paylaşıyorlar hooop 1 dk da oku 3 dk lak lak yap sıra sana bile gelmiyor. tırt diye bitiyor dersler açın netflix izleyin kalıp öğrenin daha faydalı bence.
  Yorumun değerli teşekkür ederiz kardeşim
 • bende almayı düşünüyorum online kurslarının içeriğini hiçbir yerde bulmadım herkes konuşma ile ilgili sorular sormuş hiç kimse kursun içeriği hakkında bir şeylerler yazmamış. Hiç bilmeyen biri için nasıl ingilizceyi öğretiyorlar ?

 • ugrelll kullanıcısına yanıt

  berlitz den mi aldınız hocam?

 • Online İngilizce kursu hakkında sorular gelmiş yanıtlamak istedik.

  Eğitim paketleri, öğrencilerin seviyelerine uygun olarak açılır.

  Eğitimlerde ana dili İngilizce olan Berlitz öğretmenleri yer alır. Öğretmenler Berlitz öğretmenidir.

  Bazı sitelerdeki ders ve öğretmen kalitesi takip edilmez ve bu siteler kalite ile ilgili sorumluluk almaz. Bunu zaten sitelerindeki terms and conditions sayfalarında yazarlar. Siteleri söylemeye gerek var mı bilmiyorum.

  Berlitz eğitim programında, canlı derslerden önce öğrencilerin bazı e-dersleri tamamlaması gerekir, ama sadece ilk 20 canlı özel ders için bu kural geçerlidir. İlk 20 özel dersi tamamladıktan sonra her gün bir özel ders alarak programa devam edebilirdiniz.

  İlk 20 özel dersi tamamladığınızda seviyenin teorik bilgi gerekliliklerini (gramer gibi) tamamlamış olursunuz ve her gün özel dersler ile konuşma pratiği yapmaya devam edebilirsiniz.

  Toplam 8 seviye vardır. Her seviye ek paket manasına gelir.

  Çalıştığımız birçok uluslararası firma için (örneğin Abbott, Airbus, Apple, British American Tobacco, BOSCH, Coca-Cola, Continental, DHL, Edding, Estee Lauder, Google, IBM, Oracle, SAP, vs vs vs) seviye 4 ve üstü minimum işe alım seviyesidir.

  Eğer çalışanın yabancı ekipler ile çalışması, yani İngilizceyi sürekli kullanması, İngilizce olarak toplantılara liderlik etmesi, vs gerekiyorsa seviye 6 üstü istenir.

  Seviye 8'i tamamlayan birisi (örneğin mühendis) ne yapar? 

  Yabancı proje direktörüne, yaptığı proje planını sunar, soruları cevaplar, projede yaşanan aksaklıkların nedenlerini, bu aksaklıklar için alınan aksiyonları, düzeltici/önleyici faaliyetleri ve revize proje planını anlatır ve defansını yapar. Eğer 2 aylık paketlerle ilerlerseniz orta seviye birisi 8 ayda, seviye 5-6-7 ve 8'i tamamlar.

  Öğrencilerine bu kadar net gelişim planı ve konuşma hedefi sunan başka bir online İngilizce eğitim sistemi bulunmamaktadır. Olduğunu düşündüğünüz varsa paylaşırsanız bizim de bilgimiz olur.
 • İsmi niye eski browser tabanlı oyun ismi gibi

 • 140 yıldan uzun süredir aynı ismimiz. Kurucumuz soyadı.
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.